WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
YKK

W reportażu TVN24 historia imigranta, który „przez 6 dni płynął w lodowatej wodzie”. „Zastosowała pewien skrót myślowy"

YKK Śro Lis 24, 2021 7:43 am

Głupio, coraz głupiej. Pytanie tylko po co i dla kogo robią te fiflaki...
Awatar użytkownika
Waguszka

Re: W reportażu TVN24 historia imigranta, który „przez 6 dni płynął w lodowatej wodzie”. „Zastosowała pewien skrót myślowy"

Waguszka Śro Lis 24, 2021 8:30 am

"Ibrahim opowiedział mi ją osobiście" - aaa, jeśli tak, to w porzo. Przypominają się dawne przed-montypythonowskie czasy. Pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=4v9KUDJUXu0 jest piękny bonusik do wypowiedzi tej pani. Jak nie wchodzi, wpisać w wyszukiwarce jutuba "życie w biedzie".
Awatar użytkownika
XX

Re: W reportażu TVN24 historia imigranta, który „przez 6 dni płynął w lodowatej wodzie”. „Zastosowała pewien skrót myślowy"

XX Śro Lis 24, 2021 8:36 am

Po prostu to jakiś Rambo, który 6 dni płynie w górę lodowatej rzeki, naprawdę nic nadzwyczajnego.
Awatar użytkownika
Ron

Ron Śro Lis 24, 2021 8:53 am

Przez 6 dni w rzece podtrzymywała go tylko na duchu wizja niemieckiego socjalu. I dał radę!
Awatar użytkownika
Gawędziarz

Gawędziarz Śro Lis 24, 2021 8:53 am

Czy istnieją granice głupoty, których TVN jednak nie przekroczy?
Awatar użytkownika
Mission Imposible

Mission Imposible Śro Lis 24, 2021 9:02 am

Tam musiało być Bliskie spotkanie III stopnia. ET odleciał, ale ona zawsze będzie z nim.
Awatar użytkownika
Marlena

Marlena Śro Lis 24, 2021 9:07 am

"Gawędziarz" napisał(a): Czy istnieją granice głupoty, których TVN jednak nie przekroczy?
Nie. Nie istnieją.
Awatar użytkownika
Bosa nóżka

Bosa nóżka Śro Lis 24, 2021 9:09 am

Widzowie mieli niezłą rozrywkę, słuchając tej opowieści. Zapewne o wywołanie śmiechu autorce właśnie chodziło. Gratulacje, rzetelna robota, jak na TVN przystało, he, he!
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Śro Lis 24, 2021 9:10 am

A już myślałem, że Kurdej Szatan nikt nie przeskoczy... JPRD
Awatar użytkownika
bgteth

Re: W reportażu TVN24 historia imigranta, który „przez 6 dni płynął w lodowatej wodzie”. „Zastosowałam pewien skrót myślowy"

bgteth Śro Lis 24, 2021 9:24 am

TVN postanowił wbić się na takim sam poziom rzetelności co TVP Kurskiego. Zero szacunku dla własnego widza.
Awatar użytkownika
knaga rafalali

Re: W reportażu TVN24 historia imigranta, który „przez 6 dni płynął w lodowatej wodzie”. „Zastosowałam pewien skrót myślowy"

knaga rafalali Śro Lis 24, 2021 9:24 am

"Tomasz" napisał(a): A już myślałem, że Kurdej Szatan nikt nie przeskoczy... JPRD
Zelt żeby dorównać już pewnie startuje w blokach.
Awatar użytkownika
bgteth

bgteth Śro Lis 24, 2021 9:28 am

"bgteth" napisał(a): TVN postanowił wbić się na takim sam poziom rzetelności co TVP Kurskiego. Zero szacunku dla własnego widza.

PS: Dobrze, gdyby odróżniali pojęcie uchodźcy i migranta, odróżniali migrację legalną i nielegalną... ale po co? jak można nakręcać emocje
Awatar użytkownika
janusz

janusz Śro Lis 24, 2021 9:34 am

Bajki pisać, a nie reportaże robić 😂😂😂
Ale fanatycy tvn łyknęli tą historię z tysiąca i jednej nocy 😆
Awatar użytkownika
Sama prawda

Sama prawda Śro Lis 24, 2021 9:34 am

Oto do czego prowadzi nadgorliwość: miało być łzawe współczucie a pozostał jedynie gromki śmiech z opowieści bajarza! Z reporterki TVN również.
Awatar użytkownika
jak

jak Śro Lis 24, 2021 9:40 am

Jesteś idiotką Wappa.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 49 gości