WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Daniel kozak

UPC Polska przy 1,57 mld zł wpływów wyszło na plus operacyjny. 553 mln zł na inwestycje

Daniel kozak Pon Lip 22, 2019 2:37 pm

Kiedy dekoder horyzon 4k i w multi rum dekoder horyzon zamiast media box
Awatar użytkownika
Daniel kozak

Re: UPC Polska przy 1,57 mld zł wpływów wyszło na plus operacyjny. 553 mln zł na inwestycje

Daniel kozak Pon Lip 22, 2019 2:37 pm

Kiedy lepsza jakość tv w UPC
Awatar użytkownika
Daniel kozak

Re: UPC Polska przy 1,57 mld zł wpływów wyszło na plus operacyjny. 553 mln zł na inwestycje

Daniel kozak Pon Lip 22, 2019 2:38 pm

Kiedy lepsza jakość tv w UPC
Awatar użytkownika
ten_niemundry

ten_niemundry Pon Lip 22, 2019 5:30 pm

"Daniel kozak " napisał(a): Kiedy dekoder horyzon 4k i w multi rum dekoder horyzon zamiast media box
czy jakiś kanał w PL jest aktualnie w 4k?
Awatar użytkownika
Abonet UPC

Abonet UPC Pon Lip 22, 2019 7:13 pm

Kiedy ci oszuci zwrócą mi część abonamentu za 4 lata korzystania z Horizona z wadliwym oprogramowaniem i 8 lat problemów z korzystaniem z wifi najpierw router thomsona a teraz horizon. Nie mówiąc o nieuczciwych praktykach kaluzulach niedozwolonych. Korzystam bo nie mam altetnatywy, chociaż mieszkam na wielkim osiedlu w Gdańsku. I jeszcze kabel doprowadzony do mieszkania przez balkon na czwarte piętro zamiast przez klatke schodową. I kiey będzie można nagrywac programy na zewnętrzy dysk twardy?
Awatar użytkownika
Zenek

Zenek Wto Lip 23, 2019 5:10 am

Brak słów kontaktu zero tylko automat ,a zostaw nr. tel. zapomnij. ruter przez 2 tygodnie kilkadziesiąt razy dziennie świeci na czerwono brak internetu.Umowa do września tego roku wstyd to mało powiedziane.
Awatar użytkownika
Bua

Bua Wto Lip 23, 2019 3:05 pm

Nadal nie mogę zrozumieć że w dobie światłowodów nie mogę skorzystać z oferty UPC, nie będąc abonamentem fizycznym kablówki, przy takim stanie nie sądzę aby kiedykolwiek UPC przyniosło zysk netto.
Awatar użytkownika
abc

abc Wto Lip 23, 2019 3:37 pm

"ten_niemundry" napisał(a):
"Daniel kozak " napisał(a): Kiedy dekoder horyzon 4k i w multi rum dekoder horyzon zamiast media box
czy jakiś kanał w PL jest aktualnie w 4k?

Eleven Sport 4K,Canal Plus 4k...
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość