[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Wakacyjna trasa Dwójki” od 20 czerwca w TVP2, emisja w niedzielne wieczory

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jiulka

Re: „Wakacyjna trasa Dwójki” od 20 czerwca w TVP2, emisja w niedzielne wieczory

Jiulka Pon Cze 21, 2021 7:57 pm

Fajnie ja tam lubię takie wakacyjne koncerty, fajni wykonawcy, będzie można poogldać w niedzielne wieczory, moze sie nawet gdzieś załapią na zywo.
Awatar użytkownika
Miszka

Miszka Pon Cze 21, 2021 9:01 pm

To jest muzyka na letnie wieczory, dobrze ze TVP organizuje tn koncert, będe w Mrągowie, to moze będę miała okazję się wybrać.
Awatar użytkownika
Mirka

Mirka Pon Cze 21, 2021 9:41 pm

Ludziom teraz potrzebna jest każda rozrywka i dobrze ze TVP pomyślało o takich własnie koncertach, dobrze, że będzie można je obejrzeć w niedzielne wieczory.
Awatar użytkownika
pilka

pilka Wto Cze 22, 2021 12:06 am

Przecież całą zimę i wiosnę na to czekamy :) Zawsze na tvp 2 oferują świetną muzykę a w niedziele wieczorem można spokojnie spędzić czas przed telewizorem właśnie.
Awatar użytkownika
adelka

adelka Wto Cze 22, 2021 8:14 am

Super!! Nareszcie sie zaczeło, od razu czuc ten wakacyjny, bezstroski klimat :)
Awatar użytkownika
lila

lila Wto Cze 22, 2021 8:15 am

Bardzo lubie te koncerty :) kazdy zasluguje na chwile zapomnienia z dobrą muzyką :) fajnie, ze ta trasa jest!
Awatar użytkownika
Sybilla

Sybilla Wto Cze 22, 2021 9:20 am

Ale super naprawdę! Sama wybrałabym się na taką trasę z ogromną chęcią. Ja uwielbiam takie klimaty muzyczne, szczególnie jak są wakacje.
Awatar użytkownika
Konrad

Konrad Wto Cze 22, 2021 9:21 am

Zabawa z tak świetnymi wokalistami to zaszczyt! Jestem jak najbardziej za :)
Awatar użytkownika
suzana

suzana Wto Cze 22, 2021 3:05 pm

No i fajnie. W zeszłym roku bardzo fajne były te koncerty, byłam na jednym. W tym roku jak dam radę to też pojedziemy ale w sierpniu
Awatar użytkownika
Sebek

Sebek Śro Cze 23, 2021 11:22 am

Koncert w Mrągowie przygotowany super - wykonawcy / wokaliści tragicznie śpiewają z Playbacku. Aleksandra śpiewa z mikrofonem koło pępka a Janina , która śpiewała z Rafałem bez włączonego mikrofonu. Te osoby są gwiazdami !
Zobaczcie powtórki.
Awatar użytkownika
majka

majka Śro Cze 23, 2021 12:47 pm

Ja tam nie zwracam uwagi czy to playback czy nie, Cleo na pewno na żywo śpiewała, z resztą super atmosfera była i to się najbardziej dla mnie liczy. Na pewno będę z chęcią oglądać resztę koncertów :)
Awatar użytkownika
sonia

sonia Czw Cze 24, 2021 12:12 am

Takie koncerty są świetną rozrywką po całym tygodniu i cieszę się że powróciły do telewizji polskiej po tym całym okresie pandemicznym
Awatar użytkownika
Magda

Magda Pią Cze 25, 2021 2:49 am

Uważam, że jest to rozrywka, której potrzebuje dosłownie każdy. Fajnie, że zdecydowano się zorganizować takie występy.
Awatar użytkownika
Minka

Minka Sob Cze 26, 2021 11:31 pm

Super, że w tvp o nas widzach myślą i zapewniają nam taką rozrywkę na wakacje, nie ma takiej opcji żeby nie oglądać, nie jechać na żywo na koncerty i bawić się z gwiazdami.
Awatar użytkownika
Sybilla

Sybilla Śro Cze 30, 2021 10:44 am

Ale świetny pomysł! Już nie mogę się doczekać najbliższej trasy która będzie obok mnie :)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości