WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Wojtek

Re: Wiktor Świetlik opisuje kulisy odejścia z Trójki. „Byłem wykończony tkwieniem w samym środku konfliktu politycznego”

Wojtek Śro Lis 13, 2019 10:43 am

Jaki bidulek. Krzywdę mu zrobili. Słuchałem trójki od lat 90tych. Pierwsze, co robiłem po wejściu do biura, to włączenie radia, by nie uronić ani słowa. Zawsze miałem przy sobie radio, a potem kupienie telefonu bez FM było nie możliwe dla mnie. Trójka to ludzie tam pracujący. Po odejściu kilkunastu redaktorów, zrobił się badziew. Wywiady Lisickiego to skandal. Zrobili z trójki kolejną tubę propagandową czego nawet komuniści nie uczynili. Świetlik może gadać co chce, ale trójkę zarżnęli i przez wiele lat nie wróci ona do zdrowia.
Awatar użytkownika
Słuchacz

Re: Wiktor Świetlik opisuje kulisy odejścia z Trójki. „Byłem wykończony tkwieniem w samym środku konfliktu politycznego”

Słuchacz Śro Lis 13, 2019 10:46 am

PiS i pan Świetlik to zdecydowanie nie jest moja bajka, ale z jednym muszę się zgodzić. Trójka to przede wszystkim muzyka i te audycje są z natury apolityczne. Dlatego twierdzenie, że "nie da się już słuchać tej stacji" bo rządzi nią PiS są wypowiadane głównie przez ludzi, którzy
tej stacji nie słuchają albo chcą jej zaszkodzić. Niedźwiecki, Mann, Wrona, Metz, Margański, Kaczkowski, Stelmach itd, To ci ludzie stanowią o wizerunku "Trójki", a nie pan Lisiecki, który ma program przez 10 minut. Drażnią was serwisy informacyjne? Mnie też drażnią, ale można je ściszyć. Dobra zmiana kiedyś się skończy, a wszystkie działania podkopujące wizerunek tej stacji szkodzą nam wszystkim czyli przede wszystkim miłośnikom audycji muzycznych na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
sluchaczka

sluchaczka Śro Lis 13, 2019 11:24 am

Panie Wiktorze, dziękuję! Słucham TRÓJKI, jest bardzo dużo ciekawych treści, fajna muzyka. Nie zaslugiwal Pan na te nieustanne ataki, bo to był kawał niezłego radia.
Awatar użytkownika
Galowy

Galowy Śro Lis 13, 2019 11:51 am

Jak dobrze, że juz nie pracuję w mediach. Bo teraz nawet gdybym sam nie nurkował w szambie, to bym był bryzgany przez innych, którzy to lubią. Nie wiem, jaki ten Świetlik jest, bo nie znam gościa, ale znam Cieślę i Kublik. A właściwie znałem, bo właśnie z powodu takich jak oni podjąłem decyzję odejścia z tej branży. I z każdym dniem cieszę się z tego coraz bardziej. Adieu Kubliki!
Awatar użytkownika
Robert

Robert Śro Lis 13, 2019 12:01 pm

Panie Świetlik, ciekawa teza że pani Kaczyńska była w chorobie stałą czytelniczką Tygodnika Powszechnego czy Gazety Wyborczej. Szczególnie że pan Jarosław przyzwyczaił ją do preparowanych fekowych gazet z informacjami ze świata.
Awatar użytkownika
Beatman

Beatman Śro Lis 13, 2019 12:06 pm

Chwalić się programem Mazolewskiego - którego już nie ma i 10(!) edycją Męskiego Grania. Same sukcesy!
Awatar użytkownika
janek

janek Śro Lis 13, 2019 12:08 pm

Sukcesy redakcji muzycznej to nie Twoja zasługa, a i one nie były w stanie podnieść wyniku, więc o czym bredzisz? Właśnie słucham jak Hirek Wrona kolejny raz fatalnie prowadzi Do Południa, to też Twoja zasługa? Bo z całym szacunkiem, ale jeśli ktoś w tym wieku i z takim stażem nie nauczył się, na czym polega radio, to należy mu podziękować za trud i kopnąć w dupę, a nie dawać więcej czasu na antenie. A wciskanie skrajnie nieobiektywnych materiałów newsowych do ZD3, to też jest pluralizm? A Klub Trójki z Semkami i Górskimi? A gdzie się podziała satyra? Jest jej tylko 5 minut gdy Bukartyk odwiedza Manna, a i jego chciałeś się pozbyć, tylko nie miałeś odwagi. Satyra to walenie w tych na górze, a nie tych na dole, to robiła Trójka zawsze, tylko Wy nie jesteście w stanie znieść nawet 5 minut robienia z Was jaj. Surmacza nawet nie komentuję, bo szkoda słów. Trójka padła na Twoim dyżurze i ten smród będzie się za Tobą ciągnął już zawsze.
Awatar użytkownika
dh

dh Śro Lis 13, 2019 12:17 pm

Jedyne, czym mógł się pochwalić, to nie jego programy. Komediant.
Awatar użytkownika
jotka

jotka Śro Lis 13, 2019 12:24 pm

Biedny żuczek, łza się w oku kręci. Nie był w środku sporu - był po jednej ze stron i przejdzie do historii jako ten, za którego rządów Trójka stała się Trujką.
Awatar użytkownika
NO NO NO

NO NO NO Śro Lis 13, 2019 12:26 pm

[quote user='janek"
" Właśnie słucham jak Hirek Wrona kolejny raz fatalnie prowadzi Do Południa, to też Twoja zasługa?"

No kolego @ janek ! Taką ocenę to trzeba uzasadnić. Dlatego czekam na odpowiedź, bo jeśli tego nie zrobisz to uznam, że jesteś pospolitym trollem. P.S. Jeśli chodzi o prowadzenie audycji przez
red. H. Wronę to moja ocena jest całkiem inna niż @ janek. Red. H. Wrona ma ładny radiowy głos, dobrą dykcję, programy prowadzi zawsze kulturalnie i ciekawie. Każdy rozsądny słuchacz Trójki dobrze wie kto absolutnie nie powinien występować na radiowej antenie. I nie jest to red. H. Wrona.
Awatar użytkownika
Beatman

Beatman Śro Lis 13, 2019 12:30 pm

"NO NO NO" napisał(a): [quote user='janek"
" Właśnie słucham jak Hirek Wrona kolejny raz fatalnie prowadzi Do Południa, to też Twoja zasługa?"

No kolego @ janek ! Taką ocenę to trzeba uzasadnić. Dlatego czekam na odpowiedź, bo jeśli tego nie zrobisz to uznam, że jesteś pospolitym trollem. P.S. Jeśli chodzi o prowadzenie audycji przez
red. H. Wronę to moja ocena jest całkiem inna niż @ janek. Red. H. Wrona ma ładny radiowy głos, dobrą dykcję, programy prowadzi zawsze kulturalnie i ciekawie. Każdy rozsądny słuchacz Trójki dobrze wie kto absolutnie nie powinien występować na radiowej antenie. I nie jest to red. H. Wrona.

ale pana Wojtka to ty szanuj...
Awatar użytkownika
janek

janek Śro Lis 13, 2019 12:44 pm

Hirek Wrona ma oczywiście mnóstwo zasług i wiedzę muzyczną poza konkurencją, robił dobre audycje autorskie, ale audycja "towarzysząca" musi mieć tempo i styl, trzeba mieć umiejętność opanowania wszystkich tych elementów w stałym ruchu, wychodzenia z opresji, to wymaga wyjątkowej błyskotliwości. Łukawski i Strzyczkowski to chyba najlepsze przykłady. Dykcja i miły głos to za mało, to trzeba czuć, a H. Wrona nie czuje i tyle.
Awatar użytkownika
Małgośka

Małgośka Śro Lis 13, 2019 1:36 pm

Lubię komentarze na ., bo pełnią rolę terapeutyczną dla moich sfrustrowanych kolegów i koleżanek z redakcji (obecnej i wczesniejszych). Każdy z nich chciałby być chociaż chwilkę dyrektorem Trójki, czy czegokolwiek innego, ale nie będzie. No to jest sfrustrowany i bluzga tu anonimowo. A potem na fajce opowiada jeden z drugim jak ważną cechą dziennikarza jest odwaga.
Awatar użytkownika
neon

neon Śro Lis 13, 2019 2:33 pm

Szkoda że odszedł z radia. Gazeta wyborcza to najbardziej kłamliwe czasopismo.To tam są kiepscy dziennikarze ,którzy usłyszą jakąś plotkę , nie sprawdzą jej a z człowieka zrobią szmatę.W dziennikarstwie liczą się fakty a nie plotki. Pan Świetlik doskonale to wiedział i się do tego stosował.
Awatar użytkownika
zawsze pod górkę

zawsze pod górkę Śro Lis 13, 2019 2:47 pm

Tak myślałem - winny jest układ III RP, który nie pozwolił redaktorowi rozwinąć skrzydeł. Nie rządzi, w Polskim Radio ma zerowe wpływy, a i tak zniszczył człowieka.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości