WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Antek55g

„Wiadomości” krytykowane za materiały o śmierci Adamowicza: mowa nienawiści tylko u PO, sugestie wobec Owsiaka

Antek55g Pon Sty 14, 2019 10:32 pm

Wiadomości i TVP powinien idź do psychologa ciągle oni nie mogą pogodzić się i pomagać Wielkiej orkiestry świątecznej pomocy
Awatar użytkownika
Marek

Re: „Wiadomości” krytykowane za materiały o śmierci Adamowicza: mowa nienawiści tylko u PO, sugestie wobec Owsiaka

Marek Pon Sty 14, 2019 10:33 pm

Specjalnie wybrali Krzysia. Przez jego usta przejdzie nawet najgorszy rzyg. I tym razem też dał radę.
Awatar użytkownika
Warszawiak

Re: „Wiadomości” krytykowane za materiały o śmierci Adamowicza: mowa nienawiści tylko u PO, sugestie wobec Owsiaka

Warszawiak Pon Sty 14, 2019 10:36 pm

Ale przecież to było oczywiste że tak w Wiadomościach to przedstawią. Jeszcze prokuratorzy nominowani przez Ziobrę "obiektywnie" stwierdzą że winny jest sam Adamowicz Tusk i całe PO. Wiadomości już przygotowują grunt.
Awatar użytkownika
Jagoda

Jagoda Pon Sty 14, 2019 10:41 pm

Świetnie, że wszyscy jadą po Wiadomościach a te jako jedyne z ogólnopolskiego nurtu odważyły się złamać niepisaną umowę między dziennikarzami - skrytykowali Owsiaka. Oczywiście wszyscy tacy święci i obiektywni ale nikt nie ma odwagi skrytykować Owsiaka za ferowanie wyroków i wskazywanie winnych tragedii gdy Adamowicz leżał jeszcze na stole operacyjnym. Niestety ale to Owsiak pierwszy rozpoczął festiwal nienawiści godzinę po ataku a nie Wiadomości.
Awatar użytkownika
YKK

YKK Pon Sty 14, 2019 10:41 pm

Nie oczekujcie od ludzi którym zależy tylko na kasie, żeby choć raz zachowali się przyzwoicie.
Awatar użytkownika
TakaPrawda

TakaPrawda Pon Sty 14, 2019 10:43 pm

WOŚP i Urząd Miasta Gdańsk były odpowiedzialne za organizację finału w mieście i tym samym zapewnienie bezpieczeństwa i to te organizacje się nie wywiązały ze swoje zadania. Głupie marsze przeciwko nienawiści i wylewanie pomyj na Wiadomości nie zmienią tego
Awatar użytkownika
ela

ela Pon Sty 14, 2019 10:46 pm

Miałam dość, jak wcześniej pokazali materiał o tym aby nie upolityczniać tej tragedii, a zaraz potem poleciał zlepek negatywnych wypowiedzi polityków PO i miałam dość to by bylo na tyle w temacie #stopnienawiści
Awatar użytkownika
jarek k. - pierwszy więzień stanu wojennego

jarek k. - pierwszy więzień stanu wojennego Pon Sty 14, 2019 10:47 pm

Pisze pismo do operatora który mi dostarcza telewizję. Nie chce oglądać ani płacić za abonament telewizyjny. Prosze mi te kanały wyłączyć wcale TVP wyslac na marsa
Awatar użytkownika
marketer

marketer Pon Sty 14, 2019 10:47 pm

Wiadomości TVP dlaczego w materiale nie ma przykładu posłanki Pawłowicz i jej słynnych nienawistnych cytatów? Dlaczego zabrakło Kaczyńskiego i jego zdradzieckich mord? Rozumiem, że wasi pseudodziennikarze mają wybiórczą pamięć i ich mózgi rejestrują tylko opozycję? No to uprzejmie podpowiadam: Pawłowicz, Kaczyński i wiele innych.
Awatar użytkownika
Dorota zawadzka

Dorota zawadzka Pon Sty 14, 2019 10:47 pm

Wydaje mi się, że już całkiem niedługo nazwisko tego pana znajdzie się w słowniku jako synonim tego co najgorsze.
Awatar użytkownika
Khonrads

Khonrads Pon Sty 14, 2019 10:52 pm

Inteligentni i kulturalni ludzie Wiadomości nie oglądają.
Awatar użytkownika
Grzegorz32f

Grzegorz32f Pon Sty 14, 2019 10:56 pm

I gdzie mamy oglądać najlepsze wiadomości TVN TVP czy POLSAT ????
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Pon Sty 14, 2019 10:56 pm

Brak mi słów na ten ściek reporterów i Ziemca w dzisiejszych wiadomościach mam tylko cichą nadzieje że to Pisowskie Mendy wylecą z TVP a telewidz nigdy tego im nie zapomni tej bezczelności i mowy nienawiści i hejtu wobec Jurka Owsiaka i braku powagi w obliczu takiej tragedii która dotkneła nie tylko mieszkańców Gdańska ale i również całej Polski.
Awatar użytkownika
Greg

Greg Pon Sty 14, 2019 10:58 pm

Trzeba pójść w tym roku na wybory. Dosyć rządzenia tej sekty i niszczenia społeczeństwa.
Awatar użytkownika
Co się dzieje z tym krajem

Co się dzieje z tym krajem Pon Sty 14, 2019 11:00 pm

To jest po prostu nie ludzkie...
Nie zdążyłem obejrzeć informacji/faktów i mówię obejrzę te o 19.30 może coś będzie mądrego...usunąłem 1,2, i Polski shit z mojego telewizora...
Manipulacja agresja i nienawiść wobec innych poglądów,tak kraj władza idzie...
WIDZIMY NA ULICE POKAŻMY ŻE NAM SIĘ TO NIE PODOBA!!!!
Idźmy co nasze
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości