[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Wątroba z serialu „W11” odpowiada szefowi ZASP: Moja filmografia jest bogatsza

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ciasny Wiesiek

Wątroba z serialu „W11” odpowiada szefowi ZASP: Moja filmografia jest bogatsza

Ciasny Wiesiek Sob Wrz 25, 2021 9:40 am

Wystapie w reklamie papieru toaletowego,i takze zaczne nazywac siebie aktorem . .
Awatar użytkownika
Ryba

Re: Wątroba z serialu „W11” odpowiada szefowi ZASP: Moja filmografia jest bogatsza

Ryba Sob Wrz 25, 2021 10:38 am

De Niro się znalazł. Co z tego, że „filmografia” bogatsza, jak gra drętwa.
Mięsny jeż.
Awatar użytkownika
Iryk

Re: Wątroba z serialu „W11” odpowiada szefowi ZASP: Moja filmografia jest bogatsza

Iryk Sob Wrz 25, 2021 11:15 am

Co mu dolega ? a teledysku gra....
Awatar użytkownika
Emancypacja

Emancypacja Sob Wrz 25, 2021 11:25 am

Czyli można ukończyć szkołę teatralną i nigdy nie zagrać i być aktorem a można nie ukończyć takiej szkoły i grać w tv i nie być aktorem? Ciekawe ma spostrzeżenia prezes zasp. To dzieci grające w filmach też nie są aktorami bo nie pokończyły "filmowej"...
Awatar użytkownika
Czytelnik

Czytelnik Sob Wrz 25, 2021 12:07 pm

Za to propagandowe dziadostwo to Wątroba powinien jeszcze płacić kary, a nie dostawać pieniądze.
Awatar użytkownika
Ndnd

Ndnd Sob Wrz 25, 2021 12:21 pm

W głowach się poprzewracało tym leszczom
Awatar użytkownika
anty

anty Sob Wrz 25, 2021 1:30 pm

"Emancypacja" napisał(a): Czyli można ukończyć szkołę teatralną i nigdy nie zagrać i być aktorem a można nie ukończyć takiej szkoły i grać w tv i nie być aktorem? Ciekawe ma spostrzeżenia prezes zasp. To dzieci grające w filmach też nie są aktorami bo nie pokończyły "filmowej"...

Nie są aktorami, jak ktoś zaśpiewa piosenkę na festynie to już jest piosenkarzem? AKTOR to ZAWÓD, oczywiście podstawą jest chociaż odrobina talentu, ale trzeba się go nauczyć jak każdego innego, inaczej nie potrzebne by były szkoły artystyczne, bo od razu można by było zostać malarzem, rzeźbiarzem, architektem, tancerzem itd.
Awatar użytkownika
Mer

Mer Sob Wrz 25, 2021 1:46 pm

Arogancka wypowiedź Szustera świadczy, że ma jakieś braki, które musi skompensować, względnie wskazuje na osobowość narcystyczną.
Awatar użytkownika
Seba

Seba Sob Wrz 25, 2021 2:31 pm

Nie kumam tych tantiem, to tak jakby stolarz pobierał opłaty za gości, którzy w knajpie przy stole siedział
Awatar użytkownika
Lohan

Lohan Sob Wrz 25, 2021 2:38 pm

Bardzo mi się podoba jego riposta i wzmianka o milicjancie w barze mlecznym. :)
Awatar użytkownika
Fotoedytor

Fotoedytor Nie Wrz 26, 2021 2:20 am

Seba to proste tantiemy należą się każdemu wykonawcy za kolejne wyświetlenie programu filmu sztuki bo przy kazdym wyświetleniu nadawca zarabia kase z reklam. Nie dziękuj.
Pan z ZASP podpisał tą wypowiedzią swoje zwolnienie.
Awatar użytkownika
Robur

Robur Nie Wrz 26, 2021 9:50 am

Czyli wg ZASP Wesołowski czy Mroczkowie to nie aktorzy?
Awatar użytkownika
BCBoss

BCBoss Nie Wrz 26, 2021 10:14 am

Ciasny Wiesiek najpierw naucz się pisać po polsku a potem walcz o angaż w reklamie. Tylko patrz na jakim papierze podpisujesz 😉
Awatar użytkownika

*** Nie Wrz 26, 2021 1:31 pm

Z niego taki "niezły" aktor jak ze mnie lekarz bądź policjant
Awatar użytkownika
Adrian

Adrian Nie Wrz 26, 2021 7:38 pm

Nisko upadliśmy jako społeczeństwo, skoro poważnie traktujemy Maję Staśko i Sebastiana Wątrobę.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 107 gości