[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Usłyszcie nas!” nowym programem TTV

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika

„Usłyszcie nas!” nowym programem TTV

*** Czw Lip 30, 2020 6:37 am

Ciekawy program się zapowiada
Awatar użytkownika
:)

Re: „Usłyszcie nas!” nowym programem TTV

:) Czw Lip 30, 2020 8:27 am

Oho, Ci to eksperymentują, fajnie!
Awatar użytkownika
ZAKŁADZIK?

ZAKŁADZIK? Czw Lip 30, 2020 2:23 pm

Czy % nieodkrytych talentów wśród ideologów LGBT będzie w programie większy niż:
- 40%
- 50%
- 60%
Nagrodami będzie wyjazd do Paryża w koszulce "WHITE LIVE MATTERS" i wieczorny spacer po kilku dzielnicach z kończącym kadencję rzecznikiem praw obywatelskich
Awatar użytkownika
mb24

mb24 Czw Lip 30, 2020 8:51 pm

To w końcu siedem czy sześć odcinków?
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Pią Lip 31, 2020 6:07 am

7 odcinków w tym jeden to finałowy. Pisze jak wół i wyraźnie
Awatar użytkownika
do Sebastiana

do Sebastiana Sob Sie 01, 2020 9:01 am

Zanim użyje Pan niegrzecznego tonu, proszę upewnić się, czy sam nie popełnia Pan jakichś błędów.
Przydałoby się przynajmniej dopisać przecinek i zamiast „pisze” użyć formy „jest napisane”. Ponadto „jak wół i wyraźnie” brzmi dla mnie jak tautologia.
Awatar użytkownika
elemele

elemele Pią Sie 07, 2020 9:51 am

Słaby zakładzik, widać, że komentujący w ogóle nie zna stacji.

"ZAKŁADZIK?" napisał(a): Czy % nieodkrytych talentów wśród ideologów LGBT będzie w programie większy niż:
- 40%
- 50%
- 60%
Nagrodami będzie wyjazd do Paryża w koszulce "WHITE LIVE MATTERS" i wieczorny spacer po kilku dzielnicach z kończącym kadencję rzecznikiem praw obywatelskich
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Pią Sie 14, 2020 9:46 pm

"do Sebastiana" napisał(a): Zanim użyje Pan niegrzecznego tonu, proszę upewnić się, czy sam nie popełnia Pan jakichś błędów.
Przydałoby się przynajmniej dopisać przecinek i zamiast „pisze” użyć formy „jest napisane”. Ponadto „jak wół i wyraźnie” brzmi dla mnie jak tautologia.

1. Nie używałem niegrzecznego tonu , ponieważ nie wypada.
2. Każdy popełnia błąd , więc nie tylko ja , ale także inni.
3. Zapomniałem o przecinku wiem i następnym razem to uczynię.
4. Nie wiem czy pański komentarz nie należy do kategorii "hejtów"
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości