WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
hmmm

VoD.pl liderem. TVP.pl przed Playerem, Netflix przed ShowMaxem i Iplą (ranking serwisów i aplikacji VoD)

hmmm Pon Lut 19, 2018 12:22 am

Przyczyniłem się do wzrostu TVP bo od tego roku Koronę Królów śledzę;)
Awatar użytkownika
Kamila

Re: VoD.pl liderem. TVP.pl przed Playerem, Netflix przed ShowMaxem i Iplą (ranking serwisów i aplikacji VoD)

Kamila Pon Lut 19, 2018 12:30 am

Ja też nawet oglądałem na TVP vod jakieś materiały. Ale poraża tam bardzo duża ilość reklam
Awatar użytkownika
Kamila

Re: VoD.pl liderem. TVP.pl przed Playerem, Netflix przed ShowMaxem i Iplą (ranking serwisów i aplikacji VoD)

Kamila Pon Lut 19, 2018 12:31 am

Oglądalność vod WP.pl raczej naciagana z przeklikow na stronie głównej i z poczty. Nigdy nic ciekawego tam nie znalazlam
Awatar użytkownika
Polak

Polak Pon Lut 19, 2018 1:33 am

Popatrzcie na czasy np. w 1. tabeli. Tylko tvp i ipla mają konkretne czasy, 3 - 4 h w miesiącu na użytkownika. Wp.tv, netflix, showmax, hbogo mają po 10-20 minut (sic!) na użytkownika w miesiącu. To jest jakiś żart. To tyle ile trwają 4 filmiki ze śmiesznymi kotkami na youtube. Samo pisanie tego komentarza zajęło mi pewnie koło 1 minuty.
Awatar użytkownika
poproszę

poproszę Pon Lut 19, 2018 9:38 am

o statystykę z Netflixem po wprowadzeniu opłat za VOD tvp.
Awatar użytkownika
Tomi

Tomi Pon Lut 19, 2018 10:55 am

Player stracił, bo od ponad pół roku nie można oglądać seriali i programów w aplikacji na "player" na smartfonach i tabletach. Nie można obejrzeć dosłownie niczego na systemie Android. Jeśli tego nie naprawią, to oglądalność znowu im spadnie.
Masakra - tracą na tym i nic z tym nie robią. Wszelkie zapytania - bez odzewu.
Awatar użytkownika
Dark

Re: VoD.pl liderem. TVP.pl przed Playerem, Netflix przed Showmaxem i Iplą (ranking serwisów i aplikacji VoD)

Dark Pon Lut 19, 2018 12:07 pm

"hmmm" napisał(a): Przyczyniłem się do wzrostu TVP bo od tego roku Koronę Królów śledzę;)

Niestety dostępna tylko na komputerach i telefonach, w aplikacjach smart TV brak.
Awatar użytkownika
reżyser

Re: VoD.pl liderem. TVP.pl przed Playerem, Netflix przed Showmaxem i Iplą (ranking serwisów i aplikacji VoD)

reżyser Pon Lut 19, 2018 1:12 pm

Granda żeby zapiekłych piratów stawiać na równi z legalnymi uczciwymi przedsiębiorstwami, jakie są takie są ale płacą podatki, honoraria i prawa autorskie. Jakim prawem wymieniany jest ordynarny piracki serwis w czołówce zestawienia, czy Redakcja jest taka niekompetentna czy może opłacona?
Awatar użytkownika
ffff

ffff Pon Lut 19, 2018 3:13 pm

Ciekawe skąd oni znaja statystyki netflixa
Ja i moich 5 znajomych oglądamy netflixa caly czas i na 100% nie jestesmy w tym sami
Awatar użytkownika
ktoś w kapeluszu

ktoś w kapeluszu Pon Lut 19, 2018 3:32 pm

"reżyser" napisał(a): Granda żeby zapiekłych piratów stawiać na równi z legalnymi uczciwymi przedsiębiorstwami, jakie są takie są ale płacą podatki, honoraria i prawa autorskie. Jakim prawem wymieniany jest ordynarny piracki serwis w czołówce zestawienia, czy Redakcja jest taka niekompetentna czy może opłacona?
Łe łe łeeee, gdyby nie piraty, byłbym jak Eric Clapton...
Awatar użytkownika
do Henio

do Henio Pon Lut 19, 2018 4:33 pm

Niezłe bajki opowiadasz, pij po pół bo majaczysz.
Awatar użytkownika
piip

piip Pon Lut 19, 2018 8:57 pm

"Dark" napisał(a):
"hmmm" napisał(a): Przyczyniłem się do wzrostu TVP bo od tego roku Koronę Królów śledzę;)

Niestety dostępna tylko na komputerach i telefonach, w aplikacjach smart TV brak.
jest na smart tv
Awatar użytkownika
lolek

lolek Śro Paź 10, 2018 4:21 pm

Dziwne porównanie. Bo patrząc po sobie, spędziłem na VOD.pl dobre 40 min, ale nic nie kupiłem. Próbowałem zrozumieć jak to działa. Kiedy okazało się, że za obejrzenie jakiegoś tytułu trzeba płacić ponad 10zł i za każdy tytuł płacisz osobno (jak w latach 90), to po prostu zamknąłem okno i więcej nie wrócę. Myślę, że takich jak ja jest dużo więcej. TVP - no comment (pisorlowska propaganda), Showmax - widać, że polskie (mało tytułów, kiepskie wykonanie, cena adekwatna - prawie), Netflix - platforma dla SJW (wszystko co nie pasuje do tej filozofii, zostaje powoli usunięte - niedługo wejdą w fazę "Get woke, go broke"), do tego ilość materiałów bardzo mała w porównaniu do innych krajów, a cena ta sama !, ipla - nie rozumiem tego. Masa pakietów i nie wiadomo co można na jakim oglądać, HBO Go - całkiem fajne, ale raczej nie warte ceny.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości