WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
wiktor wyklęty

Wiktor Świetlik opisuje kulisy odejścia z Trójki. „Byłem wykończony tkwieniem w samym środku konfliktu politycznego”

wiktor wyklęty Śro Lis 13, 2019 7:14 am

Agora, Tygodnik Powszechny i sfrustrowana Jethon wmówili ludziom, że słuchalność Trójki spadła za rządów tego pana o 1/3. A to, na przykład, że podczas ostatnich wyborów Czabański zrobił sobie z Trójki prywatną tubę propagandową, to pewnie wymysł Łazarewicza albo Kublik. Skończ już, chłopie, ten festiwal żenady. Możesz się np. zająć katastrofą smoleńską, która wg twojej *Trujki* jest "dotąd niewyjaśniona".
Awatar użytkownika
Karol

Re: Wiktor Świetlik opisuje kulisy odejścia z Trójki. „Byłem wykończony tkwieniem w samym środku konfliktu politycznego”

Karol Śro Lis 13, 2019 8:11 am

„Byłem wykończony tkwieniem w samym środku konfliktu politycznego, między młotem a kowadłem, ostrzeliwany z obu stron.”
Teraz prosimy o opisanie tej drugiej strony ostrzału, Czabańskiego. Jego prywatnego folwarku, Polskiego Radia. Największego niszczyciela tej instytucji.
Awatar użytkownika
gosc

Re: Wiktor Świetlik opisuje kulisy odejścia z Trójki. „Byłem wykończony tkwieniem w samym środku konfliktu politycznego”

gosc Śro Lis 13, 2019 8:24 am

Uwielbiam pingwiny z Madagaskaru. Ale proszę wybaczyć, pan Świetlik to ani charyzmatyczny Szef, ani genialny Kowalski, ani nawet nie słodki Szeregowy. Może ewentualnie tkwi w nim odrobina desutrukcji Rico.
Awatar użytkownika
Maja

Maja Śro Lis 13, 2019 8:34 am

Żałosny pan Świetlik, skończ waść!
Awatar użytkownika
Hanka

Hanka Śro Lis 13, 2019 8:36 am

Panie Wiktorze! Zapomiał Pan wspomnieć o salonie politycznym Lisickiego, który zawsze jest wywiadem z tezą (albo podśmiechujka z opozycji albo realizacja q&a partii rządzącej), o serwisach, w których najważniejszym wydarzeniem świata jest piknik rodzinny PiS w Stężycy, wieczornych audycjach historycznych z ekspertami, którzy tworzą historię zgodną z wizją prezesa Polski, dzień pamięci Kornela Morawieckiego itp itd. Żeby nie wspomnieć o tych wszystkich „projektach specjalnych z tezą” za pieniądze spółek skarbu państwa.
Słucham Trójki od 35 lat, ale już bardzo wybiórczo. Wyciszam serwisy, Lisickiego, nie słucham wieczorem, bo te historyczno-publicystyczne gnioty lepiej by się wpisały w ramówkę radia Maryja.
Awatar użytkownika
Virtu

Virtu Śro Lis 13, 2019 8:47 am

Wiktor Świetlik zaakceptował kłamstwo, w którym żyje. Kłamstwo, które głosi w programie w Tyle wizji. Kłamstwo, które głosił wraz z PRZYJACIÓŁMI w swoim thinktanku. Z PRZYJACIÓŁMI, którzy przejęli później thinktank. No tak to bywa, że A zna B, B zna C i są przyjaciółmi...
Według Świetlika wszyscy dookoła są źli. On jedyny sprawiedliwy pozostał na polu bitwy. Upolitycznienie Trójki? Propaganda sukcesu dla partii rządzącej? On nie wie. On zarobiony był.
Ściema. Tak samo jak Pingwiny z Madagaskaru. Trzeba odróżniać bajki od rzeczywistości panie Swietlik
Awatar użytkownika
mówię jak jest

mówię jak jest Śro Lis 13, 2019 8:53 am

Skrót w mojej ocenie: Pan Świetlik rozpacza, że znalazł się między młotem, a kowadłem, po czym opisuje wyłącznie samo kowadło, a straszy młotem :)

Na liście zasług nawet Męskie Granie, które przecież istnieje od 10 lat i w ogóle zasługą p. Świetlika nie jest w nawet najmniejszym stopniu, odbyłoby się bez niego. Jednocześnie skrzętnie przemilczane pakowanie do ramówki Lisickiego, umieszczenie ekstremalnie nieśmiesznego Wolskiego w dawnym slocie Andrusa, kontynuację trendu odejść, czy jeszcze niezatapialne audycje Reszczyńskiego, także awansowane na lepszy czas antenowy, którego po prostu nie da się słuchać ani na trzeźwo, ani nawet na nietrzeźwo.

Mogę się zgodzić tylko z tym, że pewnie faktycznie jedną z przyczyn odejścia musiał być stały ostrzał, ale też umówmy się Panie Wiktorze - przy takich wynikach jeśli sam by Pan nie odszedł, to by pana "poproszono" już za moment.
Awatar użytkownika
WXS

WXS Śro Lis 13, 2019 9:28 am

Brawo Wiktor. Czniaj ten ściek.
Awatar użytkownika
PiSarro

PiSarro Śro Lis 13, 2019 9:40 am

"Ma pan rację, jeszcze nigdy tak nie było dobrze jak teraz".
Awatar użytkownika
Radiolo

Radiolo Śro Lis 13, 2019 10:19 am

Mama, a oni mnie biją.
Żałosny płacz, stek głupot. Weż pan skończ się kompromitować
Awatar użytkownika
Zenek

Zenek Śro Lis 13, 2019 10:19 am

Rzecz w tym, ze spektrum opinii jest raz, ze mniejsze niz bylo, a dwa, ze sa to opinie z innej czesci spektrum i trzy - sa to opinie agresywne, wykluczajace. na tym polega problem mediow nerodowych. A tymczasem korzystaja one z publicznych srodkow i powinny doskonalic swoj obiektywizm. Staraly sie robic to w latach 2011-2015. Nie mowie ze wszystko bylo doskonałe wowczas. Ale po 2015 nastapil powrot do PRL. I Ty w tym, kolego, wziales udzial.
Awatar użytkownika
status24

status24 Śro Lis 13, 2019 10:21 am

Przecież to się ciągnie od lat. Pani Kublik jest psipsi pani Magdy. Pani Magda straciła stanowisko i ma mniej pieniędzy. Mści się za pomocą pani Kublik, skarżąc się na kawie, że ktoś jej odebrał jej własność czyli Trójkę. Do tego, dochodzi ten drugi pan, którego nazwiska nie pamiętam, bo nie warto. I tak to się wszystko toczy. Jest establishment dziennikarzy, którzy uważają się za sól tej ziemi. Najważniejsze są ich stanowiska, które, niektórzy dostali za flirt z władzą. Wytykając komukolwiek flirt z obecną władzą są zwykłymi hipokrytami. Może pan Świetlik nie zrobil rewolucji w Trójce ale na pewno jest bardziej przyzwoitym człowiekiem niż ta cała zgraja kłamców z którymi kłamstwo się zrosło.
Awatar użytkownika
Żałosny Chłopie

Żałosny Chłopie Śro Lis 13, 2019 10:23 am

Zarżnąłeś z PIS Komando Trójkę, upartyjniłeś ją na maksa, twój think tank to cep do młócenia kasy z firm, które mają coś do ugrania na bliskich kontaktach z rządem lub są spółkami skarbu państwa, a farma trolli po prostu istniała. Zawsze byłeś tępy w rozumowaniu, a twój wywód jest tylko potwierdzeniem bełkotliwego umysłu.
Awatar użytkownika
stopis

stopis Śro Lis 13, 2019 10:31 am

I po co publikować te wynurzenia? Gość jest już skończony w mediach
Awatar użytkownika
sonia

sonia Śro Lis 13, 2019 10:32 am

Bezczelny gość
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość