[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Umorzono większość pożyczki Heliosa

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
oooo

Umorzono większość pożyczki Heliosa

oooo Śro Wrz 22, 2021 10:21 pm

Wolne media wolne media wolne media !!!!! o jej o jej ten rząd taki okropny ........ to ja już nic nie rozumiem zgłupiałam zwijam transparent i idę do dziennikarza na imprezkę albo poproszę innego żeby kryzys mi rozgonił, to ja już nic nie rozumiem aaaaa tam wyjeżdżam z Kraju ! Jeszcze tylko Bianka jakiś numer wywinie i świat się skończy !
Awatar użytkownika
Normals

Re: Umorzono większość pożyczki Heliosa

Normals Czw Wrz 23, 2021 4:16 am

Chwileczkę - a co z "niewidzialną ręką" rynku?
Jak mam konkurować na opiewanym przez GW "wolnym rynku" z Heliosem, który otrzymuje dotacje, gdy ja nie otrzymuję dotacji - ?
Awatar użytkownika
bywa

Re: Helios spłaci 1,9 mln zł pożyczki z tarczy kredytowej, umorzono 3,13 mln zł

bywa Pon Wrz 27, 2021 11:49 am

Czyli dostali 3 bańki, ale codziennie plują na darczyńcę? Ach ta nienawiść… odbiera rozum
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości