WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Andrzej Zniesmaczony

Re: „Wiadomości”: obiektywne relacje czy propaganda jak w PRL? (opinie)

Andrzej Zniesmaczony Wto Gru 27, 2016 12:51 pm

"Wiadomości" w TVPropaganda są żenujące. Zastanawiam się czasem jak prezenterom przechodzą przez usta te bzdury, którymi próbują nas karmić? Boleję nad upadkiem dziennikarstwa w wydaniu mediów publicznych...
Awatar użytkownika
p

p Wto Gru 27, 2016 1:07 pm

niektorzy debile jeszcze ogladaja wiadomosci
Awatar użytkownika
ieie

ieie Wto Gru 27, 2016 1:10 pm

"ja" napisał(a): Mietek:ano tak jest.Ale co zrobisz,zawsze każą ci spadać i słuchać Torunia itd.Tacy kulturalni.Poza tym kanał kanałowi,dziennikarz dziennikarzowi nierówny,program programowi też;ale co do ogółu zgadza się i faktów,codo niektórych przekazów dnia,tygodnia,czy serii programów przez ileś dni,artykułów.kura cwel pedal

Misiek: może.ale być może to jeden z największych mitów z tym leżeniem prawdy po środku;to o tyle racja,gdy mamy skrajne przekazy a chcemy uznać,słusznie lub nie,że i ci troch ęr acji mają i ci,albo,że ani jedni ani drudzy,bo jest tak,jak środek mówi;prawda leży tam gdzie leży inni mówią,a inni,że każdy ma swoją,a inni,że nie ma prawdy,są tylko opinie,narracje punkty widzenia,etc...Mnie to hasło o prawdzie po środku zdecydowanie często zgrzyta i nie przekonuje;ale zależy w jakim kontekście i o czym.Jeżeli gość zeszedł z tego świata,a jeden to uzna,a drugi powie,że on właśnie tańczy,to czyprawda będzie po środku?pomijam kwestię wiary,choć pominąćniesposób.Wydań wielu serwisów tvn i niektórych polsatu też sięnie da oglądać;o prawie każdej a oże każdej stacji tak można rzec,albo ktoś może rzec.Ale doceniam taką opinię,jakże ogromnie różną od tych najgłośniejszych.I prawda,ze poruszają wiele tematów,których nikt ie porusza,to jak,osobna sprawa;niektóre z tych tematów =inni,przeważnie polsat podchwytują i dobrze,zw łaszcza jeśli nie po to,by nabredzić,tylkopokazać to samo,albo podobnie,albo inny aspekt.Ja nie jestem w stanie zrozumieć argumentów,które padają z ust oglądających i chwalących "fakty",no ale nie muszę,choć może byloby lepiej.Argumentów przeciw tvp;no ale wiadomo,wojna to wojna,gusta,etc...A jeśli ja jem jabłko a ktoś mówi,że jem salceson to prawda nie leży po środku;i tyczy to o wiele poważnejszych tematów,nawet jeśli powiemy,że podaję zbyt skrajne i zbyt czarnobiałe przyklady,a życie...zresztą...czy ktoś nadaje jedno czy drugie i jak,to jedna rzecz,ale czy wpiera ludziom,że jest obiektywny,czy nie,druga.
Awatar użytkownika
Żenada

Żenada Wto Gru 27, 2016 7:06 pm

„Gdyby nie ich kamera, dzisiaj cały świat by trąbił o brutalnej pacyfikacji protestantów – ocenia Karnowski. „
Czy pan Karnowski wie czym różnią się protestanci od protestujących? W Wiadomościach też można było usłyszeć o „protestantach” i nie była to relacja dot. Święta Reformacji.
Awatar użytkownika
Fan Pisuarów

Fan Pisuarów Wto Gru 27, 2016 11:07 pm

Północnokoreańska TV nie powstydziłaby się propagandy TVPiSlam ,wzorce zostały przebite ,bedą do Polski wysyłać swoich dziennikarzy zeby uczyli sie obiektywnego dziennikarstwa ,hahahaha ,żenada dno muł i wodorosty!!!
Awatar użytkownika
Rema1000

Rema1000 Śro Gru 28, 2016 10:53 am

Jekow ciamajdan ciąg dalszy.
Awatar użytkownika
blu

blu Śro Gru 28, 2016 4:08 pm

różnica między mediami PRLowskimi a dzisiejszymi mediami polega na tym że za PRLu było wiadomo że wszystkie audycje to propaganda i dlatego zaszła zmiana na inne lepsze ale o dziwo dzisiejsze to jeden wielki szfindel kłamstwo kolesiostwo podlizywanie się rządzącej władzy manipulacja faktami wylewanie fekalii na innych mówiących inaczej no i wszechobecna rusofobia ,na dokładkę dodać trzeba że nie ma Polskich mediów są tylko polskojęzyczne w rekach obcego kapitału rzygać się chce dlatego nie oglądam programów informacyjnych
Awatar użytkownika
a może północnokoreańskie...

a może północnokoreańskie... Śro Gru 28, 2016 10:15 pm

"bolszewicy" napisał(a): Goebelsowska manipulacja - jak w Dzienniku w stanie wojennym. Tak to jest gdy nacjonalistyczny zaścianek korzysta z bolszewickich wzorców. Skrajności przyciągają się. Ribbentrop Mołotow.

racja - Ziemcowi, Holeckiej i Adamczykowi powinni przekazać mundury; nie wiem tylko czy faszystowskie czy krasnoarmijskie - taka sama manipulacja propagadnowa.
Awatar użytkownika
Jadwiga Staniszkis

Jadwiga Staniszkis Pią Gru 30, 2016 7:52 am

Wracając do PiS: główny powód, dla którego się rozczarowałam, to burzenie fundamentów tego, co uważam za wspólnotę. I to w sposób naprawdę brutalny. Widać to w telewizji publicznej. W „Dzienniku” pokazują koszmarną propagandę.

Powiedziała pani „Dziennik”. Jak w PRL.

– Świadomie. Media publiczne budzą agresję. Burzą zaufanie w sposób poniżej wszelkiego poziomu. Stosują metody, które pamiętam z komunizmu.
Awatar użytkownika
myślęsam

myślęsam Pon Sty 02, 2017 5:25 am

No jeżeli zapytali osoby, które zostały wyrzucone z tvp to nic dobrego nie powiedzą, to chyba logiczne.
I jedni i drudzy grają pod swoich dyrygentów i nie ma w tym nic dziwnego, ciężko teraz znaleźć obiektywne medium, ale kłamstwo informacyjne to zupełnie co innego. Jeśli sobie Państwo przypomnicie sytuację kiedy w TVN komentowali leżącego mężczyznę podczas protestu przed Sejmem, że to pierwsza ofiara... , przecież oni mieli cały materiał i dobrze wiedzieli, że człowiek się położył. To jawne kłamstwo, powinna być za to taka kara, żeby sto razy się potem zastanowili kłamiąc ludziom w oczy. Żeby nie było lubiłem TVN za ich profesjonalizm, tam zawsze wszystko gra, jest przygotowane dobrze od strony technicznej, niestety szwankują inne rzeczy, powoli przestawiam się na tvp. Lubię Rachonia, jest całkiem kompetentny i nie przegina, jego wywiad z byłym sędzia TK Stępniem był niezły, mógł przegiąć, ale pokazał chyba to co powinni ludzie zobaczyć.
Awatar użytkownika
ja

ja Śro Sty 04, 2017 12:37 pm

Równocześnie te lewaki dopłacają ( abonament lub z podatków) do pisowskich mediów "publicznych" w których są hejtowani przez prawaków, którzy do mediów prywatnych lewaków nie dopłacają ani złotówki. Nie rób coorvy z logiki
"Mietek" napisał(a): Lewaki mają w swoich łapach dwie z trzech najwiekszych stacji telewizyjnych TVN i Polsat, trzy najwieksze portale internetowe Onet, WP i Interie, dwa z trzech najwiekszych tygodników newsweek i polityka, dwa z trzech najwiekszych dzienników wyborczą i fakt , dwie z trzech najwiekszych rozgłośni radiowych zet i rmf, kilka mniejszych ale znaczących portali jak natemat, gazeta, tok fm oraz gromade pożytecznych idiotów celebrytów i oni maja czelnośc drzeć mordy o wolne media i robić zadymy na cały kraj tylko dlatego że Pis chciał wprowadzić w sejmie standardy dziennikarskie które obowiązują w zachodnich krajach na które tak ciężko powołują się idioci z opozycji ? Srał was pies.
Awatar użytkownika
mira44

mira44 Pon Sty 09, 2017 8:38 pm

to jest niestety CZYSTA propaganda, jakiej nie było w TVP nawet za czasów Gierka i "krwawego Maćka" czy "brunatnego Roberta". Sorry, ale taka jest prawda.
Awatar użytkownika
P

P Pon Sty 16, 2017 8:52 am

Jakie znakomite wyniki oglądalności ma TVP? Pereira chyba z osłem na rozumy się zamienił.
Awatar użytkownika
Marts

Marts Pon Sty 16, 2017 10:17 pm

Obejrzałam właśnie TVN. Ale zeszli na psy Kiedyś to był mój ulubiony program informacyjny. Przestaję oglądać.
Awatar użytkownika
f

f Pią Lut 24, 2017 7:32 pm

"Maciej KODer" napisał(a):
"wdzięczny widz" napisał(a): Wiadomości to nie jest program propagandowy, bo nie propaguje lewactwa, jak robi to na przykład TVN w swoich Faktach. Oglądam codziennie o 19:30, z wielką przyjemnością. Program informacyjny na wysokim poziomie i w konserwatywnym stylu, taki jak być powinien. Bardzo za ten program dziękuję Jackowi Kurskiemu, który zaprowadził w nim porządek, bo przed 2016 rokiem niewiele się Wiadomości różniły od Faktów pod względem merytorycznym.

"Propagowanie lewactwa" - język III Rzeszy. To już cię dyskwalifikuje do brania udziału w życiu społecznym, także proszę nie pisać więcej komentarzy.

takiego syfu propagandy sukcesu to nawet Urban by się nie powstydził co potwierdził w wywiadzie idioto
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości