[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Vox FM: Do usłyszenia latem

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Sprawy organizacyjne forum i Wirtualnemedia.pl

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Yenni

Yenni Pon Lip 02, 2007 8:22 am

Świetny pomysł na letnie przedpołudnia:) Na pewno będzie wspaiała zabawa przez całe wakacje !!!

-----
Link do komentowanego artykułu:<br /><a href="http://wirtualnemedia.pl/article/153980_Vox_FM_Do_uslyszenia_latem.htm">Vox FM: Do usłyszenia latem</a>
Awatar użytkownika
yoasia_kalisz

yoasia_kalisz Pon Lip 02, 2007 8:33 am

Zapowiada sie świetnie ;-)
Własnie od 30 minut słucham tej audycji i jest swietnie. Głosy Romka i Małgosi od rana to jest cos, czego człowiekowi potrzeba.Zabawne teksty, swietna muzyka, profesionalizm. To jest cos co lubie. Lato z VOXem to jest cos co zagosci w te wakacje u mnie w domu.
Mam tylko nadzieje ze zawsze bede mogła słuchac tej stacji, bo słucham przez internet a z tym różnie bywa:-)
Awatar użytkownika
tusia i lena

tusia i lena Pon Lip 02, 2007 10:43 pm

zapraszam do czytania i komentowania wywiadu z Romanem Czejarkiem

link:
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/dlac ... 32295.html
Awatar użytkownika
esc205

esc205 Wto Lip 03, 2007 8:57 am

A tymczasem strona internetowa oczywiście na takich akcjach cierpi :(
Awatar użytkownika
lukasz

lukasz Wto Lip 03, 2007 9:15 am

Co to jest ? Same plotki plotki plotki ten z tą ta z tym itd. Gwiazdy i ich zycie a co mnie to obchodzi Beznadziejna audycja DNO GNIO
Awatar użytkownika
Triss_Merigold

Triss_Merigold Pią Lip 06, 2007 3:50 pm

Program w stacji VOX FM przypomina klimatem dawne dobre Lato z Radiem jakie niegdys było w Jedynce. A ponieważ Jedynki nie da sie teraz słuchać (gniot!) to z przyjemnościa słucham VOX FM :)
Awatar użytkownika
Wiki

Wiki Nie Lip 08, 2007 11:43 am

Ten program jest super! Nawet muzyka zaczyna mi sie podobać, choć w zasadzie słucham bardziej "współczesnej". Ale tam na 4 godziny dziennie fajnie jest "przestawić się" na cos innego. W programie panuje lekki, łatwy i przyjemny wakacyjny klimat. Naprawde super :)
I jeszcze ta akcja z bannerami, wystarczy zrobić zdjęcie i już jest nagroda :)
Awatar użytkownika
Andrzej_NS

Andrzej_NS Pon Lip 09, 2007 9:59 pm

Przyznam że to jest lepsze niz obecne LzR, a dotąd zawsze słuchałem Jedynki. Niestety z odjeściem CZejarka wszystko sie tam pozmieniało, a ta audycja w VOX FM to przynajmniej przypomina mi dawne dobre LzR.
Awatar użytkownika
Aleksandra.L

Aleksandra.L Śro Lip 11, 2007 2:12 pm

Fajny ten konkurs z poszukiwaniem bannerów VOX FM :) W Warszawie jest ich calkiem sporo :P
Awatar użytkownika
Yenni

Yenni Pią Lip 13, 2007 1:01 pm

Ta audycja w VOX FM ma sporo klimatu dawnego LzR. Nic dziwnego, w końcu jednym z prowadzących jest Roman Czejarek:)

W każdym razie przyjemniej sie słucha tego co leci w VOX FM, niz tegorocznego LzR....
Wróć do WirtualneMedia.pl - forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość