WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
czytelniczka

„Vogue Polska” debiutuje na rynku, na okładce Anja Rubik i Małgorzata Bela bez retuszu

czytelniczka Śro Lut 14, 2018 1:43 am

no to mamy kółko graniaste znajomych królika mężow żony i przyjaciółki
Awatar użytkownika
Al

Re: „Vogue Polska” debiutuje na rynku, na okładce Anja Rubik i Małgorzata Bela bez retuszu

Al Śro Lut 14, 2018 2:49 am

Okładka nie powala.
Awatar użytkownika
Robert

Re: „Vogue Polska” debiutuje na rynku, na okładce Anja Rubik i Małgorzata Bela bez retuszu

Robert Śro Lut 14, 2018 4:09 am

Myślę ze niezależnie od koncepcji artystycznej więcej sympatii zyskałaby publikacja na okładce Vogue Polska zdjęcia polskiego fotografa np nestora polskiej fotografii mody Tadeusza Rolke
Awatar użytkownika
Setti

Setti Śro Lut 14, 2018 5:40 am

Zdjęcia PKiN, Wałęsy i Jandy i już wiemy jakie będą treści.
Awatar użytkownika
Jasio

Jasio Śro Lut 14, 2018 7:44 am

Fota jest do doopy. Pałac się wali do prawej.
Awatar użytkownika
J

J Śro Lut 14, 2018 7:51 am

A na okładce Pekin, Wołga i smok.
Awatar użytkownika
NIna

NIna Śro Lut 14, 2018 7:52 am

Okładka jest jak fota z telefonu. Ja tu żadnej finezji nie widzę. A już na pewno nie na miarę takiego pisma. Pałac Kultury jak "element polskości" ? Rety!
Awatar użytkownika
gość

gość Śro Lut 14, 2018 7:55 am

zabrakło jednego..dziennikarskiego lidera z prawdziwego zdarzenia
Awatar użytkownika
Analityk1

Analityk1 Śro Lut 14, 2018 8:10 am

Banał na okładce, banał w środku, banał banałem pogania.
Awatar użytkownika
Budyn czekoladowy

Budyn czekoladowy Śro Lut 14, 2018 8:14 am

Wołga w Wołgu
Awatar użytkownika
julia

julia Śro Lut 14, 2018 9:07 am

Mówiąc kolokwialnie - takiej beki na mieście dawno nie było.... okładka bardzo, bardzo zła i czas by ... przestały robić teksty . na temat V
Awatar użytkownika
bla

bla Śro Lut 14, 2018 9:08 am

Tomasz Bocheński rzekł " Ikoniczny pałac kultury i czarna wołga oraz dwie ikony polskiej mody". hmmm, pałac i wołga ok, ale dwie ikony polskiej mody? ja tu widzę jedynie dwie ikony polskiego/światowego modelingu, a to nie to samo co ikony mody, bo tymi mogą być projektanci.
Awatar użytkownika
My

My Śro Lut 14, 2018 9:09 am

To mamy nastojaszcze uf wymjotuje
Awatar użytkownika
anna

anna Śro Lut 14, 2018 9:10 am

Vogue Polska - jak zachwyca, kiedy nie zachwyca. Katalog reklamowy z pretensjami.
Awatar użytkownika
perkuson

perkuson Śro Lut 14, 2018 9:20 am

A ja to lubię. Jedno mnie zastanawia - ruski pałac kultury jeszcze do przejścia, w grubej przenośni jakoś tam się do polskości odwołuje. Ale czarna wołga to już dwa ruskie grzyby w polskim barszczu, dla mnie too much. Jednak życzę powodzenia, jak widać, będzie się odbywało głównie wieszanie psów, a nie konstruktywna i obiektywna krytyka.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości