WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Sebastian

Re: „Wiadomości” o „kulisach majątku nowego marszałka Senatu”. Poseł KO: to może być znieważenie konstytucyjnego organu

Sebastian Pią Lis 15, 2019 2:18 pm

No i co z tego. A czym ma jeździć - wielblądem ??? Tak TVP mnie denerwuje takimi materiałami , że zmieniam kanał na inny. Może jeszcze niech napiszą jaki telefon on posiada - to jeszcze zaraz cholery dostanę.
Awatar użytkownika
poPO

Re: „Wiadomości” o „kulisach majątku nowego marszałka Senatu”. Poseł KO: to może być znieważenie konstytucyjnego organu

poPO Pią Lis 15, 2019 3:05 pm

Wolno prześwietlić majątek Banasia, to i wolno prześwietlić majątek Grodzkiego. Zostając politykiem każdy musi się liczyć z utratą części prywatności. Po co to larum??
Awatar użytkownika
:))

:)) Pią Lis 15, 2019 3:15 pm

"poPO" napisał(a): Wolno prześwietlić majątek Banasia, to i wolno prześwietlić majątek Grodzkiego. Zostając politykiem każdy musi się liczyć z utratą części prywatności. Po co to larum??
pytanie czego i kiedy dowiemy się nt prześwietlania majątku Banasia :))?
Awatar użytkownika
adam

adam Pią Lis 15, 2019 4:09 pm

"!" napisał(a):
"adam" napisał(a): Musi być jakaś przeciwwaga dla TVN i Polstat. Brawo TVP, tak trzymać.
Jak trzymać? Szczuć na człowieka?
Jakie szczucie? Ujawnili tylko jego zarobki co jest zgodne z prawem w Polsce. W czym ty masz problem?
Awatar użytkownika
mariusz

mariusz Pią Lis 15, 2019 4:11 pm

Dzięki temu ludzie w Polsce dowiedzieli się jakie są zarobki na prywatnej praktyce lekarskiej. Brawo TVP.
Awatar użytkownika
\˚ㄥ˚\

\˚ㄥ˚\ Pią Lis 15, 2019 6:28 pm

Z opozycji to już winny A co ż majątkiem M Banasia czy z wykształceniem ministra finansów. Z PiSu to anioł z opozycji to wróg.
Awatar użytkownika
VVV

VVV Pią Lis 15, 2019 9:59 pm

"Marzena" napisał(a):
"Vvv" napisał(a): A TVN i Wyborcza Witek ostatnio tez. I co, pisaliście?

baranie - to nie są publiczne firmy i Ty nie płacisz za nie. Typowy wyborca pis - nie wiem , nie umie, nie znam się, więc się wypowiem. A jak tam konto i autka mateuszka?

Ale mi nie o to chodzi że ma- ma to super, przecież się dorobił i to jest jego. Tylko po co ... piszą o jednych, a o drugich nie? Nie pachnie Ci to manipulacją?
Awatar użytkownika
teno

teno Pią Lis 15, 2019 10:59 pm

warto by tak pszeswietlic majatki tych pisowskich dziennikarzy oj jeszcze troszke i pojdziecie z torbami
Awatar użytkownika
Tomekk

Tomekk Pią Lis 15, 2019 11:38 pm

"czytelnik bezstronny" napisał(a):
"Treści" napisał(a): Przecież tak nie wolno. Trzeba chwalić specjalistów, że zarabiają dużo. Niech zarabiają jak najwięcej, bo inaczej będą nam uciekać z Polski
jeśli brali łapówki, to należy o tym pisać. Przecież nawet wg onetu trzeba #wybraćprawdę , czy coś w tym stylu panie Schwertner ... Szkoda Pana talentu na te polityczne gierki.

Właśnie, jeśli ... to słowo jest kluczowe. Tymczasem nie mamy żadnych, najmniejszych nawet poszlak w tej sprawie, że o dowodach nie wspomnę. Reżimowej TVP wystarczył ........ tłit aby rzucić bardzo poważne oskarżenie. Jakoś organa kontrolne nie znalazły niczego nieprawidłowego w zeznaniach majątkowych Pana marszałka. A, i przypomnę jeszcze, że łapówkarstwo w Polsce jest karalne. Dający łapówki też podlega karze.
Awatar użytkownika
TOM

TOM Pią Lis 15, 2019 11:44 pm

"adam" napisał(a):
"!" napisał(a):
"adam" napisał(a): Musi być jakaś przeciwwaga dla TVN i Polstat. Brawo TVP, tak trzymać.
Jak trzymać? Szczuć na człowieka?
Jakie szczucie? Ujawnili tylko jego zarobki co jest zgodne z prawem w Polsce. W czym ty masz problem?

Ćwoku, zeznania majątkowe osób publicznych są jawne i można do nich dotrzeć w każdej chwili. TVP niczego nie ujawniła, za to zrobili szczucie na nowego marszałka senatu, tylko dla tego, że nie jest z PiS. Gdyby wygrał Karczewski, z Pan profesor Grodzki zostałby np. vice marszałkiem - taki materiał nigdy by nie powstał.
BTW, czy TVP równie chętnie "ujawnia" sprawy związane z członkami PIS?
Awatar użytkownika
EHHHHHH

EHHHHHH Pią Lis 15, 2019 11:57 pm

"kaktus" napisał(a): Jak PiSowi coś nie pasuje to w TVPiS obowiązkowa nagonka propagandowa na przeciwnika. PiS to bardzo nienawistna partia i takich też mają zwolenników. PiS to zło na które wielu Polaków się nabiera. Pewnie będzie już sporo za późno kiedy wróci PiS-wyznawcom rozum albo w cale. To drugie jest bardziej prawdopodobne.
TAK SAMO JAK W TVN O PIS...HIPOKRYTO
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Sob Lis 16, 2019 1:55 am

"\˚ㄥ˚\ " napisał(a): Z opozycji to już winny A co ż majątkiem M Banasia czy z wykształceniem ministra finansów. Z PiSu to anioł z opozycji to wróg.

Z wykształceniem ministra finansów pewnie to samo co z wykształceniem pewnego ministra spraw zagranicznych - "profesora" bez matury.
Awatar użytkownika
Lekarz rodzinny

Lekarz rodzinny Sob Lis 16, 2019 10:13 am

Jestem młodszy niż Pan Profesor, pracuję krócej, zarabiam mniej jako tylko lekarz rodzinny, ale mój dom jest większy. Oszczędności mam podobne, a jeżdżę autem własnym, nie pożyczonym. Wręcz dziwi mnie niski stan majątku Pana Profesora, jak na Jego pozycję i kwalifikacje. To może być "bulwersujące" tylko dla PiSowskiego elektoratu, któremu i uczyć się i pracować nie chciało. Homo PiSovieticus chce mieć tyle samo bez tyrania w szkole i na studiach, bez tyrania na nocnych dyżurach, najlepiej po ograbieniu przy pomocy PiSrządu tych którym się chciało uczyć i pracować.
Awatar użytkownika
Lekarz rodzinny

Lekarz rodzinny Sob Lis 16, 2019 10:25 am

Jestem młodszy niż Pan Profesor, pracuję krócej, zarabiam mniej jako tylko lekarz rodzinny. Ale mój dom (już bez kredytu) jest większy, oszczędności podobne, jeżdżę autem własnym nie pożyczonym. Wręcz dziwi mnie niski stan majątku Pana Profesora, jak na Jego pozycję i kwalifikacje. "Bulwersować" może tylko PiSovieticusy, którym się tyrać w szkole i na studiach nie chciało, ani tyrać nocami na dyżurach. Ale PiSovieticusy chcą mieć tyle samo bez nauki i pracy, najlepiej po ograbieniu tych pracowitych.
Awatar użytkownika
Realista

Realista Sob Lis 16, 2019 7:33 pm

Przecież jak doprowadza się szpital do bankructwa przez 18 lat , to trzeba mieć z tego jakieś profity?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości