WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
tommy

W Polsacie startuje "The Brain". Jurorami Pudzianowski, Żak i Sokołowska

tommy Czw Lut 16, 2017 7:18 am

super. nie moge się doczekać:)
Awatar użytkownika
Taka prawda

Re: W Polsacie startuje "The Brain". Jurorami Pudzianowski, Żak i Sokołowska

Taka prawda Czw Lut 16, 2017 8:32 am

na tej kanapie sama śmietanka. Będzie to cienkie jak nowi Milionerzy i wczorajszy Idol. Nie wspominam już o extra nowym serialu tvnu Belle Epoque, który jest drętwy. Balonik pękł.
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Czw Lut 16, 2017 10:10 am

Program zrobił furorę w Rosji i Chinach... Rzeczywiście, nasz target, nie ma co!
Awatar użytkownika
abc

abc Czw Lut 16, 2017 11:01 am

Program o genialnych umysłach dla widowni Polsatu… życie jednak cały czas zaskakuje:)
Awatar użytkownika
Ha, ha, ha!

Ha, ha, ha! Czw Lut 16, 2017 12:07 pm

Pudzian i mózgowcy.... Coś tu ciśnienia nie wytrzyma... :) stawiam na Pudziana.. :)
Awatar użytkownika
obserwator

Re: W Polsacie startuje "The Brain". Jurorami Pudzianowski, Żak, Sokołowska i Gola

obserwator Czw Lut 16, 2017 4:42 pm

Pudzian?!..
Awatar użytkownika
Majek

Re: W Polsacie startuje "The Brain". Jurorami Pudzianowski, Żak, Sokołowska i Gola

Majek Czw Lut 16, 2017 4:54 pm

Zapowiada się niezwykle ciekawie. Już zanim się dowiedziałem, jacy będą jurorzy, to pomyślałem, że pomysł Polsatu z takim a nie innym programem z dzieciakami jest niezły. A tu jury wygląda znakomicie, więc na pewno będzie ciekawie.
Awatar użytkownika
Cludi

Cludi Czw Lut 16, 2017 11:37 pm

The Brain to nowe show na polskim rynku, a po sukcesach, które odniósł w innych krajach to w Polsce również możemy się spodziewać sporej widowni, tym bardziej, że polsat potrafi robi dobre show.
Awatar użytkownika
Janusz

Janusz Pią Lut 17, 2017 6:31 pm

Moim zdaniem, dość odważnie. Ale też z drugiej strony - jest olbrzymi potencjał dla tego programu. Myślę, że Polsat się nie pomylił, właśnie coś takiego zamierzając realizować.
Awatar użytkownika
Hetno

Hetno Sob Lut 18, 2017 5:55 pm

Zapowiada się naprawdę fajnie! Skład jury mnie trochę zaskoczył, ale myślę, że bardziej pozytywnie ;) Ciekaw jestem jak Pudzian sobie poradzi w takiej roli :D
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości