WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ała

„Wiadomości”: do manifestacji zachęca Bartosz Kramek z Fundacji Otwarty Dialog, gdzie działa też ojciec Dominiki Wielowieyskiej

Ała Nie Lip 23, 2017 9:07 am

Rzecz w tym, że do manifestacji nikt nie musi zachęcać. Nawet ten człowiek, o którym nigdy nie słyszałem.
To może być dla PiS niepojęte, lecz ludzie przychodzą protestować sami. Z głębokiej potrzeby serc a. W dziesiątkach miast. Tysiącami.

To dla PiS niepojęte. Nie wszyscy są na sprzedaż za 500 pożyczonych u obcych bankierów złociszy.
Awatar użytkownika
Fux

Re: „Wiadomości”: do manifestacji zachęca Bartosz Kramek z Fundacji Otwarty Dialog, gdzie działa też ojciec Dominiki Wielowieyskiej

Fux Nie Lip 23, 2017 9:22 am

Jak widać manifestacje na pełnym spontanie, drogie nagłośnienie, wszyscy jednakowe świeczki i tylko twarze i nazwiska wciąż te same... Tam tatuś w fundacji, tam wujek... Liberałowie za publiczne pieniądze. Czyżby nagle nie mogli sobie poradzić w innej rzeczywistości? To trzeba zmienić pracę, wziąść kredyt albo emigrować.
Awatar użytkownika
Ała

Re: „Wiadomości”: do manifestacji zachęca Bartosz Kramek z Fundacji Otwarty Dialog, gdzie działa też ojciec Dominiki Wielowieyskiej

Ała Nie Lip 23, 2017 9:25 am

"hana" napisał(a): Przecież to wszystko prawda ta fundacja i inne są . przez Sorosa i działają na szkodę Polski , nie rozumiem czemu kłamiecie . Jestem osobą która głosowała na PO ale teraz się tego wstydzę , wiem też że w szeregach PIsu jest dużo agentów którzy robią wszystko aby tę partię ośmieszyć , w tej chwili nie ma takiej partii na którą bym zagłosowała ale naród się budzi bo jeśli ja się obudziłam i przejrzałam na oczy to i spora część ludzi mojego pokroju też . W tej chwili obserwuję czujnie wszystkie media włącznie z niezależnymi w internecie i zaczynam sama wydiągać wnioski a nie przyjmuję narzucane mi poglądy z upolitycznionych i sponsorowanych z zagranicy mediów , i tego życzę Polakom obudźcie się i zacznijcie myśleć samodzielnie nie pozwólcie sobą manipulować !!!!!!!

Bla, bla, bla...

Nie wiem, kim jesteś z zawodu. Nie wiem, czy piszesz z przekonania, czy na umowę zlecenue. Lecz tutaj zaglądają ludzie, którzy przechodzili w toku swej nauki wykłady z rozpoznawania technik propagandy i manipulacji. Dziennikarze. Fachowcy.
Więc zabiegi takie jak wstawienie zmyślonego wszystko - diabła w osobie Sorosa powodują tylko coś pomiędzy rozbawieniem a zniesmaczeniem.
Zbyt słaby warsztat masz
Awatar użytkownika
Best dmuchawa from Radom

Best dmuchawa from Radom Nie Lip 23, 2017 9:32 am

A ja się śmieję z takiej fundacji i z Paczuski.
Ba!!! Nie tylko ja się śmieję.
Krycha z Wałbrzycha też znalazła chwilę by się zaśmiać konserwatywnie. O, tak : buhahahahaha( każdy inteligentny czytelnik wie, że śmiech konserwatywny to 5 x ha).
A lewacki podszywacz przegrał i ja tutaj triumfuję.
Awatar użytkownika
obudzona

obudzona Nie Lip 23, 2017 9:34 am

"hana" napisał(a): Przecież to wszystko prawda ta fundacja i inne są . przez Sorosa i działają na szkodę Polski , nie rozumiem czemu kłamiecie . Jestem osobą która głosowała na PO ale teraz się tego wstydzę , wiem też że w szeregach PIsu jest dużo agentów którzy robią wszystko aby tę partię ośmieszyć , w tej chwili nie ma takiej partii na którą bym zagłosowała ale naród się budzi bo jeśli ja się obudziłam i przejrzałam na oczy to i spora część ludzi mojego pokroju też . W tej chwili obserwuję czujnie wszystkie media włącznie z niezależnymi w internecie i zaczynam sama wydiągać wnioski a nie przyjmuję narzucane mi poglądy z upolitycznionych i sponsorowanych z zagranicy mediów , i tego życzę Polakom obudźcie się i zacznijcie myśleć samodzielnie nie pozwólcie sobą manipulować !!!!!!!

Potwierdzam,że naród się budzi. Ja sobie nastawiłam budzik na 8.00 i się obudziłam. Wyszłam przed izbę, patrzę, a sąsiad na lewo się obudził. Patrzę w prawo a tam sąsiad też się obudził. Nawet sąsiad z tyłu się obudził.
Wniosek: cały naród się obudził.
Awatar użytkownika
z dziejów niezależności

z dziejów niezależności Nie Lip 23, 2017 9:35 am

Niejaki Michał Rachoń w 2014 roku: Teraz już tylko ulica. Masowe protesty.
Awatar użytkownika
Ała

Ała Nie Lip 23, 2017 9:41 am

"Fux" napisał(a): Jak widać manifestacje na pełnym spontanie, (... )wszyscy jednakowe świeczki .

Zaplułem przez Ciebie tablet ze śmiechu! Nawet nie dlatego, że gdybyś oglądał TVN24, który bardzo dokładnie relacjonuje, zobaczyłbyś wszelkie rodzaje świec - od całkiem licznych zniczy, po panią z gromnicą.
Rozbawiłeś mnie dlatego, że w kwestii świecy od tysięcy lat się niewiele zmieniło. Świeca to kawałek sznura (knota) otoczony walcem palnego tłuszczu. Więc świece są w gruncie rzeczy od tysięcy lat jednakowe. A na demonstracjach królują wzory: biały stołowy i znicz z pokrywą.

Ps. Ale wy pisowcy naprawdę myślicie, że te morza ludzkich głów są sztuczne? Naprawdę nie dociera do was, że ludzie was nie kochają? Że nie popierają psucia Polski?
Awatar użytkownika
adax

adax Nie Lip 23, 2017 9:52 am

Problem w tym ze póki co wszystko zgadza się co do jednego szczegółu w tym planie, więc środowiska protestujące nie mają narazie sensownej linii obrony, skoro idą tak jak jest napisane w tych 16 punktach.
Awatar użytkownika
klapki z oczu, oczom lżej

klapki z oczu, oczom lżej Nie Lip 23, 2017 10:42 am

"Ała " napisał(a):
Ps. Ale wy pisowcy naprawdę myślicie, że te morza ludzkich głów są sztuczne? Naprawdę nie dociera do was, że ludzie was nie kochają? Że nie popierają psucia Polski?

Hahahahaha, psucie Polski - dobre sobie! Naprawdę się ubawiłem i zaplułem laptopa ze śmiechu.
Tak bardzo psuć Polskę, jak przez kilka lat psuła Platforma Obywatelska, chyba już nikt nigdy nie potrafi. POwcy pobili wszelkie rekordy pod tym względem... Ale do lewaków to i tak nie dotrze.

PiSowcy właśnie NAPRAWIAJĄ Polskę. A że lewakom to się nie podoba i urządzają jakieś śmieszne protesty i manifestacje? A niech sobie robią co chcą. Jak to się mówi, psy szczekają, a karawana pędzi dalej.
Śmiać mi się chce z lewaków, którzy nie potrafią się pogodzić z tym, że władza PO bezpowrotnie się skończyła i drugi raz się nie powtórzy. Hahahahaha!
Awatar użytkownika
klapki z oczu, oczom lżej

klapki z oczu, oczom lżej Nie Lip 23, 2017 10:46 am

Zapomniałem dodać, że ja się śmieję z tego.
Nie tylk ja ale i Krycha z Wałbrzycha się śmieje.
O, tak : buhahahahaha ( każdy inteligentny czytelnik forum wie, że śmiech konserwatywny to 5 x ha )
Awatar użytkownika
niefazowany

niefazowany Nie Lip 23, 2017 10:48 am

"klapki z oczu, oczom lżej" napisał(a): Zapomniałem dodać, że ja się śmieję z tego.
Nie tylk ja ale i Krycha z Wałbrzycha się śmieje.
O, tak : buhahahahaha ( każdy inteligentny czytelnik forum wie, że śmiech konserwatywny to 5 x ha )

Mam cię!!! Lewak! Podszywacz! Użyłeś drugi raz tego samego nicka, a prawdziwy Maciej nie powtarza dwa razy tego samego nicka! Każdy jego następny nick jest zupełnie niepodobny do poprzedniego!
Wpadłeś, lewaku!
Awatar użytkownika
Radomska Hurtownia "Maciej"

Radomska Hurtownia "Maciej" Nie Lip 23, 2017 10:56 am

My, aktyw hurtowni, popieramy naszego szefa w propagowaniu konserwatywnych wartości.
Całkowicie zgadzamy się z jego zdaniem i na zebraniu przez aklamację przyjęliśmy uchwałę potępiającą warcholstwo lewackiego podszywacza finansowanego przez wiadome ośrodki. Jedyne o czy one myślą, to jak zniszczyć Polskę - kraj wybrany.
Lewakom mówimy stanowcze NIE !!!!
Awatar użytkownika
lewakozmywak

lewakozmywak Nie Lip 23, 2017 11:05 am

"Radomska Hurtownia "Maciej"" napisał(a): My, aktyw hurtowni, popieramy naszego szefa w propagowaniu konserwatywnych wartości.
Całkowicie zgadzamy się z jego zdaniem i na zebraniu przez aklamację przyjęliśmy uchwałę potępiającą warcholstwo lewackiego podszywacza finansowanego przez wiadome ośrodki. Jedyne o czy one myślą, to jak zniszczyć Polskę - kraj wybrany.
Lewakom mówimy stanowcze NIE !!!!

Hahahahaha, nawet śmieszne! Pisz dalej w tym samym stylu - chętnie się pośmieję z lewaka.
Tylko biedny mój laptop, bo już jest cały przeze mnie zapluty od śmiechu. Ale to nic, wytrzyma, nie zepsuje się.
Awatar użytkownika
conf

conf Nie Lip 23, 2017 11:29 am

"Ała " napisał(a):
"Fux" napisał(a): Jak widać manifestacje na pełnym spontanie, (... )wszyscy jednakowe świeczki .

Zaplułem przez Ciebie tablet ze śmiechu! Nawet nie dlatego, że gdybyś oglądał TVN24, który bardzo dokładnie relacjonuje, zobaczyłbyś wszelkie rodzaje świec - od całkiem licznych zniczy, po panią z gromnicą.
Rozbawiłeś mnie dlatego, że w kwestii świecy od tysięcy lat się niewiele zmieniło. Świeca to kawałek sznura (knota) otoczony walcem palnego tłuszczu. Więc świece są w gruncie rzeczy od tysięcy lat jednakowe. A na demonstracjach królują wzory: biały stołowy i znicz z pokrywą.

taaa.... pozniej wejdzie ustawa, nic złego się nie stanie, ludzie wrócą do roboty , polecą tylko z góry świete krowy sędziowskie, i jak bylo tak będzie nadal- a za pół roku kolejny protescik na ulicy w sprawie ........ (tu wpisać co każdy chce np w obronie prawa kobiet do sikania na stojaco ) , albo zamach gdzieś w europie i tyle z tej gównobur.... a pozniej wybory i wielkie zdziwienie, ze znowu prawica wygrała z wynikiem pod 40 % ; ) No bo przecież cala polska teraz stoi w na ulicy w obronie sądów, nieprawdaż ??? ; )
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Nie Lip 23, 2017 11:55 am

"conf" napisał(a):
"Ała " napisał(a):

taaa.... pozniej wejdzie ustawa, nic złego się nie stanie, ludzie wrócą do roboty , polecą tylko z góry świete krowy sędziowskie, i jak bylo tak będzie nadal- a za pół roku kolejny protescik na ulicy w sprawie ........ (tu wpisać co każdy chce np w obronie prawa kobiet do sikania na stojaco ) , albo zamach gdzieś w europie i tyle z tej gównobur.... a pozniej wybory i wielkie zdziwienie, ze znowu prawica wygrała z wynikiem pod 40 % ; ) No bo przecież cala polska teraz stoi w na ulicy w obronie sądów, nieprawdaż ??? ; )

Już wiemy, że tak nie będzie.
Instytucje przejęte przez PiS nie wracają do normalnej pracy.
Trybunał Konstytucyjny przestał orzekać. Nawet w sprawach skarg konstytucyjnych obywateli. Po prostu nie wydaje prawie żadnych wyroków i postanowień.
TVP1 z pierwszej stacji w Polsce, najważniejszego kanału, zmieniła się w trzecią - z ciągłą tendencją spadkową.
ARMiR łapie opóźnienia w standardowych czynnościach.
Ministerstwo Ochrony Środowiska zajmuje się nie ochroną środowiska, lecz wycinką chronionej puszczy.

Jak politycy chcą zmienić skład Sądu Najwyższego na swój, bo ich kolega ma przed tym Sądem rozprawę w sprawie karnej, to nic dobrego z tego nie wyniknie. Samo zło.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości