WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Zasmucony

Viaplay po starcie w Polsce pozyskała prawie 300 tys. subskrybentów. Eksperci: efekt nowości, ilu zostanie na dłużej?

Zasmucony Śro Paź 27, 2021 7:17 am

Ale przecież na tej platformie nic nie ma oprócz sportu.... :-(
Awatar użytkownika
Kart

Re: Viaplay po starcie w Polsce pozyskała prawie 300 tys. subskrybentów. Eksperci: efekt nowości, ilu zostanie na dłużej?

Kart Śro Paź 27, 2021 7:39 am

Myślałem, ze z tym 720p to jakiś zart, ale oni faktycznie nadają w tej jakości. W 2021 roku.
To trochę jakby ktoś mi dziś zaproponował kontakt za pomocą Gadu gadu.
Awatar użytkownika
Pytam

Re: Viaplay po starcie w Polsce pozyskała prawie 300 tys. subskrybentów. Eksperci: efekt nowości, ilu zostanie na dłużej?

Pytam Śro Paź 27, 2021 8:06 am

Krótkie pytanie do użytkowników: warto się w to Viaplay pchać? Sportu raczej nie oglądam. Jak już to rzadko. Ponoć są jakieś filmy i seriale? Nie chcę wydawać kasy w ciemno.
Awatar użytkownika
widz

widz Śro Paź 27, 2021 8:43 am

biblioteka moze nie jest zbyt duża, ale można znaleźć kilka fajnych propozycji, np. wszystkie sezonu Fargo. Z filmów obejrzałem ostatnio "Wenus w Futrze". Listę dostępnych filmów i seriali można znaleźć na ich stronie internetowej. Ja planują wziąć na na stałe, gdy ruszy Premier League 2022/2023

"Pytam" napisał(a): Krótkie pytanie do użytkowników: warto się w to Viaplay pchać? Sportu raczej nie oglądam. Jak już to rzadko. Ponoć są jakieś filmy i seriale? Nie chcę wydawać kasy w ciemno.
Awatar użytkownika
kolis

kolis Śro Paź 27, 2021 9:30 am

Niech podadzą ile z tego to konta "darmowy miesiąc". Bo taka ogólna statystyka to po prostu przeinaczanie faktu
Awatar użytkownika
Leo Ko

Leo Ko Śro Paź 27, 2021 10:08 am

Kończę z Viaplay. Seriale mnie nie interesują, filmy tandetne, jakość transmisji do bani.
Awatar użytkownika
real36

real36 Śro Paź 27, 2021 11:04 am

teraz za 49zł za rok dostaje się Amazon Prime, gdzie ponad Prime Video mamy darmowe dostawy, coś tam jeszcze, ale za samą bibliotekę filmó, seriali 49zł za rok to hit dzisiaj.
Awatar użytkownika
warto

warto Śro Paź 27, 2021 12:28 pm

"Pytam" napisał(a): Krótkie pytanie do użytkowników: warto się w to Viaplay pchać? Sportu raczej nie oglądam. Jak już to rzadko. Ponoć są jakieś filmy i seriale? Nie chcę wydawać kasy w ciemno.
jak lubisz skandynawskie produkcje i kryminały, to warto!
Awatar użytkownika
dabfan

dabfan Śro Paź 27, 2021 12:35 pm

Krótkie pytanie do użytkowników: warto się w to Viaplay pchać? Sportu raczej nie oglądam. Jak już to rzadko. Ponoć są jakieś filmy i seriale? Nie chcę wydawać kasy w ciemno.
Mimo tego że mam za darmo w Play na dwa lata. To po ponad miesiącu użytkowania uważam że warto. Ja lubię skandynawskie seriale więc mi się podoba. Zawsze możesz zawiesić usługę i później do niej wrócić.
Awatar użytkownika
Hitman

Hitman Śro Paź 27, 2021 12:56 pm

wziąłem na darmowy miesiąc bo tam są mecze Legii w pucharach, przy okazji rzuciłem okiem na filmy i seriali, same starocie i dokładnie to co można dostać wszędzie. nie widzę w tej ofercie dla mnie nic atrakcyjnego, w notesie zapisałem żeby za 30 dni zrezygnować z tego.
Awatar użytkownika
widz121

widz121 Czw Paź 28, 2021 8:22 am

"teraz cena wydaje się optymalna" ???
Dobry żart!
Adekwatną do tego co na razie można tam oglądać, byłoby najwyżej 19,99 zł a nie 34, które krzyknęli dlatego, że wtedy tyle brał Netflix, więc chcieli sobie od razu więcej zyskać na przyzwyczajeniu ludzi do takiej kwoty.
34 zł będzie miało sens wtedy, gdy dopiero zaczną pokazywać Premier League i F1 ! A ja nie mam zamiaru placić 34 za coś, co DOPIERO BĘDZIE za rok i dwa.
Awatar użytkownika
adam

adam Pią Paź 29, 2021 10:50 am

Jest wiele produkcji na viaplay total i na pewno warto kupić konto premium na konta.tv bo jest tam chyba najtaniej w internecie również premium konto hbo go tam znajdziemy
Awatar użytkownika
jabbu

jabbu Pią Paź 29, 2021 10:06 pm

Się zobaczy, co zostanie, jak Legia wyleci z LE
Awatar użytkownika
jabb

jabb Pią Paź 29, 2021 10:06 pm

"Zasmucony" napisał(a): Ale przecież na tej platformie nic nie ma oprócz sportu....

No, i póki gra Legia w LE, to mają Polaków. Jeszcze kilka tygodni
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości