[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - UPC wprowadza nowy dekoder 4K TV BOX (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ja

UPC wprowadza nowy dekoder 4K TV BOX (wideo)

Ja Wto Sie 25, 2020 9:11 am

Jakie kanały w 4k?
Awatar użytkownika
gosh

Re: UPC wprowadza nowy dekoder 4K TV BOX (wideo)

gosh Wto Sie 25, 2020 9:59 am

czekamy az publiczna w koncu bedzie nadawała w 4k z Dolby Atmosem
Awatar użytkownika
uporali się

uporali się Wto Sie 25, 2020 10:17 am

w ten sposób z aporią uniemożliwiającą od WIELU lat update horizona w trybie eco. Brawo Firmo tak bardzo szanująca swoich abonentów!

I nagrywanie stało się przeszłością.
I Forum społeczności szlag trafił, a można tam było czasami znaleźć koleżeńskie porady rozwiązujące nieporadność supportu.
Awatar użytkownika
Daniel Kozak

Daniel Kozak Wto Sie 25, 2020 10:35 am

Mam nadzieję że za miesiąc też klijeci stali ipc też będą mogli wymienić na ten nowy dekoder 4k
Awatar użytkownika
AW

AW Wto Sie 25, 2020 1:02 pm

Byle żeby nie zrezygnowali z DVB-C bo ten dekoder działa wyłącznie po Wi-Fi i streamingu!!!
Tym samym UPC staje się kolejnym operatorem skutecznie ograniczającym możliwość korzystania z własnego dekodera z modułem CI+
Awatar użytkownika
AW

AW Wto Sie 25, 2020 1:04 pm

"AW" napisał(a): Byle żeby nie zrezygnowali z DVB-C bo ten dekoder działa wyłącznie po Wi-Fi i streamingu!!!
Tym samym UPC staje się kolejnym operatorem skutecznie ograniczającym możliwość korzystania z własnego dekodera z modułem CI+
Tak już niestety jest w Toyi (TYLKO najnowsze sieci FTTH), Vectrze i Inei.
Awatar użytkownika
kampfpanzer

kampfpanzer Wto Sie 25, 2020 2:59 pm

zasilany przez usb. parodia, a gdzie zasilacz sieciowy, i bez nagrywarki. dla mnie to porazka
Awatar użytkownika
Uszytkofnick

Uszytkofnick Sob Paź 31, 2020 2:24 pm

"kampfpanzer" napisał(a): zasilany przez usb. parodia, a gdzie zasilacz sieciowy, i bez nagrywarki. dla mnie to porazka

Już klakiery z działu marketingu dały 3 łapki w dół, co nie zmienia faktu, że oferta UPC coraz bardziej upodabnia się do guano
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości