WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Thomass

Re: Wiktor Świetlik opisuje kulisy odejścia z Trójki. „Byłem wykończony tkwieniem w samym środku konfliktu politycznego”

Thomass Pią Lis 15, 2019 4:13 pm

"Co by jeszcze spieprzyć Panowie, co by tu jeszcze (…)" słowami Mistrza
… przecież każde Radio jest dla Słuchaczy a tych po prostu z Trójką coraz mniej (ze mną włącznie)
kiedyś było to radio dla tej części społeczeństwa (słuchaczy) która nie lubuje się w Disco Polo, nie wierzy w zamachowe teorie i zna się nieco więcej na gospodarce niż tylko z perspektywy 500+
a dziś pozostało w Trójce kilku niszowych dinozaurów (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) muzycznych po zwolnieniu których już chyba trzebaby było tylko "zgasić światło" w rozgłośni (ale przecież trzeba jeszcze zapłacić z publicznych pieniędzy kilku wybitnym specom od historii, prostego dziennikarstwa i znajomym kota prezesa)
… no ale niestety już niewiele zostało "do spieprzenia"
a tak na marginesie to po prostu smutno jesienią bez starej dobrej "Trójki"
Awatar użytkownika
W_anna

Re: Wiktor Świetlik opisuje kulisy odejścia z Trójki. „Byłem wykończony tkwieniem w samym środku konfliktu politycznego”

W_anna Pią Lis 15, 2019 5:06 pm

Cytując klasyka "ciągle naciski, naciski". Wygrał Pan - ma Pan najgorzej.
Awatar użytkownika
assassa

assassa Pią Lis 15, 2019 5:14 pm

Biedny miś...
To morze tylko nazwiska apolitycznych wprowadzonych przez Świetlika:
Lisicki
Semka
Górny
Biełaszko
Muzycznie trójka jest ok, publicystyczne coraz niżej. Politycznie dno.
Ilość wypowiedzi Czabańskiego przed wyborami była porażająca. Serwisy informacyjne coraz gorsze. Współczuję tym którzy tam zostali.
Awatar użytkownika
beskidnik

beskidnik Pią Lis 15, 2019 8:54 pm

Napisał dużo i nie na temat. Nie zrobił w Trójce niczego dobrego, a wręcz przeciwnie, sporo zepsuł. Jego wyjaśnienia to mętny bełkot, jakieś nonsensowne personalne ataki bez przedstawienia dowodów. A był zwykłym popychadłem tow. Czabańskiego, którego niekompetencja w sprawach radiowych jest wręcz legendarna.
Awatar użytkownika
ciemnik

ciemnik Sob Lis 16, 2019 10:26 pm

Kilka prostych pytań do Świetlika: Gdzie jest Andrus? Gdzie jest Kantereit? Co w Teójce robią jeszcze Semka, Górny, Stremecki i Biełaszko? Jak się panu słucha Lisickiego? Dlaczego Rożek w dalszym ciągu zaśmieca poranną "Zapraszamy do Trójki"? Gdzie są przeglądy prasy?
Mam pytać dalej...?
Awatar użytkownika
pisi0r@lez

pisi0r@lez Sob Lis 16, 2019 11:31 pm

jak rządzą h..je wszystko dołuje(pisiorskie trolle,jeszcze nie chyciły obsługi nowej ramówki może po kursie łykendowym wróca - tak ładnie śmierdzą)
Awatar użytkownika
zelaznykarzel

zelaznykarzel Czw Lis 21, 2019 12:39 am

"Słuchacz" napisał(a): PiS i pan Świetlik to zdecydowanie nie jest moja bajka, ale z jednym muszę się zgodzić. Trójka to przede wszystkim muzyka i te audycje są z natury apolityczne. Dlatego twierdzenie, że "nie da się już słuchać tej stacji" bo rządzi nią PiS są wypowiadane głównie przez ludzi, którzy
tej stacji nie słuchają albo chcą jej zaszkodzić.

Dokładnie tak. Mówienie cały czas o Lisickich, o Semkach, Wolskich itd. to mówienie o 2 % programu tygodniowo. Ale na samym wierzchołku tej góry obłudy jest Świetlik, który poprzez polityczny tekst o odejściu umocnił opinię publiczną w pewności że nie ma pojęcia o tej "robocie". Uwikłany do szpiku kości w zawistnych przedszkolnych rozgrywkach personalno-obyczajowych wybitnie nie nadaję się do takiego medium jak Trójka, jak rzadko kto. Już samo mówienie o czymś takim jak "zimowa ramówka" świadczy o niekompetencji o kompletnym braku zrozumienia radia. Radio to nie telewizja. Dużo gorzej być nie może, więc niech już ten Kowalczewski zostanie skoro może być zastępcą a jest w Trójce 30 lat, to niech pokaże czy coś potrafi.
Awatar użytkownika
zelaznykarzel

zelaznykarzel Czw Lis 21, 2019 12:51 am

"janek" napisał(a): Hirek Wrona ma oczywiście mnóstwo zasług i wiedzę muzyczną poza konkurencją, robił dobre audycje autorskie, ale audycja "towarzysząca" musi mieć tempo i styl, trzeba mieć umiejętność opanowania wszystkich tych elementów w stałym ruchu, wychodzenia z opresji, to wymaga wyjątkowej błyskotliwości. Łukawski i Strzyczkowski to chyba najlepsze przykłady. Dykcja i miły głos to za mało, to trzeba czuć, a H. Wrona nie czuje i tyle.

Problem w tym że taka audycja nie może być autorska a jest. I tak też jest prowadzona, przez autorów którzy "umiom" tylko tak, Gacek też. Jedyny który to rozumie jest Niedźwiecki, ale to za mało, ponieważ jest autorska to jest radio retro i burdel jeśli chodzi o dobór muzyki. Bo wcześniej 6-9 jest to samo. Grają co akurat wpadnie pod rękę ze staroci, Radio retro 50+.
Awatar użytkownika
Igor

Igor Śro Gru 04, 2019 12:42 am

Drogi Panie Swietlik, Pan i Pana porzednicy od czasu dobrej zmiany tak zniszczyli Trojke, ze jedyna audycja jaka jestem w stanie sluchac to Lista Przebojow, z wylaczeniem serwisow, bo tych to sluchac nie jestem w stanie. Smutna to prawda, ale szczera. Wyniki sluchalnosci mowia same za siebie.
Awatar użytkownika
ech

ech Śro Gru 11, 2019 10:12 pm

zadziwiający artykuł! Czy media nie wstydzą się robić za adwokata JEDNEJ strony?? Czymże to zasłużył się Wam pan Świetlik (redaktorem nazwać tego psuja nie sposób), że tak mu się oddajecie?? (wraz ze swoimi łamami) .
WSTYD, anonimowy autorze! ukryty (czemu się nie dziwię) za inicjałami jk,
WSTYD, Redakcjo !
Awatar użytkownika
BYŁY słuchacz

BYŁY słuchacz Śro Gru 11, 2019 10:28 pm

Jestem jednym z nielicznych słuchaczy (a może jedyny z tych, którzy się tu wypowiedzieli), którzy mogą o sobie powiedzieć, że Trójce towarzyszą od początku. Tak było przez wszystkie lata ... aż nadszedł rok 2016 ...i NIE DAŁO SIĘ . Nawet Mann i Niedżwiecki nie są w stanie sprawić, bym mógł udawać, że da się słuchać tego radia i słuchać go nadal SŁYSZĄC wybiórczo. Nie da się ODsłyszeć tego, co się chcąc nie chcąc usłyszało.
Nie da się brnąć w tym kłamstwie i w nachalnej propagandzie, która na człowieka czyha tu co krok. No NIE DA SIĘ !
Awatar użytkownika
BYŁY słuchacz

BYŁY słuchacz Śro Gru 11, 2019 10:36 pm

Jako wierny słuchacz Trójki OD POCZĄTKU zaistnienia tej stacji z całą odpowiedzialnością za słowo stwierdzam, że NIGDY TAK ŹLE NIE BYŁO. Nigdy, nawet za tzw. komuny, nawet w stanie wojennym - ( a zwłaszcza w stanie wojennym było to jedyne radio do słuchania!) .
Nigdy bym nie pomyślał, że może nadejść czas, że Trójkę wyłączę - łącznie z Mannem, Niedźwieckim, Metzem ........ A jednak!
To najbardziej mroczny czas w historii Trójki. Kompletny upadek.
Nie wiem, jak i kto to wszystko odbuduje...
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości