WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
WTF

Re: Walka Kliczko-Adamek w Cyfrowym Polsacie za 40 zł

WTF Pon Wrz 05, 2011 3:32 pm

W necie wystarczy trochę poszperać i na pewno znajdzie się transmisję online (pewnie będzie po chińsku czy japońsku, ale za darmoszke)
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pon Wrz 05, 2011 8:30 pm

Andoni napisał(a):Dobry i wyjątkowy towar to jest oczywiste, że za coś takiego trzeba zapłacić. To nie ma przecież tak, że wszystko jest za darmo. W końcu trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i powiedzieć, że jak chcę mieć coś wyjątkowego (a walka z Adamkiem to na pewno będzie dla Kliczki i dla nas niezapomniany pojedynek), to trzeba za to zapłacić. Czy za wakacje w Tajlandii się nie płaci? No, sami sobie odpowiedzcie. A wrażenia są niezapomniane.

tylko są pewne granice, a one teraz zostały przekroczone i to minimum dwukrotnie.

Walka jest wart góra 15 zł dla użytkowników min. pakietu familjnego. Nie ma to jak zdzierać ze swoich abonentów. Masa reklam i same powtórki. Polsat przegiłą przysłowiową pałę i ja od grudnia im dziękuję i odchodzę do Nki bo tam tez jest pakiet za 39 zl. I to z krotsza umowa.
Awatar użytkownika
pks_rulez

pks_rulez Wto Wrz 06, 2011 3:16 am

A w UPC za 39,90zł ;-)
Awatar użytkownika
tom

tom Śro Wrz 07, 2011 11:31 am

zgadzam sie z kibicem tak powinno byc. nawet walke wladimira kliczko z davidem hayem bylo dostepne na tvp 1,a to jeszcze polak i taki chlam sie dzieje:( zalosne
Awatar użytkownika
walka

walka Śro Wrz 07, 2011 4:28 pm

walczy Polak w Polsce płacimy abonament i dodatkowo mamy zapłacić za pare minut 40zł,, nie chodzi o kase ale o sam fakt ja rezygnuje rozwiązuje umowe z polsatem i gdyby takich osób było wiecej napewno by sie zastanowili
Awatar użytkownika
loki

loki Śro Wrz 07, 2011 8:51 pm

Ja płacić takiej kwoty nie zamierzam. Trochę ich poniosło z wysokością opłaty za parę minut walki. 12zł to bym dał ale 40zł to zdecydowanie za dużo w końcu to nie walka na żywo tylko przed telewizorem!!!
Awatar użytkownika
NiePlace

NiePlace Czw Wrz 08, 2011 9:54 am

Potwierdzona informacja w RTL za darmo jak podaje RTL kodowanie tv jest zabronione w UE . To tylko Polskie stacje tak umieją zrobić wstyd .
Żeby walkę polaka oglądać w niemieckiej TV jak widać w polsce wszystko jest możliwe
Awatar użytkownika
wykupiłem

wykupiłem Pią Wrz 09, 2011 9:05 am

teraz zarobią podwójnie. bo przecież reklamy i tak i tak będą. niech robią co chcą, przecież nikt nikomu nie nakazuje tego oglądać. muszą z zarobić, żeby z czegoś zapłaci adamkowi...on chyba nie pracuje za 10zł/godz
Awatar użytkownika
Ticker

Ticker Pią Wrz 09, 2011 1:35 pm

Niestety idiotów nie braknie zapewne... :( A mógłby nikt nie kupić, to więcej takich "numerów" z ich strony by nie było...
Awatar użytkownika
Kojot

Kojot Sob Wrz 10, 2011 12:46 pm

Jebany cyfrowy polsat nigdy juz więcej tej telewizji
Awatar użytkownika
tiffo

tiffo Sob Wrz 10, 2011 4:57 pm

A pózniej borek i kołtoń głupio mądrzy redaktorzy polsatu co narzucaja swoje zdanie wszystkim dookoła. Będą biadolić na polsacie sport na którym też nic nie ma oprócz wiecznych powtórek siatkówki i boksu ,że nie ma sukcesów w polskim sporcie.Bo jak każdy sport się koduje to co biedniejsza młodzież nie mając autorytetów zajmuje się czymś innym.Precz z polsatem
Awatar użytkownika
dekle

dekle Sob Wrz 10, 2011 11:55 pm

szkoda, że zadnen z wymądrzających się tutaj specjalistow od wszystkiego nie zwrócił uwagi na to, że w każdej platformie cyfrowej walka jest płatna i jest to wymóg narzucony przez ODGÓRNEGO organizatora.
a jak nie chcesz płacił to oglądaj na rtlu z niemieckim komentarzem - smacznego!

buraki biedaki z polski -nic nie doczytają, nic się nie dowiedzą, ale już "rozwiązują umowę" i "jebią polsat" to najmądrzejsi na świecie... żal mi was...
Awatar użytkownika
janusz

janusz Nie Wrz 11, 2011 10:31 am

Witam kochani,
to że nasz Polsat chciał 40 zeta za oglądanie na żywo to czysty idiotyzm
z tej samej satelity jest RTL za darmo kanał 248 :)
Pan Solorz jak będzie miał takich doradców to daleko nie zajedzie.
Jestem klientem Polsatu już kilka ładnych lat, ale z uwagi na takie ich zagrywki
serdecznie im podziękuje.
Awatar użytkownika
epedziejewska@gmail.com

epedziejewska@gmail.com Nie Wrz 11, 2011 7:18 pm

Po raz kolejny zaluje ze jestem uzytkownikiem polsatu.
40 zl za walke to az boje sie pomyslec co moze byc pozniej...
Ten artykuł http://sites.google.com/site/news048/ jest już bardziej waiarygodny :)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości