WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ania

W młodzieżowym spocie PiS kpiny ze Schetyny, PSL i Lewicy Razem, mobilizacja zwolenników w social media (wideo)

Ania Sob Wrz 14, 2019 12:27 pm

I tak się to robi.
Konkurencja daleko w tyle.
Awatar użytkownika
Dd

Re: W młodzieżowym spocie PiS kpiny ze Schetyny, PSL i Lewicy Razem, mobilizacja zwolenników w social media (wideo)

Dd Sob Wrz 14, 2019 1:06 pm

Kiepski aktorzyna. Won
Awatar użytkownika
Prawdomowny

Re: W młodzieżowym spocie PiS kpiny ze Schetyny, PSL i Lewicy Razem, mobilizacja zwolenników w social media (wideo)

Prawdomowny Sob Wrz 14, 2019 1:20 pm

Niech opowiedzą młodym jak nas wyprowadzają z Unii i jak skończą się wyjazdy na spontanie za granicę, bo trzeba będzie nawet do Czech mieć paszport który pewnie dostawać będą tylko Ci co przyniosą zaświadczenie od proboszcza. Brzmi jak science fiction? Poczekajcie :)
Awatar użytkownika
3cityBOY

3cityBOY Sob Wrz 14, 2019 1:35 pm

"Prawdomowny" napisał(a): Niech opowiedzą młodym jak nas wyprowadzają z Unii i jak skończą się wyjazdy na spontanie za granicę, bo trzeba będzie nawet do Czech mieć paszport który pewnie dostawać będą tylko Ci co przyniosą zaświadczenie od proboszcza. Brzmi jak science fiction? Poczekajcie

to co piszesz to taka fantastyka ze lem i asimov razem (plus Ziemkiewicz) by tego nie wymyślili. to kopletny odlot. zobaczycie buhahaha, miał być deficyt 100mld, gospodarka miała się załamać, bezrobocie, ludzie mieli wyjeżdżać, mieliśmy się ze wszystkimi skłócić, i co? i nic takiego nie ma miejsca.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Sob Wrz 14, 2019 1:41 pm

Fajny kalkulator PO, to chyba wzór od innego klubu, tam gdzie był Petru.
Awatar użytkownika
SUPER

SUPER Sob Wrz 14, 2019 5:04 pm

Bardzo dobry klip!
Awatar użytkownika
Seb

Seb Sob Wrz 14, 2019 5:04 pm

Na nich to mogę zagłosować , ale spot to raczej taki sobie.
Awatar użytkownika
Patriota

Patriota Sob Wrz 14, 2019 5:41 pm

"3cityBOY" napisał(a):
"Prawdomowny" napisał(a): Niech opowiedzą młodym jak nas wyprowadzają z Unii i jak skończą się wyjazdy na spontanie za granicę, bo trzeba będzie nawet do Czech mieć paszport który pewnie dostawać będą tylko Ci co przyniosą zaświadczenie od proboszcza. Brzmi jak science fiction? Poczekajcie

to co piszesz to taka fantastyka ze lem i asimov razem (plus Ziemkiewicz) by tego nie wymyślili. to kopletny odlot. zobaczycie buhahaha, miał być deficyt 100mld, gospodarka miała się załamać, bezrobocie, ludzie mieli wyjeżdżać, mieliśmy się ze wszystkimi skłócić, i co? i nic takiego nie ma miejsca.

2015r. 877,3 mln pln
2019r. I kwartał 1005,3 mln pln
Dla mnie to więcej niż 100 mld pln.
Bezrobocie - albo 1000 czy 1500 pln i siedzisz w domu z dziećmi albo zgłaszasz się do pracy - to się nie zgłaszasz bo za 1500 nie będziesz robić. Dodatkowo wiele osób poszło na emerytury, biorąc wysokie odprawy i nie myśląc że za dwa, trzy lata czeka ich głodówka. - > coraz więcej osób w usługach mówi zaciągając wymową zza wschodniej granicy. - Tu masz też tą obietnicę nie przyjmowania uchodźców.
Skłócenie - kupienie na koszt przyszłych budżetów MON, samolotów które taniej miały być sprzedane Turcji. To jest to oznaka przyjaźni ?
Najgorsze, że naprawdę nie ma w Polsce na kogo głosować. Przez te papki nie przebijają się naprawdę wartościowi ludzie do polityki.
Awatar użytkownika
unikalne

unikalne Sob Wrz 14, 2019 6:34 pm

Niech PIS pokaże całą prawdę o sobie. A, nie po wyborach pokaże. Mnie PIS przekonał do jednej rzeczy. Do opuszczenia mojego rodzinnego kraju. Nie chce żyć w kraju, w którym jak pracujesz to pracujesz na innych, a ci co nie pracują to czekają na jałmużnę od Państwa. A, nie to jednak jałmużna ode mnie, bo Państwo zabiera mi, żeby dać tym co nie chcą pracować i liczą na socjal.
Przykre ale prawdziwe.
Awatar użytkownika
Perpetrator

Perpetrator Nie Wrz 15, 2019 2:37 am

Rozumiem, że zakon trzyma fason, bo Jaro rozdaje frukta z zasobów SP, ale czemu młodzi, którzy nic z tego nie dostaną godzą się to reklamować?
Awatar użytkownika
coł

coł Nie Wrz 15, 2019 9:21 am

Bardzo dobrze to wyglada oby tak dalej wypunktowac słabeuszy
Awatar użytkownika
PL

PL Nie Wrz 15, 2019 9:48 am

Bardzo dobry spot
Awatar użytkownika
Ania

Ania Nie Wrz 15, 2019 11:01 am

Pomysłowy filmik! Ocena 10/10!
Awatar użytkownika
masta

masta Nie Wrz 15, 2019 12:08 pm

"unikalne" napisał(a): Niech PIS pokaże całą prawdę o sobie. A, nie po wyborach pokaże. Mnie PIS przekonał do jednej rzeczy. Do opuszczenia mojego rodzinnego kraju. Nie chce żyć w kraju, w którym jak pracujesz to pracujesz na innych, a ci co nie pracują to czekają na jałmużnę od Państwa. A, nie to jednak jałmużna ode mnie, bo Państwo zabiera mi, żeby dać tym co nie chcą pracować i liczą na socjal.
Przykre ale prawdziwe.

Fantastycznie żeś wyjechał. Tacy, na zmywak, wszędzie się przydadzą. Aha, musisz być wyjątkowo tępy, myśląc, że gdziekolwiek tam wegetujesz, podatki nie idą na świadczenie socjalne (wykorzystywane, zresztą przez patologicznych bezrobotnych z Afryki, bądź Azji).
Awatar użytkownika
Aaron

Aaron Nie Wrz 15, 2019 3:58 pm

Szóstka Schetyny na YT jako dzień świra POLECAM!
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość