WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Wiktor Świetlik i Wojciech Surmacz o Piotrze Bukartyku: ciągnie Trójkę w dół, topi dziennikarzy i cynicznie się promuje

Maciej konserwatywny Pią Lis 17, 2017 10:50 am

Jasne, że to Bukartyk ciągnie Trójkę w dół, a nie panowie Świetlik i Surmacz.
Od razu przychodzi na myśl "afera mięsna" i Wawrzecki, przed którego w całej Polsce brakowało mięsa.
Awatar użytkownika
Henryk

Re: Wiktor Świetlik i Wojciech Surmacz o Piotrze Bukartyku: ciągnie Trójkę w dół, topi dziennikarzy i cynicznie się promuje

Henryk Pią Lis 17, 2017 10:58 am

Nie rozumiem. To są dyrektorzy czy jakieś d... wołowe, które są tam tylko po to, żeby brać pensję?!
Awatar użytkownika
yhy

Re: Wiktor Świetlik i Wojciech Surmacz o Piotrze Bukartyku: ciągnie Trójkę w dół, topi dziennikarzy i cynicznie się promuje

yhy Pią Lis 17, 2017 11:03 am

To przestańcie wpuszczać do radia tego łysego głupka z gitarą
Awatar użytkownika
mła

mła Pią Lis 17, 2017 11:10 am

Co za kompromitacja... chlip, chlip...dwa dyrektorki co po gazetach skarżą się na to co na ich własnej antenie się dzieje. I do tego jeszcze wizjonerzy radia z koziej d...y. Zniszczyć w kilkanaście miesięcy taką markę jak Trójka :( i KOMPLETNIE NIC na tych zgliszczach nie umieć zbudować.
Awatar użytkownika
Pan Piotr

Pan Piotr Pią Lis 17, 2017 11:20 am

Ja też jestem dyrektorem i dwóch takich nieudaczników jak surmacz i świetlik mogłoby u mnie jedynie opróżniać popielniczki ! ! !
Awatar użytkownika
abi

abi Pią Lis 17, 2017 11:23 am

Czytałam cały ten wywiad: obaj uważają się za fantastycznych szefów w bardzo trudnych czasach. Porównali talent Piotra Bukartyka do Ryszarda Makowskiego, którego chcą wysłać do GW do pracy. Skąd się biorą takie typy? Fakt, do Sobali pasują idealnie.
Awatar użytkownika
Fion

Fion Pią Lis 17, 2017 11:31 am

Te różowe możeły typu Mana czy Niedzwiedzkiego muszą szybko wylecieć z trójki. Po co tyle czekać?
Awatar użytkownika
do fion

do fion Pią Lis 17, 2017 11:43 am

"Fion" napisał(a): Te różowe możeły typu Mana czy Niedzwiedzkiego muszą szybko wylecieć z trójki. Po co tyle czekać?
i zatrudnij w ich miejsce ojców redaktorów...oni zastąpią całe zło tego świata. Brawo ty
Awatar użytkownika
grześ

grześ Pią Lis 17, 2017 11:44 am

Buractwo, megalomania, fałszywe przekonanie o swoich kompetencjach, brak szacunku dla zespołu i słuchaczy- żenada jednym słowem, panowie dyrektorzy.

To już Hlebowicz takich bzdur nawet nie opowiadał...
Awatar użytkownika
Grześ

Grześ Pią Lis 17, 2017 11:46 am

I to pieprzenie o autografach Komorowskiego na ścianie.
Teraz Duda nie musi dawać autografów wam ani przyłazić, wy robicie tępą i kłamliwa propagandę całymi dniami (w serwisach), w Klubach Trójki, zlikwidowaliście audycję "Komentatorzy" gdzie ktoś spoza pisowskich mediów miał szanse się wypowiedzieć.
Obrzydliwi niszczyciele Trójki,a kiedyś pan świetlik na tle prawackiej hałąstry nie wydawał mi się najgorszy, ale jest żenujący.
Awatar użytkownika
Obserwator22

Obserwator22 Pią Lis 17, 2017 11:48 am

Widocznie robi wszystko, żeby zostać kolejnym męczennikiem. Nie słucham tego gościa, ale już wygląd wiele mówi... Co za bezczelność, branie kasy mi nie śmierdzi?
Awatar użytkownika
Obserwator

Obserwator Pią Lis 17, 2017 11:52 am

*mu Taki opłacany szkodnik i nie ma tu znaczenia polityka, tylko zwykle ludzkie zachowanie. Trójka pewnie obniżyła poziom, podobnie jak TVP, ale to sprawa osób, która zarządzają i by może robią to niewłaściwie, ale ty szary człowieku, czego się wtrącasz. Możesz odejść, a nie robić z siebie...
Awatar użytkownika
zed

zed Pią Lis 17, 2017 1:00 pm

Przez lata opowiadali, że ich nie dopuszczają, bo jest wielka zmowa, a oni tacy utalentowani. Dopchali się do stołków i rzeczywistość weryfikuje sny o potędze, więc szukają kolejnych winnych. Że są najzwyklejszymi nieudacznikami i osobami toksycznymi, nie przyznają nigdy.
Awatar użytkownika
ED

ED Pią Lis 17, 2017 1:16 pm

To już nie wiem, kto jest większym matołem, Sobala czy te pajace.
Już tylko kwestia miesięcy, jak w "trujce" usłyszymy disco-polo...
Awatar użytkownika
Mariusz

Mariusz Pią Lis 17, 2017 1:32 pm

Mam nieodparte wrażenie, że żaden z jaśnie panujących tzw. "dyrektorów" Trójki ,nie jest jej słuchaczem.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości