WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
kosz-alina
 

Re: „Wiadomości” od 1 stycznia z nową czołówką w 3D (wideo)

kosz-alina Pią Sty 02, 2015 7:30 pm

Poprzednia czołówka była z charakterem, świetna muzyka, wstęp ukierunkowujący widza na wiadomość dnia. Prawdziwe wiadomości.
Aktualna czołówka jest po prostu bez jaj i tyle ........
Awatar użytkownika
3D?
 

Re: „Wiadomości” od 1 stycznia z nową czołówką w 3D (wideo)

3D? Sob Sty 03, 2015 9:52 pm

Określenie 3D oznacza, że jeśli ogląda się obraz w tv bez okularów, to widzi się jednocześnie nałożone na siebie dwa obrazy, przesunięte względem siebie, czyli obraz nieostry. Aby móc oglądać właściwie taki obraz, trzeba użyć okularów do 3D. Inaczej się nie da. Czy to oznacza, że czołówkę oglądamy w w/w okularach, po czym po chwili zdejmujemy je? Byłby to jakiś nonsens. Podejrzewam, że ta czołówka jest zwykłym płaskim obrazem 2D. Jak już rusza się temat 3D, to trzeba nazwać skandalem sytuację, kiedy duża część obecnie sprzedawanych odbiorników daje możliwość oglądania obrazów przestrzennych, koszt ich jest jednak większy niż odbiorników 2D. I co widzimy w programach TVP? Kpinę z telewidzów. Tylko w TVP HD ( na platformach satelitarnych) nadawany jest mniej raz na dwa tygodnie jeden z (chyba trzech lub czterech) materiałów 3D, powtarzanych w kółko od ok. 2 lat. Dlaczego sprawa ta nie jest podnoszona na forach? Czas, aby żądać tego od TVP.
Awatar użytkownika
Wizjoner
 

Re: „Wiadomości” od 1 stycznia z nową czołówką w 3D (wideo)

Wizjoner Nie Sty 04, 2015 11:19 pm

Bardzo dobra robota TVP, nie znakomita, ale bardzo dobra. Czołówka - ok spoko. Muzyka - może być. Zdecydowanie lepiej niż za czasu Rubika w TVP 1, a przypomnę Rubik w Wiadomościach grał w latach 2004-2014.
.
Awatar użytkownika
Romek
 

Re: „Wiadomości” od 1 stycznia z nową czołówką w 3D (wideo)

Romek Pon Sty 26, 2015 8:54 pm

Jak mnie ta czołówka denerwuje. Wk..iają mnie te najazdy kamerą. Oczopląsu można dostać. Porażka. Co to ma być? I na koniec postać prowadzącego wpadająca do mojego mieszkania. Jakim prawem? Wiejskie efekty graficzne jakiegoś cienkiego grafika. Po co to?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości