WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
To ja

Viki Gabor, Anna Rusowicz, Patryk Cebulski i Danzel wśród uczestników „Twoja twarz brzmi znajomo 16” (pełna lista)

To ja Pon Sty 17, 2022 12:22 pm

No to zaskoczenie- szczególnie Danzelem i Pisarek.
Awatar użytkownika
gregory

Re: Viki Gabor, Anna Rusowicz, Patryk Cebulski i Danzel wśród uczestników „Twoja twarz brzmi znajomo 16” (pełna lista)

gregory Pon Sty 17, 2022 12:30 pm

A kto to jest ta Pani Karolina Pisarek?Kim jest Patryk Cebulski? Moze ktos z piszacych moglby mi wyjasnic co to za 'gwiazdy' sa ;czym sie zajmuja, bo jakos naprawde nie wiem i nie kojarze.Prosze o odpowiedz.Dziekuje.
Awatar użytkownika
Marcin

Re: Viki Gabor, Anna Rusowicz, Patryk Cebulski i Danzel wśród uczestników „Twoja twarz brzmi znajomo 16” (pełna lista)

Marcin Pon Sty 17, 2022 12:44 pm

Jak dalej "czerwony" w jury to kolejny sezon odpuszczam...
Awatar użytkownika
Krzysiek36

Krzysiek36 Pon Sty 17, 2022 4:40 pm

@ Gregory gwiazdy to masz na niebie wieczorową porą.
Awatar użytkownika
Krzysiek36

Krzysiek36 Pon Sty 17, 2022 4:43 pm

No Danzel ciekawe jak sobie poradzi z Polskim przebojami.
Awatar użytkownika
pawellaska

pawellaska Pon Sty 17, 2022 5:48 pm

Danzel w twojatwarzciekawe kto to maciej radel nie kojarze.
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Wto Sty 18, 2022 2:09 pm

Danzel - bardzo duże zaskoczenie. Ciekawe jak poradzi sobie z polskimi piosenkami.
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Wto Sty 18, 2022 2:10 pm

Kozłowskiego i Radela nie kojarzę.
Awatar użytkownika
kozanostra1992

kozanostra1992 Wto Sty 18, 2022 8:38 pm

"Sebastian" napisał(a): Danzel - bardzo duże zaskoczenie. Ciekawe jak poradzi sobie z polskimi piosenkami.
Ale jesteście naiwni z tą przebrzmiałą gwiazdeczką dance, znanej tylko z 2-3 piosenek... nie będą mu dawać naszych przebojów, na bank! xD
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości