WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Polak

Udany powrót „Koła fortuny”. TVP2 liderem rynku

Polak Wto Paź 03, 2017 12:26 am

Bardzo fajny program. Ale za wczesna godzina (widać, o ile lepiej wypada w dzień wolny). Trzebaby to przenieść w prime time, choć wiem, że to raczej kameralny teleturniej, nie wielkie show.
Awatar użytkownika
bolo

Re: Udany powrót „Koła fortuny”. TVP2 liderem rynku

bolo Wto Paź 03, 2017 12:26 am

Misska mi się podoba
Awatar użytkownika
Big Majk

Big Majk Wto Paź 03, 2017 12:35 am

Wg mnie o wiele lepszy powrót niż milionerów. Jest tu więcej emocji (kręcenie kołem i zgadywanie, współzawodnictwo). Siedzisz i cały czas dostajesz nowe literki i próbujesz zgadnąć. A milionerzy, pytanie i albo wiesz albo nie. Jak nie to 10 s i google podaje odpowiedź, i potem siedzisz i się gapisz tępo, aż ktoś odpowie.
Awatar użytkownika
Łukasz

Łukasz Wto Paź 03, 2017 1:15 am

Kategorie haseł i same hasła są beznadziejne (tak gdzieś w 50 procentach). Kategoria: "Zwrot" dzisiaj - serio? Dobrze, że nie kategoria "zwrot posiłku"... Albo hasło jakiś czas temu: "Co to jest Grzywacz chiński?" - to w końcu są hasła czy pytania? Brzozowski mocno irytujący, ale ma swoich fanów, więc od biedy niech irytuje dalej. Tylko te hasła niech poprawią, niech ustalą 10-12 stałych kategorii (jak kiedyś np. było: przysłowie, powiedzenie, rzecz, postać, osoba, cytat, natura, miejsce, miasto, czynność i coś jeszcze), a nie rozdrobnili wszystko na kilkaset kategorii...
Awatar użytkownika
widz

widz Wto Paź 03, 2017 2:10 am

I to jest udany debiut.???.. TVP2 jest u 40 mln ludzi, czyli w każdym polskim domu i nawet nie ogląda ich 1 milion - TO WIELKA PORAŻKA A NIE UDANY DEBIUT, ŚMIECH WIELKI..gdyby chociaż oglądało ze 2 lub 3 miliony to byłby udany debiut.
Awatar użytkownika
sza

sza Wto Paź 03, 2017 3:35 am

Brzozowski - mdły, bez wyrazu, miły, ciepły - co prawda nie szkodliwy, ale lepiej byłoby dać jakiegoś bardziej charakternego. Misska OK, choć to kwestia gustu.
PS. Kiedy Magda pocałuje pana?
Awatar użytkownika
Zdzichu

Zdzichu Wto Paź 03, 2017 6:53 am

Niech ten Brzozowski tylko nie śpiewa bo słuchać się nie da jak kaleczy klasyki.
Awatar użytkownika
Andrzej

Andrzej Wto Paź 03, 2017 7:08 am

Udany debiut w sensie, że w czasie nadawania "KF" Dwójka jest liderem rynku. Nawet jeśli ten program oglądałoby np. 500 osób, to nie byłoby porażki jeśli Polsat, TVN i TVP1 oglądałoby w tym samym czasie np. 200 osób. Proste
Awatar użytkownika
olsen

olsen Wto Paź 03, 2017 7:12 am

Brzozowski-absolutny strzał w "10" ! Luz, otwartość, uśmiech. Pani miss trochę jako przystawka, ale jak chodzi, to aż miło patrzeć :)
Awatar użytkownika
wbw

wbw Wto Paź 03, 2017 8:01 am

prowadzacy, powiedziec beznadziejny to komplement
Awatar użytkownika
Gość

Gość Wto Paź 03, 2017 8:12 am

To od kiedy Kurski przesuwa to na 19:00?
Awatar użytkownika
ola

ola Wto Paź 03, 2017 8:35 am

Bardzo fajny wyluzowany Brzozowski,w przeciwieństwie do "fajnego na siłę",i zagrywającego sie Janowskiego
Awatar użytkownika
diii

diii Wto Paź 03, 2017 9:36 am

Byłem średnio nastawiony do tego programu ale po obejrzeniu kilku odcinków pozytywnie się zaskoczyłem. Jedyne co irytuje, to klaskanie widowni po każdej odgadniętej literce. Wystarczyłoby po każdym odgadniętym haśle, lub wylosowaniu np. niespodzianki z koła. Ale i tak na +
Awatar użytkownika
ssssssssss

ssssssssss Wto Paź 03, 2017 9:51 am

Jednak da się wygrać z tymi głupimi parodokumentami dobrym programem :)
Awatar użytkownika
rurku

rurku Wto Paź 03, 2017 10:25 am

Program powinien być tylko w sobotę i w niedziele.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości