WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Max

Ukraińscy naukowcy odnotowali dużą liczbę UFO

Max Czw Wrz 15, 2022 11:26 am

15 m/s czyli 54 km/h - no faktycznie latają piorunująco szybko. Kto pisze takie bzdury?
Awatar użytkownika
Fonzi

Re: Ukraińscy naukowcy odnotowali dużą liczbę UFO

Fonzi Czw Wrz 15, 2022 3:14 pm

"Max" napisał(a): 15 m/s czyli 54 km/h - no faktycznie latają piorunująco szybko. Kto pisze takie bzdury?

Policz jeszcze raz: 15m/s, minuta ma 60 sekund, czyli 15x60=900m/min i pomnóż przez 60minut, które ma godzina i wyjdzie Ci 54 000,00km/h
Awatar użytkownika
Filip

Filip Pią Wrz 16, 2022 5:10 pm

"Fonzi" napisał(a):
"Max" napisał(a): 15 m/s czyli 54 km/h - no faktycznie latają piorunująco szybko. Kto pisze takie bzdury?

Policz jeszcze raz: 15m/s, minuta ma 60 sekund, czyli 15x60=900m/min i pomnóż przez 60minut, które ma godzina i wyjdzie Ci 54 000,00km/h

54 000 m/h, czyli 54 km/h;)
Awatar użytkownika
PiotrŚ

PiotrŚ Pią Wrz 16, 2022 11:47 pm

Widziałem w sierpniu coś takiego jak opisywany Fantom. Bedąc w Krynicy Morskiej patrzyłem w gwiaździste niebo w nocy. Obiekt przeleciał z południa na północ z tak olbrzymią prędkością, że tylko przypadkiem udało mi się go zobaczyć. Gdyby nie niebo pełne gwiazd nie było by go widać. Trudno nawet określić kształt. Opisał bym jako owalny, całkowicie czarny, pochłaniający światło. Leciał wysoko, ale trudno określić jak. Może na 10 tyś. metrów. Przy tej wysokości wielkość ok 100 metrów. Prędkość około 50 tyś km/h.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości