WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Michał

UPC Polska wprowadza usługi mobilne dla klientów indywidualnych i firm. Ceny od 10 do 55 zł miesięcznie

Michał Śro Lip 17, 2019 1:05 pm

Po pierwsze: ceny są kompletnie niekonkurencyjne (ewentualnie ze zniżką w pakietach może będzie lepiej). Po drugie: za Play, ich zasięg i "niezawodność" to ja dziękuję
Awatar użytkownika
andrzej szymanski

Re: UPC Polska wprowadza usługi mobilne dla klientów indywidualnych i firm. Ceny od 10 do 55 zł miesięcznie

andrzej szymanski Śro Lip 17, 2019 1:14 pm

Ha ha 😀 Dla porównania Play next wszystko bez limitu plus 50 GB internetu .
Awatar użytkownika
jatak

Re: UPC Polska wprowadza usługi mobilne dla klientów indywidualnych i firm. Ceny od 10 do 55 zł miesięcznie

jatak Śro Lip 17, 2019 1:44 pm

Nie wiem czym oni chcą skusić klienta, bo przecież nie tymi cenami...
Brak nawet oferty z samymi rozmowami i smsami (na czym akurat mi by zależało) i ewentualnie dokupienia pakietu internetu według potrzeb.
Najniższa oferta śmieszna, a kolejna droga. Już lepiej zostać w play na kartę.
Awatar użytkownika
kawka

kawka Śro Lip 17, 2019 1:51 pm

Wow ale bogata oferta :D
Awatar użytkownika
idz pan

idz pan Śro Lip 17, 2019 4:11 pm

Oferta nakierowana na lemingi, bo zorientowanych telekomunikacyjnie na taka drozyzne nie nabiora.
Awatar użytkownika
tl

tl Śro Lip 17, 2019 4:23 pm

Wszystkie firmy mają ten sam bełkot, jak to wyjatkowo obsługują klienta :D
Awatar użytkownika
Niezła siara

Niezła siara Śro Lip 17, 2019 5:04 pm

Ale wiocha., 50 GB dają w najwyższym płatne taryfowym - za 5 dych i i to dla biznesu, kiedy 50 GB można mieć za 30 zł w Red Bull Mobile... na kartę. Po pijanemu tworzona oferta?
Awatar użytkownika
user

user Czw Lip 18, 2019 6:17 pm

Na masztach Play? To ja podziękuję, postoję.
Awatar użytkownika
Fax you

Fax you Sob Lip 20, 2019 11:19 pm

Mogą sobie wsadzić tę ofertę
Awatar użytkownika
Mir

Mir Wto Sie 06, 2019 4:12 pm

Świetna oferta. Nielimitowane rozmowy i 10GB Internetu za 39,99 PLN. Przecież tyle to ja płacę za dwa numery w Plushu a mam więcej Internetu. I jeszcze ten dziadowski zasięg Play. Jako użytkownik usług UPC (telewizja i internet) niestety nie skuszę się na komórkę w UPC.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości