WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Spike

„W rytmie serca 5” od 20 października w Polsacie. Emisja w niedziele po 22.00

Spike Pią Wrz 20, 2019 8:23 am

Coś mi się wydaje, że chcą kolejny serial utopić tym razem na własne życzenie. Nie dość, że przesunęli emisje W rytmie serca na październik to jeszcze dają go po 22, a wiadomo, że kabarety o tej porze radziły sobie słabo!
Awatar użytkownika
Magic

Re: „W rytmie serca 5” od 20 października w Polsacie. Emisja w niedziele po 22.00

Magic Pią Wrz 20, 2019 8:25 am

Dla Niny ważniejsze są kabarety i powtórki Kiepskich niż serial ze stałą widownią.
Awatar użytkownika
Ja_2019

Re: „W rytmie serca 5” od 20 października w Polsacie. Emisja w niedziele po 22.00

Ja_2019 Pią Wrz 20, 2019 1:52 pm

Widownia poleci na łeb na szyję i ogłoszą, że to był ostatni sezon. Proste. Gdyby jeszcze mięli pomysły na coś lepszego to rozumiem, a póki co nowości leżą i kwiczą.
Awatar użytkownika
Seb

Seb Pią Wrz 20, 2019 2:31 pm

Decyzja o porze emisji tego serialu po 22:00 jest strzałem w kolano.
Awatar użytkownika
Józio Piłsudzki

Józio Piłsudzki Pią Wrz 20, 2019 4:47 pm

Serial miał dramatyczne udziały w 16-49, dlatego dają go na taką porę. Co z tego, że ogólnie jest prawie 2 mln widzów, jak na emerytach Polsat nic nie zarobi?

P.S. Będzie beka, jak powtórki Gabinetu nr 5 zaszkodzą kolejnemu serialowi Polsatu.
Awatar użytkownika
Emsi

Emsi Pią Wrz 20, 2019 11:08 pm

W wieku 25 lat ledwo potrafię dotrwać do Przyjaciółek, a co dopiero do 22 na W rytmie serca.. tragedia, nie będę o tej porze oglądać.
Awatar użytkownika
kojot157

kojot157 Sob Wrz 21, 2019 1:48 am

Doceniam fakt, że niektóre stacje późnymi niedzielnymi wieczorami wciąż oferują premierowy kontent. Nie każdy musi wstać w poniedziałek do pracy albo nie każdy ma na pierwszą zmianę 👍
Awatar użytkownika
Ola

Ola Nie Wrz 22, 2019 12:33 pm

Liczą na widzów którzy skończą oglądać Rolnika. Chodź ja bym wolała aby serial był o tej samej porze. No ale cóż zakochałam się w nim od 1 odcinka więc i tak będe oglądać
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Nie Wrz 22, 2019 6:15 pm

O tej porze serial ? , to jakieś żarty z widzów. Ludzie wstają rano w poniedziałek do pracy . O godz. 22 powinny byc kabarety , dla osób , które mają jeszcze ochotę oglądać program . Na wielu kanałach jest możliwość oglądania kabaretow i innych programów rozrywkowych , których nawiasem mówiąc namnożyło się ostatnio w telewizji . Skoro nie można obejżeć filmu , to wogóle nie ma po co włączac telewizora . Przykre że telewizja nie liczy się z przekazem widzów
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: skarlsquinn oraz 2 gości