[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Virgin Mobile rusza w Polsce. Z Gniewkiem, Wieczorkowskim i Wejchertem?

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
ekspert

Virgin Mobile rusza w Polsce. Z Gniewkiem, Wieczorkowskim i Wejchertem?

ekspert Pon Lip 30, 2012 11:56 am

dobra wiadomość. konkurencji na polskim rynku nigdy dość. zwłaszcza, że ceny wciąż są wysokie. T-Mobile odgrażało się, że wraz z ich nadejściem otrzymamy europejskie standardy. bzdura. żeby dostać sensowny telefon w fajnej cenie wciąż trzeba mieć abonament na poziomie 150zł, a to trochę za dużo, zwłaszcza dla młodych ludzi z Polski. a to przecież oni są najbardziej zajarani gadżetami.
Awatar użytkownika
abonent

Re: Virgin Mobile rusza w Polsce. Z Gniewkiem, Wieczorkowskim i Wejchertem?

abonent Pon Lip 30, 2012 1:25 pm

Świetna wiadomość. Skończy się zawyżanie cen i taryfy z d***. Koniec psot, pomarańczki!
Awatar użytkownika
bbc

bbc Pon Lip 30, 2012 1:40 pm

ekspert napisał(a):dobra wiadomość. konkurencji na polskim rynku nigdy dość. zwłaszcza, że ceny wciąż są wysokie. T-Mobile odgrażało się, że wraz z ich nadejściem otrzymamy europejskie standardy. bzdura. żeby dostać sensowny telefon w fajnej cenie wciąż trzeba mieć abonament na poziomie 150zł, a to trochę za dużo, zwłaszcza dla młodych ludzi z Polski. a to przecież oni są najbardziej zajarani gadżetami.

Jaka konkurencja? Z artykułu jasno wynika, że Virgin Mobile = Play.
Awatar użytkownika
oszuści

oszuści Pon Lip 30, 2012 2:33 pm

Nie ma to jak Play. Podawali w reklamie ofertę za 79 zł a potem okazało się ze dla stałych abonentów jest o 50zł droższa o czym nie poinformowali. Od 4 msc nie mogę załatwić tej reklamacji.
Awatar użytkownika
kuba

kuba Pon Lip 30, 2012 3:42 pm

Ja swoja reklamacje zalatwilem po 7 miesiacach !!! i to w 50% pani w bok nie poinformowała mnie o dodatkowej oplacie podczas zawierania umowy. do dzis place a na zgloszenia odpisują bzdury.
Awatar użytkownika
matti

matti Pon Lip 30, 2012 9:18 pm

Konkurencja zawsze działa dobrze na rynek. A co do umów... trzy razy sprawdzać albo zostać wiernym wyznawcą prepaid. Ja mam na kartę - Heyah - i jestem z nią już od dłuższego czasu, bo promocje i oferta są w porządku, korzystne. I mam dowolność jeśli chodzi o kwoty, jakie inwestuję w telefon.
Awatar użytkownika
A.Be..

A.Be.. Wto Lip 31, 2012 8:46 am

Ciekawe, mają pracować na sieci Play, a Play, mając jeszcze za małą własną sieć, korzysta z sieci Plusa.
„Richard Branson deklaruje, że sieć zaoferuje w Polsce przejrzyste taryfy i świetną obsługę klienta, a o użytkowników będzie walczyć niskimi cenami” – takie właśnie deklaracje składało szefostwo Play na początku, a co jest teraz?
Awatar użytkownika
analitykrynku

analitykrynku Wto Lip 31, 2012 6:10 pm

Jakby tak pakiecik w preepaidzie za 50zł nieograniczone rozmowy smsy do wszystkich sieci ważny 30 dni to by była super oferta :)
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość