WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
hmmm

VoD.pl liderem. TVP.pl przed Playerem, Netflix przed ShowMaxem i Iplą (ranking serwisów i aplikacji VoD)

hmmm Pon Lut 19, 2018 12:22 am

Przyczyniłem się do wzrostu TVP bo od tego roku Koronę Królów śledzę;)
Awatar użytkownika
Kamila

Re: VoD.pl liderem. TVP.pl przed Playerem, Netflix przed ShowMaxem i Iplą (ranking serwisów i aplikacji VoD)

Kamila Pon Lut 19, 2018 12:30 am

Ja też nawet oglądałem na TVP vod jakieś materiały. Ale poraża tam bardzo duża ilość reklam
Awatar użytkownika
Kamila

Re: VoD.pl liderem. TVP.pl przed Playerem, Netflix przed ShowMaxem i Iplą (ranking serwisów i aplikacji VoD)

Kamila Pon Lut 19, 2018 12:31 am

Oglądalność vod WP.pl raczej naciagana z przeklikow na stronie głównej i z poczty. Nigdy nic ciekawego tam nie znalazlam
Awatar użytkownika
Polak

Polak Pon Lut 19, 2018 1:33 am

Popatrzcie na czasy np. w 1. tabeli. Tylko tvp i ipla mają konkretne czasy, 3 - 4 h w miesiącu na użytkownika. Wp.tv, netflix, showmax, hbogo mają po 10-20 minut (sic!) na użytkownika w miesiącu. To jest jakiś żart. To tyle ile trwają 4 filmiki ze śmiesznymi kotkami na youtube. Samo pisanie tego komentarza zajęło mi pewnie koło 1 minuty.
Awatar użytkownika
poproszę

poproszę Pon Lut 19, 2018 9:38 am

o statystykę z Netflixem po wprowadzeniu opłat za VOD tvp.
Awatar użytkownika
Tomi

Tomi Pon Lut 19, 2018 10:55 am

Player stracił, bo od ponad pół roku nie można oglądać seriali i programów w aplikacji na "player" na smartfonach i tabletach. Nie można obejrzeć dosłownie niczego na systemie Android. Jeśli tego nie naprawią, to oglądalność znowu im spadnie.
Masakra - tracą na tym i nic z tym nie robią. Wszelkie zapytania - bez odzewu.
Awatar użytkownika
Dark

Re: VoD.pl liderem. TVP.pl przed Playerem, Netflix przed Showmaxem i Iplą (ranking serwisów i aplikacji VoD)

Dark Pon Lut 19, 2018 12:07 pm

"hmmm" napisał(a): Przyczyniłem się do wzrostu TVP bo od tego roku Koronę Królów śledzę;)

Niestety dostępna tylko na komputerach i telefonach, w aplikacjach smart TV brak.
Awatar użytkownika
reżyser

Re: VoD.pl liderem. TVP.pl przed Playerem, Netflix przed Showmaxem i Iplą (ranking serwisów i aplikacji VoD)

reżyser Pon Lut 19, 2018 1:12 pm

Granda żeby zapiekłych piratów stawiać na równi z legalnymi uczciwymi przedsiębiorstwami, jakie są takie są ale płacą podatki, honoraria i prawa autorskie. Jakim prawem wymieniany jest ordynarny piracki serwis w czołówce zestawienia, czy Redakcja jest taka niekompetentna czy może opłacona?
Awatar użytkownika
ffff

ffff Pon Lut 19, 2018 3:13 pm

Ciekawe skąd oni znaja statystyki netflixa
Ja i moich 5 znajomych oglądamy netflixa caly czas i na 100% nie jestesmy w tym sami
Awatar użytkownika
ktoś w kapeluszu

ktoś w kapeluszu Pon Lut 19, 2018 3:32 pm

"reżyser" napisał(a): Granda żeby zapiekłych piratów stawiać na równi z legalnymi uczciwymi przedsiębiorstwami, jakie są takie są ale płacą podatki, honoraria i prawa autorskie. Jakim prawem wymieniany jest ordynarny piracki serwis w czołówce zestawienia, czy Redakcja jest taka niekompetentna czy może opłacona?
Łe łe łeeee, gdyby nie piraty, byłbym jak Eric Clapton...
Awatar użytkownika
do Henio

do Henio Pon Lut 19, 2018 4:33 pm

Niezłe bajki opowiadasz, pij po pół bo majaczysz.
Awatar użytkownika
piip

piip Pon Lut 19, 2018 8:57 pm

"Dark" napisał(a):
"hmmm" napisał(a): Przyczyniłem się do wzrostu TVP bo od tego roku Koronę Królów śledzę;)

Niestety dostępna tylko na komputerach i telefonach, w aplikacjach smart TV brak.
jest na smart tv
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości