[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - W telewizji naziemnej pojawi się standard DVB-T2/HEVC, konieczna wymiana telewizora lub przystawka

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
seba

W telewizji naziemnej pojawi się standard DVB-T2/HEVC, konieczna wymiana telewizora lub przystawka

seba Pon Lis 30, 2020 8:08 am

moj tv od dawna jest przystosowany tylko odbierać nie ma czego
Awatar użytkownika
Marian35

Re: W telewizji naziemnej pojawi się standard DVB-T2/HEVC, konieczna wymiana telewizora lub przystawka

Marian35 Pon Lis 30, 2020 9:54 am

Bardzo dobrze bo będzie większy wybór. Kilka lat temu zrezygnowałem z kablówki na rzecz DVB-T i nie mam czego żałować. DVB-T i serwisy vod wystarczą.
Awatar użytkownika
Janusz

Re: W telewizji naziemnej pojawi się standard DVB-T2/HEVC, konieczna wymiana telewizora lub przystawka

Janusz Pon Lis 30, 2020 9:57 am

DVB-T 2 to rozum i godność człowieka. Nie dość że jakość obrazu prima sort to jeszcze większa ilość kanałów
Awatar użytkownika
bart

bart Pon Lis 30, 2020 10:36 am

95 % płatnych kanałów telewizyjnych (kablówki, platformy satelitarne) nadaje tysiące reklam codziennie. To już wolę DVB-T/DVB-T2. Żadnej różnicy nie widzę. Resztę załatwia Netflix lub inne serwisy VOD.
Awatar użytkownika
Izabella Zdulna

Izabella Zdulna Pon Lis 30, 2020 10:53 am

Kiedy ten film dvb-T2 będzie w telewizji i na jakim kanale? Widziałam część pierwszą i bardzo mi się podobał.
Awatar użytkownika
wojtus

wojtus Pon Lis 30, 2020 12:14 pm

Pytanie po co? Zwiększy się ilość kanałów i jakość techniczna tylko, że nie ma czego pokazywać. Stare audycje są coraz gorsze, a te nowe tak głupie, że nie da się ich oglądać.
Awatar użytkownika
Dagmara

Dagmara Pon Lis 30, 2020 12:42 pm

Ale co to jest ta przyssawka? Nie rozumiem tego. Mam normalny kineskopowy telewizor i co i nie będzie działał?
Awatar użytkownika
Izabella Zdulna

Izabella Zdulna Pon Lis 30, 2020 1:08 pm

"Dagmara" napisał(a): Ale co to jest ta przyssawka? Nie rozumiem tego. Mam normalny kineskopowy telewizor i co i nie będzie działał?
Nie będzie działał. Problemem jest to że jest okrągły. Ma być płaski.
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Pon Lis 30, 2020 5:54 pm

Będą ku..wa "Królowe Życia" w 4K ku...wa... :D
Awatar użytkownika
Michu1998s

Michu1998s Pon Lis 30, 2020 6:05 pm

Używam TV naziemną i internetową. Mój TCL ma wbudowany tuner dvb-t2 i odbiera bez zarzutu. Antena siatkowa skierowana na Łódź siła 40% a jakość 100%.
Awatar użytkownika
seba

seba Pon Lis 30, 2020 7:08 pm

DVBT2 niby podwaja ilość miejsca na MUXach, tylko co to oznacza?
większość kanałów jest w SD, podwojenie miejsca oznacza, że będą mogły na HD przejść
Nie liczyłbym na nowe kanały, chyba, że od TVP, gdyż już na MUX3 ma 4 kanały w HD = 10 slotów robiąc 3 i Historie w HD = 8 czyli 1x4K + 2xHD (Dokument + Kultura 2 lub TVP HD) a na MUX8 zmieściła by się Polonia w SD.
Wróćmy zatem do parametrów technicznych DVBT2, ile będzie MUXów T2, ile kanałów SD i HD na poszczególnych MUXach się zmieści.
O nowych kanałach od Polsatu możemy raczej zapomnieć, nie po to mają Cyfrowy Polsat
Awatar użytkownika
gore

gore Pon Lis 30, 2020 10:12 pm

Narodowa republika i jej kulawe organy - jak w Czechach wprowadzano DVBT2 to tamtejszy państwowy urząd prowadził certyfikację odbiorników i każdy przetestowany model otrzymywał znaczek, że się nadaje i jego model figurował na stronie urzędu . Z cyklu chcesz kupić tv wpisujesz typ i model - jeżeli figuruje na stronie znaczy na pewno będzie odbierać, nie figuruje nie wiadomo, czy się nada. Tutaj jakieś kulawe zapowiedzi i opowieści o kodekach i potem kot w worku
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Pon Lis 30, 2020 11:48 pm

"Michu1998s " napisał(a): Używam TV naziemną i internetową. Mój TCL ma wbudowany tuner dvb-t2 i odbiera bez zarzutu. Antena siatkowa skierowana na Łódź siła 40% a jakość 100%.

Mamy Ci gratulować, czy współczuć?
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Wto Gru 01, 2020 1:24 am

Za jakieś 8-10 lat wejdzie sieć 6G, zacharapci kolejne pasmo częstotliwości i trzeba będzie zmieniać standard TV na DVB-T3.
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Wto Gru 01, 2020 1:30 am

Przydałoby się przy okazji zrezygnować z MUX-8 w paśmie III. Dla mnie konieczność instalowania anten na dwie różne polaryzacje do odbioru z TEGO SAMEGO CENTRUM NADAWCZEGO to czysty idiotyzm. W PRL-u też były w użyciu dwie polaryzacje, ale nigdy na tym samym obszarze.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości