WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Degrasaa siti

UOKiK kontroluje rozgłośnie, a Polskie Radio rezygnuje z zakupu badania Radio Track. "To jest ze sobą powiązane"

Degrasaa siti Śro Sty 26, 2022 7:09 am

Czekamy aż trybunał przylebskiej ogłosi że spadek słuchalności polskiego radia jest niezgodny z konstytucją.
Awatar użytkownika
Oo

Re: UOKiK kontroluje rozgłośnie, a Polskie Radio rezygnuje z zakupu badania Radio Track. "To jest ze sobą powiązane"

Oo Śro Sty 26, 2022 7:16 am

I dzieki temu nie bedziemy miec danych o historycznych spadkach sluchalnosci w Krakowie czzy Wroclawiu. O Trojce i Jedymce nie wspomne. Zlikwodowali pierwszy i podstawowy wskaznik ich skutecznosci.
Awatar użytkownika
Lolik

Re: UOKiK kontroluje rozgłośnie, a Polskie Radio rezygnuje z zakupu badania Radio Track. "To jest ze sobą powiązane"

Lolik Śro Sty 26, 2022 7:34 am

Polskie Radio anulowało wyniki badań. Ulubiona czynność rządzących.
Awatar użytkownika
Ja_2022

Ja_2022 Śro Sty 26, 2022 7:42 am

Haha, Nielsen źle robi badania, teraz radio jest źle mierzone. Nikt nie wpadł po prostu na to, że ludzie nie chcą słuchać Polskiego Radia.
Awatar użytkownika
Ja_2022

Ja_2022 Śro Sty 26, 2022 7:42 am

Haha, Nielsen źle robi badania, teraz radio jest źle mierzone. Nikt nie wpadł po prostu na to, że ludzie nie chcą słuchać Polskiego Radia.
Awatar użytkownika
Seba

Seba Śro Sty 26, 2022 7:56 am

Te badania to jak wróżenie z fusów, czy są osoby które cały dzień radia słuchają?
Pierwsze radio jakie mi przychodzi to RMF chociaż i tak go nie słucham.
Awatar użytkownika
Michał

Michał Śro Sty 26, 2022 8:02 am

Nie róbcie z ludzi idiotów, może 1% nie wie czego słucha, ale wywiad ankieterski zaczyna się od rozpoznania świadomości słuchacza, na ile jest biernym słuchaczem i takiego kogoś nie bierze się pod uwagę, może 1% się załapie, nie jest tak jak twierdzi Ciechanski, że ludzie mówią w ankietach, o tym co im się wydawało że słuchali, na pewno tylko słuchacze trójki są świadomi czego słuchają reszta to idioci…
Awatar użytkownika
Korytarze radiowe

Korytarze radiowe Śro Sty 26, 2022 8:06 am

Po przejściu na badania metryczne Polskie Radio tylko straci - przykład - w wielu zakładach pracy leci Polskie Radio, Jedynka albo Trójka - jest jeden odbiornik ludzi słuchających z tysiąc, każdy z ankietowanych będzie policzony oddzielnie ale metrycznie jest jeden odbiornik
Awatar użytkownika
Hubert

Hubert Śro Sty 26, 2022 8:08 am

A czy wyniki tej kontroli będą podane publicznie czy też wybierzecie wygodny fragmencik żeby obrzucić kogoś szlamem jak po audycie lp3 - audytu nikt dotąd nie widział
Awatar użytkownika
Moleda

Moleda Śro Sty 26, 2022 8:11 am

Wolę słuchać radiowej papki w rmf niż nasiąkać tą obłudą kłamstwem i hipokryzją tzw Polskiego Radia… to dopiero jest ogłupianie ludzi, a już Trójka w tym obecnie przoduje…
Awatar użytkownika
Precz z eteru

Precz z eteru Śro Sty 26, 2022 8:12 am

Nie słucham trujki
Awatar użytkownika
Kit

Kit Śro Sty 26, 2022 8:16 am

Badania są robione bardzo rzetelnie. Kto był kiedykolwiek ankietowany ten wie jak to wygląda, nie ma mowy żeby mówić o tym co mi się wydawało że słuchałam, bo są pytania o ulubione audycje, producent termometrów splajtuje bo władza jest chora
Awatar użytkownika
Mona

Mona Śro Sty 26, 2022 9:05 am

Dokładnie można zmierzyć słuchających w necie. Reszta to mniej lub bardziej przybliżone badanie plebiscytowe.
Awatar użytkownika
Nielsen Łaudit

Nielsen Łaudit Śro Sty 26, 2022 9:21 am

A ja słuchałem trójki i dalej będe słuchał. Przy radiu nowy świat wytrzymałem 3 dni, przy 357 3,5 miesiąca ale muza tam jest biedna i ten wieczny dramatyzm jak wszystkim jest źle prawie koniec świata, a połowa słychaczy za 1,5 miesiąca sprzedaje mieszkanie i ucieka z kraju.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Śro Sty 26, 2022 10:13 am

A czy ekipa przeszukująca była już w Kanatrze, u źródła? Ponoć nie dotarli, a to heca!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości