WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Nick

Re: Udany powrót „Koła fortuny”. TVP2 liderem rynku

Nick Wto Paź 03, 2017 11:00 am

a ile w netii? 2 biliardy w tygodniu a w weekend nieskonczonosc skali ? Niech kurski wyskoczy z wynikami z kolaboranckiej Netii.
Awatar użytkownika
Krzysiek 32

Krzysiek 32 Wto Paź 03, 2017 12:21 pm

"widz " napisał(a): I to jest udany debiut.???.. TVP2 jest u 40 mln ludzi, czyli w każdym polskim domu i nawet nie ogląda ich 1 milion - TO WIELKA PORAŻKA A NIE UDANY DEBIUT, ŚMIECH WIELKI..gdyby chociaż oglądało ze 2 lub 3 miliony to byłby udany debiut.
Ty myślisz w ogóle Koło Fortuny jest emitowany o 16.30 to jest godz gdzie ludzie wracają z pracy zajmują się gotowaniem obiadem przeważnie 0 16.30 oglądają emeryci wiec by o tej godz z wymagać takie liczby co ty podałeś jest troch nie na miejscu .A po mojemu ja się bardzo z powrotu Koła Fortuny zawsze je oglądałem w dzieciństwie
Awatar użytkownika
Janusz

Janusz Wto Paź 03, 2017 12:48 pm

Chwała widzom oglądającym "KF". Dobrze że olewacie te paradokumenty na Polsacie i TVN-ie ;)
Awatar użytkownika
hm

hm Wto Paź 03, 2017 3:02 pm

Za mała pula nagród to ma być koło fortuny? Chyba ,,fortuny,, raczej musi być duża pula nagród i oglądalnosć byłaby dużo większa a i ten bezjajeczny, miałki i nudny Brzozowski więc nie tylko ja tak uważam że taki jest?
Awatar użytkownika
Ja

Ja Wto Paź 03, 2017 4:45 pm

Wszystko wmiare ok .., ale po co on śpiewa 😱😱😱😱😱
Awatar użytkownika
jolka77

jolka77 Wto Paź 03, 2017 4:59 pm

...ten facet który prowadzi ten program to wielka porażka i ujma dla tego programu po prostu źle się go odbiera i te jego śpiewy!! masakra face ie potrafi śpiewać zresztą przestałam oglądać e program po drugim odcinku
Awatar użytkownika
kamcio

kamcio Wto Paź 03, 2017 6:34 pm

Świetny powrót.Codziennie oglądam ;) W dni powszednie mało ogląda,bo zła godzina a w niedzielę dobra.Dali być tylko w weekendy koło 18.00(w soboty i niedzielę po 2 odcinki)
Awatar użytkownika
Popiół2015

Popiół2015 Wto Paź 03, 2017 8:09 pm

Dla mnie Rafał Brzozowski jest niezły. Jest po prostu sobą. Iza ładna jest, zawsze uzupełnia finał informacją o wygranej, nawet jeśli się nie uda. 988 tysięcy, trochę mało, ale i tak kocham ten teleturniej. Muzyczne epizody są nawet tematyczne, mi to nie przeszkadza. Wczoraj minęło 25 lat od pierwszej emisji w dziejach polskiej TV. Jak byłem mały, to grałem w Koło fortuny na Atari.
Jestem wiele razy szybszy od uczestników, jako wzrokowiec rozkminię hasło. Oryginalny koleś dziś wygrał finał, wybrał literki i było łatwo. Najczęściej ostatnio wygrywa lewe stanowisko. Kategorie są i ogólne i dość szczegółowe. Mam sentyment do gry mającej dużo wspólnego z wisielcem i ruletką.
Szkoda tylko, że pod polem 500? nie ma kwoty 10 000 zł.
Awatar użytkownika
milczenie jest złotem

milczenie jest złotem Wto Paź 03, 2017 11:34 pm

"bolo" napisał(a): Misska mi się podoba
Tylko szkoda, że się odzywa.
Awatar użytkownika
kosela

kosela Śro Paź 04, 2017 1:37 pm

W oglądalność nie wierzę,to Kurskiego wyobraźnia tylko.Ten teleturniej to chała,Brzozowski beznadziejny,kompletnie się nie nadaje na prowadzącego daleko mu do p. Pijanowskiego.Niech uczy się lepiej śpiewać. Przecież są już ludzie sprawdzeni,którzy potrafią prowadzić konferansjerkę lub tego typu teleturnieje.
Ja nie oglądam.
Awatar użytkownika
Greg

Greg Śro Paź 04, 2017 4:55 pm

Ja uważam że program jest słaby ,jednak oryginał wygrywa ;) a co wy myślicie ? Jeszcze to śpiewanie co to jest jaka to melodia ????
Awatar użytkownika
hm

hm Śro Paź 04, 2017 5:12 pm

Brzozowski nudny jak flaki z olejem, ale go pchali do mediów masakra on jest taaki nijaki!
Awatar użytkownika
Dawid

Dawid Śro Paź 04, 2017 7:21 pm

Oglądam ten program tylko dla Izy.
Awatar użytkownika
hubcik

hubcik Czw Paź 05, 2017 7:45 am

a jak dla mnie ten Brzozowski nie potrafi prowadzić takich programów, jest nudny i nic ciekawego sięnie dzieje w tym programie...
Awatar użytkownika
kozanostra1992

kozanostra1992 Pią Paź 06, 2017 12:50 am

W przyszłym roku powinni pomyśleć o wznowieniu "VA BANQUE" czyli naszego polskiego "Jeopardy!", jako prowadzącego proponuję... Jacusia Borkowskiego!!! :ppp
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości