WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
SneeR

wszystko pieknie ale..

SneeR Czw Lis 18, 2004 8:55 am

Gratulacje dla autora nazwy stacji...to chyba był jakiś konkurs ;))
Adpoint...zróbcie sieć 94 FM !!
Awatar użytkownika
Juras

Na drzewo...

Juras Czw Lis 18, 2004 9:15 am

A ja chcę powrotu na tę częstotliwość jedynej rockowej rozgłośni w Polsce, którą brutalnie zamknięto decyzją naszej ukochanej KRRiTV.
Awatar użytkownika
gk81

NA razie...

gk81 Czw Lis 18, 2004 11:34 am

to jest badziew nie radio. Zobaczymy jak będzie pełna ramówka. Ale raczej nie spodziewam się cudów. JAZZ RADIO RULEZ !
Awatar użytkownika
Majkell

do SneeRa

Majkell Czw Lis 18, 2004 12:31 pm

Nazwa wcale nie jest taka tragiczna. NRJ to skrót od Nowe Radio Jazz, poza tym można go odczytać jako "en-er-gy" :)
Awatar użytkownika
ducat

Eksperci

ducat Czw Lis 18, 2004 1:30 pm

Zebrało się kilku ekspertów i już oceniają stację, której jeszcze nie słuchali. Myślę, że to bardzo dobry pomysł. Wokoło wszystkie stacje grają to samo. Ad Point ma u mnie duzego plusa za Radio 94, moze będzie miał też za sieć NRJ... Trzeba tylko mądrze rozdysponowac częstotliwości... co będzie bardzo trudnym przedsięwizięciem dla KRRiT.
Awatar użytkownika
mk

Przedobrzą?

mk Czw Lis 18, 2004 6:38 pm

"Analiza dotychczasowych stacji o profilu jazzowym pokazuje, że przyczyną ich niepowodzenia jest właśnie źle dobrana oferta muzyczna. Miłośnicy jazzu nie są w stanie słuchać tej muzyki przez cały dzień, jako muzykę towarzyszącą wybierają inne gatunki."

A ja mogę! Nie do dość, że słucham przeważnie jazzowych płyt (przez duże J) to w przerwach niemal wyłącznie Berlin Jazz Radio, Radio Swiss Jazz i innych jazzowych z satelity. Boję się, że przefajnują z tym rozrzutem muzyki. Już ktoś napisał, że to badziewie. Ale za bardzo się nie zamartwiam z tego powodu - pewnie w Lublinie i tak nie będzie...
Awatar użytkownika
Szwajcar

Skopiowali nazwe od francuskiego NRJ!!!

Szwajcar Nie Lis 21, 2004 12:15 pm

Oni chca robic radio??? Nie mozna bylo tego inaczej nazwac??? Kazdy glupi wie ze, NRJ to najwieksza siec radiowa w Europie z Francji ten Ad.point tego nie wie??? Ja i tak w PL wole wlasnie to francuskie NRJ. Mam nadzieje ze, wkrotce i w Polsce otworza stacje. Boze, Boze... !!!
Awatar użytkownika
gosia

laurka dla NRJ FM

gosia Sob Lis 27, 2004 3:12 pm

Jestem tym radiem zachwycona. Znalazlam calkiem przez przypadek (bo nigdzie sie nie reklamuja) i juz mi tak zostalo. Wlasnie tego mi na Slasku brakowalo, wypelnienia luki ktora w Warszawie i Krakowie wypelnia Jazz Radio. Mam tylko nadzieje ze ewentualna niska sluchalnosc was nie zlamie i wejdziecie na stale do gornoslaskiej panoramy stacji radiowych. Powodzenia!
Awatar użytkownika
Jan Froehlich

Bardzo ładnie !!!

Jan Froehlich Pon Gru 06, 2004 2:11 am

Pięknie gracie - niczego innego (tzn. radia) od dłuższego czasu nie słucham, ale musicie trochę zwiększyć moc nadajnika.
W domu < K-ce 1000l > odbieram z lekkim szumem, a jadac przez miasto jest bardzo różnie - przeważnie słabo !
Powodzenia !!!
Awatar użytkownika
Anka

NRJ dla mnie najlepsze radio jest swietn

Anka Śro Gru 08, 2004 3:42 pm

!!!
Awatar użytkownika
grzegorz

cudo cudo

grzegorz Śro Gru 08, 2004 6:37 pm

Wreszcie nie trzeba szukać po satelitach cyfrowych, radio jest cudne, dla ludzi myślących. Żadnej reklamy to źle, znalazłem przypadkowo. Pozdrawiam tworców radia
Awatar użytkownika
kasia marczewska

nareszcie!

kasia marczewska Czw Gru 16, 2004 10:24 am

nareszcie radio, ktorego da sie sluchac! uwielbiam je!jest wspaniale: klimatyczne, dostosowane do pory dnia, z ciekawa niebanalna muza! bosko!
dzieki
w takim radiu to chcialoby sie pracowac! takie przedsiewziecia tworzyc!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości