[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Wicedyrektorzy Trójki odwołani. Trwają prace nad ramówką

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
non-patron

Re: Wicedyrektorzy Trójki odwołani. Trwają prace nad ramówką

non-patron Czw Wrz 09, 2021 7:55 am

"PZ" napisał(a): Kamińska powinna zostać odwołana bo prowadzi radio do upadku

to pewnie pisze jakis zawiedziony redaktor co nie dostal etatu albo wiecej hajsu...
Awatar użytkownika
non-patron

non-patron Czw Wrz 09, 2021 9:37 am

wielu z Trojki poznikalo na szczescie i tym mowimy papapa....

Za to zostala Stoparczyk,ktora w audycji dla malych dzieci puszcza piosenki przeznaczone dla doroslych od lat 18....dlaczego ona jeszcze pracuje z dziecmi to pytanie do dyrekcji...
Awatar użytkownika
non-patron

non-patron Czw Wrz 09, 2021 9:43 am

co za ulga ,ze poznikali z anteny Trojki Stelmach z rozbuchanym ego,,,Niedzwiecki z lajonalami riczi,..Mann , ,ktory swoim skeczem z Materna o Polakach , wpisal sie na trwale w pamieci wielu sluchaczy..taka mowa ,ktora normalnie jest scigana, z urzedu,..
Awatar użytkownika
non-patron

non-patron Czw Wrz 09, 2021 9:57 am

co za szczescie ze zniknela Nietoperzyca z jej poscielowami aksamitnymi,takie lajonele riczi tylko w innym sosie,...Waglewscy z ich zakapiorowatymi glosami...Szydlowska z jej propozycjami...itd...papa..
Awatar użytkownika
nie patron

nie patron Czw Wrz 09, 2021 10:12 am

"Jacek Doliński" napisał(a): 1. Trójki już nie ma, jest PiSia trujka.
2. Celem prezes Kamińskiej jest osiągnięcie 1% słuchalności trujki - i chyba go niedługo osiągnie.

radio trojka jest jak to nie ma..?? tylko jest nie takie jakie ty chcesz...ale wszystkim nie dogodzisz,,..dobrze ze odeszlo cale to towarzystwo ze starej komunistycznej kadry....
Awatar użytkownika
.

. Czw Wrz 09, 2021 10:48 am

"Piotr" napisał(a): Jak można było zniszczyć cos tak wspaniałego. W imię czego?

w Imię Partii pod przywództwem - Jarosława K.
Awatar użytkownika
Rowernik

Rowernik Wto Wrz 14, 2021 9:12 am

W Trójce zawsze słuchałem rano w piatki W.Manna. W lipcu uruchomiłem Radio Nowy Świat w piątek, usłyszałem Manna i bezsensownie dodanego tam jakiegoś młodego redaktorka, i po godzinie wyłaczyłem radio. Wciąż uszczypliwości pod adresem a to katolików, a to rządu - podobno ci dziennikarze walczyli z polityką w radiu, a sami ją preferują. Myślałem, że usłyszę MUZYKĘ, taktowną narrację uwzgledniającą RÓŻNE poglądy słuchaczy. Nadaremnie. Lepiej rozumiem teraz Kamińską.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Wto Wrz 14, 2021 10:23 am

Przypomnę tylko jak buńczucznie wypowiadał się pan Wiernik w mediach społecznościowych:
"Jak mnie wykopali z Trójki 20 lat temu, to potem byłem już wyklęty aż do ostatniego czwartku. Żadna władza mnie nie chciała. I nikt nie wierzył, że wrócę. Jest radocha. Ahoj przygodo, oj będzie się działo.[...] Tak naprawdę to powinno się zresetować to radio, bo systematycznie było niszczone przez kilkanaście lat za sprawą niby gwiazd. A ja zapraszam teraz do radia muzyczno-kulturalnego, bez dziennikarzy politycznych. Radio Kuby [Strzyczkowskiego -red.] było mega słabe z amatorami na antenie."

No i co? Śmiech ogarnia na kolejnego nadgorliwca, którego już sprzątnięto :/ ... :)
Awatar użytkownika
skladka na danine

skladka na danine Wto Wrz 14, 2021 2:11 pm

"tyski" napisał(a): Skąd jeszcze sie bierze te 1,9%. To chyba margines błędu sondażowego.

ponoc te 1,9% to milicjanci na sluzbie partii, sluchaja "trujki" w radiowozach
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin, uforlouboutin oraz 13 gości