WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Qwerty

Viaplay dostępna dla klientów Vectry, z aplikacją na TV Smart

Qwerty Śro Lip 21, 2021 10:32 am

"komentuje Kim Poder, chief commercial officer w NENT Group, właścicielu Vectry." Od kiedy NENT jest wlascicielem Vectry?
Awatar użytkownika
Scr

Re: Viaplay dostępna dla klientów Vectry, z aplikacją na TV Smart

Scr Śro Lip 21, 2021 3:36 pm

34 zł za Bundedligę i Ligę Europy. Życzę POWODZENIA
Awatar użytkownika
Baster

Baster Śro Lip 21, 2021 4:00 pm

Moze Viaplay Tez bedzie w CP
Awatar użytkownika
dabfan

dabfan Śro Lip 21, 2021 5:12 pm

Scr przecież oprócz sportu oferta obejmuje też filmy i seriale. Tak jak HBO go, Amazon, czy Netflix. Cena jest bardzo atrakcyjna kontent sportowy+ filmowy za 34 zł. Tak tanio nikt nie ma. Wydaje mi się że to będzie hit.
Awatar użytkownika
Taaa

Taaa Śro Lip 21, 2021 5:37 pm

"dabfan" napisał(a): Scr przecież oprócz sportu oferta obejmuje też filmy i seriale. Tak jak HBO go, Amazon, czy Netflix. Cena jest bardzo atrakcyjna kontent sportowy+ filmowy za 34 zł. Tak tanio nikt nie ma. Wydaje mi się że to będzie hit.

Bez normalnych kanałów na żywo mogą sobie swoją ofertę wsadzić. Sport w streamingu to kupa.
Awatar użytkownika
Scr

Scr Śro Lip 21, 2021 8:53 pm

@dabfan "Kontent sportowy" to Bundesliga i Liga Europy. A kontent filmowy to starocia, których już nawet TV4 nie puszcza. Jak za rok dojdzie Premier to nie wiem jaka będzie cena? 340 zł ?

Streaming fajnie brzmi. Dedtkowane aplikacje też. Ale niefajne jest opóźnienie.
Awatar użytkownika
dabfan

dabfan Śro Lip 21, 2021 11:14 pm

Wydaje mi się że będziemy mogli komentować dopiero jak usługa będzie uruchomiona. Czy działa dobrze czy źle. Czy oferta jest odpowiednia do ceny. Na tę chwilę komentarze na nie są co najmniej j idiotyczne.
Awatar użytkownika
Tak

Tak Czw Lip 22, 2021 12:25 am

"dabfan" napisał(a): Wydaje mi się że będziemy mogli komentować dopiero jak usługa będzie uruchomiona. Czy działa dobrze czy źle. Czy oferta jest odpowiednia do ceny. Na tę chwilę komentarze na nie są co najmniej j idiotyczne.

Taaaa, bo przecież to będzie zupełnie inny streaming... litości.
Awatar użytkownika
Niedabfan

Niedabfan Czw Lip 22, 2021 2:33 pm

A mi się wydaje, że pracownicy Viaplay nie powinni decydować co można a czego nie można komentować. Jeśli dla kogoś wycena tak ograniczonej usługi jest za wysoka to jego opinia. Można się nie zgadzać ale nie można nazywać idiotyczną. Bo pakiet: Bundesliga, Liga włoska, Liga francuska, Liga mistrzów i Liga Europy kosztował w sumie w Polsacie i Eleven (i to w pakietach tv) mniej niż sama BL i LE w Viaplay. Ludzie potrafią liczyć.
Awatar użytkownika
andy

andy Wto Lip 27, 2021 10:18 pm

Niedługo będzie 50 różnych platform i wszystko w promocji;) Wsadźcie je sobie głęboko w d...!
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości