WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
tl

UPC zmienia wystrój salonów sprzedaży i obsługę klienta

tl Pią Kwi 19, 2019 5:52 pm

Firmy widzę przesadzają. Herbata, kawa, może jeszcze sprzedawcy będą robić masaże? Najgorzej jak będą ludzie chodzić wypić herbatkę i wyjdą :D
Awatar użytkownika
Już były Klient

Re: UPC zmienia wystrój salonów sprzedaży i obsługę klienta

Już były Klient Pią Kwi 19, 2019 9:27 pm

Szkoda, że oferta dla stałych Klientów nie odzwierciedla tej estetyki. Jest nędzne jak tą kolorowa przykrywka.
Właśnie wypowiedziałem umowę. Za stary dekoder, tv, HBO i internet do 120 MB płaciłem 170 PLN miesięcznie. UPC. Miałem umowę bezterminową. UPC ma taki jak mój pakiet z lepszym dekoderem i szybszym Internetem- również bezterminowo- za 89.90 PLN, ale tylko dla nowych Klientów. Zatem drogie UPC - nawet Ty 9 dych idę mnie już mieć nie będziecie. Pozdrawiam Was i Wasze różowe foteliki
Awatar użytkownika
Hg

Hg Pią Kwi 19, 2019 10:18 pm

Beznadziejna firma, utrudniają wypowiedzenie umowy... Router trzeba oddać dwa tygodnie przed końcem oplaconego z góry miesiąca - żenujące praktyki. Całe szczęście jest konkurencja :l
Awatar użytkownika
ks

ks Sob Kwi 20, 2019 9:04 am

Kurna, wy serio wierzycie w te bzdury? Niczego nie chcę u was doświadczać. Chcę jak najszybciej załatwić i sobie pójść.
Awatar użytkownika
Gość 5

Gość 5 Sob Kwi 20, 2019 9:45 am

Jak tyle płacisz tj.170 zł to złóż rezygnacje i zadzwoni dział utrzymania klienta z ciekawą ofertą. Musi być rezygnacja, tak jest prawie wszędzie.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości