[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Ustawa o radiofonii i telewizji w konsultacjach publicznych. Oto najważniejsze proponowane zmiany

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
eter

Ustawa o radiofonii i telewizji w konsultacjach publicznych. Oto najważniejsze proponowane zmiany

eter Sob Wrz 26, 2020 8:51 am

Zlikwidować Radę Mediów Narodowych!
Awatar użytkownika
Ert

Re: Ustawa o radiofonii i telewizji w konsultacjach publicznych. Oto najważniejsze proponowane zmiany

Ert Sob Wrz 26, 2020 10:52 am

Jestem zaskoczony że nie wprowadzili obowiązku emisji treści religijnych o przynajmniej 1/6 w ciągu tygodnia.
Awatar użytkownika
kolis

Re: Ustawa o radiofonii i telewizji w konsultacjach publicznych. Oto najważniejsze proponowane zmiany

kolis Sob Wrz 26, 2020 11:23 am

Po co ten limit reklam. To sprawa stacji ile chce ich wyemitować, najwyżej straci widzów.
Awatar użytkownika
Lolik

Re: Nowelizacja ustawy o radiofonii i telewizji. Oto najważniejsze proponowane zmiany

Lolik Sob Wrz 26, 2020 3:43 pm

Ktoś sobie wyobraża 20 minut reklam w prime time? Nie do zniesienia. Ciekawe kto się na to odważy.
Ponadto taki elastyczny limit reklam może powodować że audycje nie będą miały stalych pór emisji chyba ze uda sie wypełnić caly limit reklamami ale przy 15-20 minutach to ryzykowne
Awatar użytkownika
Czajka

Re: Nowelizacja ustawy o radiofonii i telewizji. Oto najważniejsze proponowane zmiany

Czajka Nie Wrz 27, 2020 12:45 pm

"Ert" napisał(a): Jestem zaskoczony że nie wprowadzili obowiązku emisji treści religijnych o przynajmniej 1/6 w ciągu tygodnia.

A ja nie jestem zaskoczona że tego typu ściekowe komentarze tutaj czytam.
Awatar użytkownika
zamodlony Polaka

zamodlony Polaka Nie Wrz 27, 2020 1:27 pm

"Czajka" napisał(a):
"Ert" napisał(a): Jestem zaskoczony że nie wprowadzili obowiązku emisji treści religijnych o przynajmniej 1/6 w ciągu tygodnia.

A ja nie jestem zaskoczona że tego typu ściekowe komentarze tutaj czytam.

Wincej kaścioła, jasełek!
Awatar użytkownika
gol

gol Nie Wrz 27, 2020 3:16 pm

test
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Nie Wrz 27, 2020 8:47 pm

Przywrócić konkursy tak jak to było za SLD, PO-PSL.
Awatar użytkownika
#StopZawyżaniu

#StopZawyżaniu Pon Wrz 28, 2020 3:43 pm

Te oznaczenia wiekowe wyświetlane przez cały czas trwania programu są i zawsze będą archaiczne, tym samym stanowi symbol telewizji analogowej.
Awatar użytkownika
gość

gość Pon Wrz 28, 2020 8:56 pm

Brak najistotniejszego znaczka i informacji dla widza - oznaczenia audycji z wirtualnym kluczowaniem, które są oszukiwaniem widza - pokazywaniem czegoś co nie istnieje. Wszystkie audycje z "zielonych pokoi" powinny być oznakowane.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości