WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
wilk123

Re: W PiS spierają się, czy Jacek Kurski ma być nadal prezesem Telewizji Polskiej

wilk123 Wto Sty 15, 2019 9:20 pm

Teraz trzeba w końcu wyciągnąć jakieś konsekwencje . TVP to jest telewizja propagandowa nawet za poprzednich rządów nie było tak wielkiej nagonki na opozycję. Tego już się nie da oglądać codziennie Wiadomości podają wszystko co robi PIS jest piękne i idealne a wszystko co związane z opozycją to jest skandal i wielkie afery. Przez 4 lata rządzi PIS a oni cały czas za wszystko obwiniają koalicje PO_PSL. To już nawet drażni wyborców PIS. Tacy ludzie jak Rachoń były rzecznik Pis nigdy nie powinien pracować w TVP propaganda jego programów przeszła wszystkie granicę. Jacek Kurski zostanie odwołany tylko jeśli inny Prezes podejmie taką decyzję. a chyba czas już najwyższy.
Awatar użytkownika
zatroskana

Re: W PiS spierają się, czy Jacek Kurski ma być nadal prezesem Telewizji Polskiej

zatroskana Wto Sty 15, 2019 9:30 pm

"gregory" napisał(a): A ja mam takie pytanie.Jestescie Panstwo portalem branżowym może zatem ktoś moglby mi odpowiedzieć na pytanie gdzie i do kogo można zlozyc i zglosic wniosek o odwołanie prezesa, dyrektora zarządu czy jak tam się oni zwa stacji TVN 24?.Bylbym naprawdę bardzo wdzięczny nie jestem z branzy i nie wiem kto ma do tego prawo ,a ciekawi mnie to bardzo.

Zgłoś się jak Cię wypuszczą z zakładu - pomogę. Ale raczej masz permanentny pobyt w placówce zamkniętej. Może zmiana leków pomoże? Spytaj ordynatora.
Awatar użytkownika
enter

enter Wto Sty 15, 2019 9:31 pm

Przed chwilą dyskusja o hejcie i polityce po propagandowym dzienniku, gdzie po pierwsze władza postanowiła się polansować w kościele , potem wypomniano, że wysłaliśmy samolot- jak można tak szczuć, łgać i się nawet przy tym nie nie zająknąć.
Awatar użytkownika
Zyzuz

Zyzuz Wto Sty 15, 2019 9:36 pm

Normalne, że Karnowscy napiszą wszystko, aby wejść w d... kurskiemu. Przypominam, że jeden ma program w TVP Info, a żona drugiego jest dyrektorem TVP ABC. Kurski do dymisji!
Awatar użytkownika
gg

Re: W PiS spierają się, czy Jacek Kurski ma być nadal prezesem Telewizji Polskiej, Kukiz '15 wnioskuje o odwołanie

gg Wto Sty 15, 2019 9:39 pm

"Dojna zmiana" napisał(a): A co to zmieni. Za Kurskiego przyjdzie Paczuska Rachoń albo ktoś podobny. Co to zmieni ?

Jedynym skutecznym lekiem jest zlikwidowanie i sprzedanie państwowej telewizji, włączenie zamiast niej telewizji sejmowej w której władza będzie sobie przed jedną kamerą występować 24h i stworzenie w ministerstwie kultury i sportu funduszów do zamówienia realizacji w komercji programów kulturalnych i sportowych w komercji - będzie to ułamek kosztów tvp i ulga dla suwerena. Suweren nie ma obowiązku utrzymywania propagandy i szczujni .
Awatar użytkownika
Jolp

Re: W PiS spierają się, czy Jacek Kurski ma być nadal prezesem Telewizji Polskiej, Kukiz '15 wnioskuje o odwołanie

Jolp Wto Sty 15, 2019 9:41 pm

Mam takie pytanie - co w TVP Info robi trzeci raz w ciągu dwóch dni Łukasz Jankowski z Radia Wnet? Te same twarze rano i wieczorem, ekstra pluralizm! Po prawej stronie jest wielu młodych i zdolnych komentatorów, naprawdę.
Awatar użytkownika
Lolus

Lolus Wto Sty 15, 2019 9:42 pm

Oraz Stankowski, Król, Manasterski. Te same twarze non stop.
Awatar użytkownika
Przemek Ż

Przemek Ż Wto Sty 15, 2019 10:21 pm

Pachnie to wielkim picem na wodę. Puszczono tę bajeczkę, aby przykryć tym jakieś inne ważne tematy, nie tak atrakcyjne medialnie. Coś na zasadzie... Jak to szło? "Ciemny lud wszystko kupi" czy jakoś tak...
Obstawiam, że do wyborów J.K. pozostanie prezesem TVP.
Awatar użytkownika
observer

observer Wto Sty 15, 2019 10:46 pm

PiS to byty kloaczne, ejakulujące na widok rzygowin wypluwanych codziennie przez TVP. Kurskiemu nic nie grozi.
Awatar użytkownika
Fiona

Fiona Wto Sty 15, 2019 11:09 pm

Kukiz składa wniosek o odwołanie prezesa TVP ? Czysty kabaret.
Awatar użytkownika
Von

Von Wto Sty 15, 2019 11:11 pm

Rachoń na Prezesa !!!
Awatar użytkownika
Andrzej L.

Andrzej L. Wto Sty 15, 2019 11:13 pm

Redaktora Stankowskiego proszę zostawić w spokoju bo to jet najlepszy polski komik. Proszę posłuchać tego redaktora a od razu zrobi się wszystkim weselej. No Adolf Dymsza też był niezły.
Awatar użytkownika
Tru

Tru Wto Sty 15, 2019 11:21 pm

W tym materiale były cytaty z nawoływaniem do czynnej agresji, do tępienia i wyzynania. I sorry, ale to były teksty prawdziwe. Sam materiał oczywiście niewłaściwy w tym momencie, ale teksty były prawdziwe. Mysle ze warto przemyśleć ze politycy je naprawdę powiedzieli.
Awatar użytkownika
Zdziwiony

Zdziwiony Wto Sty 15, 2019 11:41 pm

Jestem szczerze zdziwiony, że Kurski, przecież niegłupi człowiek stracił instynkt samozachowawczy. Wiadomo, że po zmianie ekipy nie tylko będzie musiał odejść ale także stanie przed sądem za tolerowanie mowy nienawiści w TVP. Są na to odpowiednie paragrafy. Sądy też będą inne więc sprawa wydaje się oczywista. Szkoda mi trochę chłopa bo w pasiaku będzie marnie wyglądał ale nie tylko on. Za ścianą będą koledzy.
- A co u ciebie Jacek ?
- A nic Adrian, dostałem paczkę
- A to fajnie. Pozdrów Michała jak będziesz na spacerniaku. Jego żona pozdrowi Dankę bo ona jest w innym domu wczasowym
Tak będzie
Awatar użytkownika
hal

hal Śro Sty 16, 2019 12:30 am

"Wieloletni współpracownik TVP " napisał(a): W firmie na korytarzach i w pokojach wrze. Normalnych pracownikow - managerów, wydawców, technicznych i administrację wokół mnie aż targa odruch wymiotny... Tu od zawsze jest tak, że garstka przypadkowych mend robi opinię całości. Ale czegos takiego jeszcze nie było.Trzymam kciuki za koniec tej farsy - może i przez to stracę pracę - bo zmiana prezesa to zawsze niewiadoma ale chyba już trudno... Z drugiej strony jesteśmy tu potrzebni i na szczęście bardzo daleko od tych szaleńców. Za dużo się muszę tłumaczyć obcym ludziom gdzie i dlaczego pracuje. A chciałbym żeby ludzie wiedzieli, że świat nie jest czarno-biały. Łatwo mnie ocenić źle, że biore wypłatę od TVP. Tylko TVP stoi jeszcze tylko dlatego że niektórzy zdecydowali się tu pracować albo wrócić żeby to wszystko sie nie zawaliło... Bo sama TVP jest warta takiego poswiecenia za jej dorobek. Jutro wśród protestujących na placu będą też współpracownicy...

Trzymajcie się, kiedyś wróci prawdziwa TVP.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości