[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - UPC Polska z kanałami w jakości 4k i UHD

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
4KUHD

UPC Polska z kanałami w jakości 4k i UHD

4KUHD Czw Sie 27, 2020 7:14 am

Pytanie, czym rózni się 4K od Ultra HD? Artykuł wyraźnie różnicuje te standardy. Dziękuję za odp :)
Awatar użytkownika
PioB1985

Re: UPC Polska z kanałami w jakości 4k i UHD

PioB1985 Czw Sie 27, 2020 8:08 am

Nie 5 kanałów tylko 4 w jakości 4K. Ultra TV jest w HD i 4K
Awatar użytkownika
Sam

Sam Czw Sie 27, 2020 9:42 am

"4KUHD" napisał(a): Pytanie, czym rózni się 4K od Ultra HD? Artykuł wyraźnie różnicuje te standardy. Dziękuję za odp

To jest to samo, ale pisanie ciągle "4K" byłoby niestylistyczne, więc zamiennik to "UHD". Niektóre kanały TV mają w nazwie 4K lub UHD.
Awatar użytkownika
Bolec1

Bolec1 Nie Sie 30, 2020 5:57 am

Aha czyli ultra 4 k dali w HD na horizonie a tamte są tylko na nowym deko
Awatar użytkownika
Mateusz

Mateusz Pon Sie 31, 2020 2:41 pm

Wybór kanałów 4k zdecydowanie nie zachęca do wymiany dekodera. Żeby chociaż eleven był
Awatar użytkownika
me

me Czw Wrz 03, 2020 12:58 pm

Jak dla mnie to na chwilę obecną to falstart - dekoder umożliwia nagrywanie tylko części programów (niszowych) z resztą nie ma podpisanych umów licencyjnych i nagranie programu/filmu czy serialu jest niemożliwe. Skłaniam się ku wymianie na poprzednią wersję.
Awatar użytkownika
Piotr43

Piotr43 Pią Wrz 25, 2020 6:54 am

Mam ten dekoder i są plusy i minusy. + szybciej przełącza kanały,jest stabilniejszy,nie ma zakłócen obrazu przy połączeniu kablem entchernet a minusy moim zdaniem ma obraz gorszy,mniej wyrazny niż na Horaizonie.A mam dobry telewizor więc widzę różnicę.Mam nadzieję że to poprawią bo inaczej im podziękuję.Na Netflixie obraz w HD jest idealny a tu jak prawie bez hd
Awatar użytkownika
pat

pat Nie Wrz 27, 2020 12:19 am

Duży minus brak wszystkich kanałow z możliwością nagrywania
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 26 gości