[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Viaplay w Polsce: drogo, silna konkurencja tv, trudno o kolejne prawa do transmisji

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Seb

Re: Viaplay w Polsce: drogo, silna konkurencja tv, trudno o kolejne prawa do transmisji

Seb Wto Lip 06, 2021 2:49 pm

"ktoś" napisał(a): Czy wszyscy zapomnieli że na viaplay,, oprócz sportu, będą też filmy, seriale i kreskówki?

No i co z tego. Na moim TV mam kilka aplikacji z takimi atrakcjami. Nie widzę zasadności wydawania 408 zł rocznie.
Awatar użytkownika
xXx

Re: Viaplay w Polsce: drogo, silna konkurencja tv, trudno o kolejne prawa do transmisji

xXx Wto Lip 20, 2021 3:31 pm

"Seb" napisał(a):
"ktoś" napisał(a): Czy wszyscy zapomnieli że na viaplay,, oprócz sportu, będą też filmy, seriale i kreskówki?

No i co z tego. Na moim TV mam kilka aplikacji z takimi atrakcjami. Nie widzę zasadności wydawania 408 zł rocznie.

To za rok zobaczymy czy będziesz widział zasadność, ponieważ od przyszłego roku Viaplay przejmuje Premier League. Wg mnie sama Bundesliga za 34zł to za drogo, ale Bundesliga i Premier League to już jak najbardziej się opłaca. Pozostałe rzeczy będą dodatkowym bonusem.
Awatar użytkownika
Znafca

Znafca Czw Wrz 16, 2021 11:35 am

Ale Lewandowski przechodzi do Realu i koniec atutów Viaplay.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości