WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Gie

Viaplay zadowolony z rozwoju serwisu w Polsce

Gie Śro Wrz 29, 2021 7:14 am

By przybliżyć ofertę, usługę powinni zrobić darmowy weekend. Każdy kto się zarejestruje, bez potrzeby dodawania karty do konta, wystarczy numer telefonu na który przyjdzie jakiś SMS, może oglądać cały Viaplay przez sobotę i niedzielę. Na tę promocję wybrać jakiś hitowy mecz Bayernu i ludzie się zainteresują.
Awatar użytkownika
Lennon

Re: Viaplay zadowolony z rozwoju serwisu w Polsce

Lennon Śro Wrz 29, 2021 9:43 am

Testuję od 2 tygodni. Biblioteka filmów i seriali nie jest kiepska. Jeśli systematycznie będzie się powiększać, to planuję zostać. Minusem jest to że aplikacja na moim Smart telewizorze często się wiesza, jest sporo błędów. Powinni nas tym popracować.
Awatar użytkownika
Leo

Leo Śro Wrz 29, 2021 9:59 am

Wczoraj zrezygnowałem z tego serwisu. Nie odpowiada mi jakość obrazu podczas transmisji sportowych na TV, (błędy i opóźnienia dźwięku w stosunku do obrazu)
Mamy czasy gdzie śmiało wchodzimy w 4k, a oni oferują nam ,, pikseloze"
Awatar użytkownika
Fan serialu "Komisarz Mama"

Fan serialu "Komisarz Mama" Śro Wrz 29, 2021 10:25 am

Co za jelenie to kupują... Chcecie płacić za 10 platform by móc obejrzeć najważniejsze rozgrywki sportowe to proszę bardzo... Ponadto tu dochodzi żenująca jakość obrazu.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Śro Wrz 29, 2021 11:05 am

"Fan serialu "Komisarz Mama" " napisał(a): Co za jelenie to kupują... Chcecie płacić za 10 platform by móc obejrzeć najważniejsze rozgrywki sportowe to proszę bardzo... Ponadto tu dochodzi żenująca jakość obrazu.
NIe zesraj się.
Awatar użytkownika
BardzoCiekawyNick

BardzoCiekawyNick Śro Wrz 29, 2021 11:23 am

Jak bardzo trzeba nie szanować swojego pieniądza by za takie coś bulić 34 zeta miesięcznie...
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Śro Wrz 29, 2021 11:39 am

Kiedyś wystarczyła kablówka + pakiet C+. To nie jest tak, że mamy powiększenie oferty, że nagle pojawiły się nowe ligi, rozgrywki, szczególnie takie warte oglądania i płacenia.Dzieje się to co z grami - jedna duża traci z treści na rzecz "dodatków" DLC, do tego jakieś specjalne rzeczy - PPV. I tak nawet kupując dzisiaj wszystko w kablówce/C+ są jeszcze wydarzenia, które będą ekstra płatne. LM już nie jest na 2-3 kanałach, ale 5 z czego w pakiecie sportowym oczywiście nie ma przeważnie.
To samo co można było kupić za 90-120zł teraz jest warte 150-350zł jeśli dodać np. 1 serwis do filmów/seriali i jeden do sportu.
Awatar użytkownika
Tom

Tom Śro Wrz 29, 2021 11:41 am

Viaplay👎
Awatar użytkownika
Piotrek

Piotrek Śro Wrz 29, 2021 3:03 pm

Moja subiektywna opinia po skorzystaniu z próbnego miesiąca. Transmisje sportowe - oferta na razie skromna, jakość bardzo przeciętna, ale z 3 metrów na 55 calowym TV bez 4K idzie oglądać. Oferta filmowa - bardzo skromna, w bibliotece znalazłem trzy interesujące mnie pozycje i żadna z nich nie ma ani polskiego lektora, ani napisów. Zapytałem Viaplay poprzez messengera, kiedy mają zamian to uzupełnić, ale odpowiedzi nie otrzymałem. Niestety nie będę klientem tej platformy.
PS. na duży plus zaliczam to, że Viaplay zdecydował się uruchomić apkę na starym Webos 2.0, podczas gdy inne platformy (ostatnio HBO) zaprzestają wspierania starszych modeli TV
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Śro Wrz 29, 2021 7:52 pm

Jak dla mnie niestety ze względu na jakość bardziej Via Fail niż ViaPlay ...
Awatar użytkownika
Seba

Seba Wto Paź 12, 2021 12:52 am

"Tom" napisał(a): Viaplay👎
biedak
Awatar użytkownika
Natalia

Natalia Pon Lis 22, 2021 12:38 pm

Lipa straszna, jakość denna! Nie warto!! Odradzam zdecydowanie. Mecze bundesligi tragedia przerwane bez przerwy. Lipa straszna!!
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości