[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Wątroba z serialu „W11” odpowiada szefowi ZASP: Moja filmografia jest bogatsza

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Do fotoedytor

Re: Wątroba z serialu „W11” odpowiada szefowi ZASP: Moja filmografia jest bogatsza

Do fotoedytor Nie Wrz 26, 2021 7:51 pm

Tv przecież zapłaciła wszystkim z produkcji.
Mając np knajpę nikt nie płaci za każdy dzień projektom wnętrza, stolarzowi, producentowi farby czy talerzy.
Awatar użytkownika
Fan serialu "Komisarz Mama"

Re: Wątroba z serialu „W11” odpowiada szefowi ZASP: Moja filmografia jest bogatsza

Fan serialu "Komisarz Mama" Nie Wrz 26, 2021 8:35 pm

Ale to nie ma nic do rzeczy że aktor z niego średni. Tanty mu się należą...
Awatar użytkownika
Fan serialu "Komisarz Mama"

Fan serialu "Komisarz Mama" Nie Wrz 26, 2021 8:37 pm

"Tv przecież zapłaciła wszystkim z produkcji.
Mając np knajpę nikt nie płaci za każdy dzień projektom wnętrza, stolarzowi, producentowi farby czy talerzy."

Nie nie kochany, to tak nie działa. Idąc tym tropem, czemu telewizje płacą grubą kase za ściągnięcie jakiegoś formatu zza granicy. Przecież ktoś wymyślił go tylko raz i tylko ten raz już za niego wziął wynagrodzenie!
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pon Wrz 27, 2021 12:20 am

P. Szuster rzeczywiście ma z aktorstwem niewiele wspólnego, lepszy jest w hodowli koni (jakie są kryteria wyboru na Prezesa ZASP?????!!!!), ale i pan Wątroba aktorem nie jest, więc o twórczości a tym samym tantiemach mowy nie ma.
Awatar użytkownika
Babol

Babol Pon Wrz 27, 2021 7:59 pm

Brawo Wątroba! Ma w pełni rację
Awatar użytkownika
Pomum

Pomum Wto Wrz 28, 2021 1:21 pm

Teraz nawet dzieci angażowane w teatrze do przejścia przez scenę to "aktorzy" z którymi zawierane są umowy o dzieło. Większość to dzieci aktorów. To dopiero paranoja. Zresztą jak całe to środowisko. Dyrektor reżyserujący i grający w podległym mu teatrze. Żona jako asystentka reżysera itd.itd.
Awatar użytkownika
Pomum

Pomum Wto Wrz 28, 2021 1:25 pm

"Emancypacja" napisał(a): Czyli można ukończyć szkołę teatralną i nigdy nie zagrać i być aktorem a można nie ukończyć takiej szkoły i grać w tv i nie być aktorem? Ciekawe ma spostrzeżenia prezes zasp. To dzieci grające w filmach też nie są aktorami bo nie pokończyły "filmowej"...
Dokładnie tak. Dziecko angażowane w teatrze do przejścia przez scenę jest objęte umową o dzieło (nieoskładkowaną) i na dodatek ma takie same prawa jak aktor.
Awatar użytkownika
TVN 7

TVN 7 Sob Paź 02, 2021 10:37 am

TVN 7
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 88 gości