[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - W listopadzie premiera filmu "Le Mans '66" (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Tomek

W listopadzie premiera filmu "Le Mans '66" (wideo)

Tomek Pon Lis 11, 2019 5:17 pm

bardzo fajny zwiastun. Chętnie się wybiorę na ten film do kina dobrze że mam unlimited :)
Awatar użytkownika
Nadia

Re: W listopadzie premiera filmu "Le Mans '66" (wideo)

Nadia Wto Lis 19, 2019 4:23 am

"Tomek" napisał(a): bardzo fajny zwiastun. Chętnie się wybiorę na ten film do kina dobrze że mam unlimited

nom unlimited jest mega od kiedy mam to bywam na większości filmów, pewnie na ten też pójdę.
Awatar użytkownika
Anka

Anka Wto Gru 03, 2019 8:17 am

"Nadia" napisał(a):
"Tomek" napisał(a): bardzo fajny zwiastun. Chętnie się wybiorę na ten film do kina dobrze że mam unlimited

nom unlimited jest mega od kiedy mam to bywam na większości filmów, pewnie na ten też pójdę.

W jakim kinie unlimited? O co dokładnie chodzi? Powiecie coś więcej?
Awatar użytkownika
Wikki

Wikki Wto Gru 10, 2019 9:05 am

"Anka" napisał(a):

W cinema masz karty unlimited. Płacisz co miesiąc 55 zł i możesz bez ograniczeń chodzić na seanse
Awatar użytkownika
Kaś

Kaś Pon Gru 16, 2019 9:59 am

"Wikki" napisał(a):
"Anka" napisał(a):

W cinema masz karty unlimited. Płacisz co miesiąc 55 zł i możesz bez ograniczeń chodzić na seanse

Bywam w Cinema, a nigdy takiego czegoś nie widziałam. Skąd wziąć kartę?
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości