WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
B. Krzyk

Re: Wiktor Świetlik rezygnuje z funkcji szefa radiowej Trójki

B. Krzyk Czw Paź 31, 2019 6:55 pm

Od 2016 konsekwentnie niszczą firmę i ludzi. Dramat jest także w Jedynce i Dwójce. Czy kiedyś za to zapłacą ?
Awatar użytkownika
dim

dim Czw Paź 31, 2019 7:41 pm

wydało się, że kierował w PR farmą trolli, kto by pomyślał taki wszechstronny trójkowicz Wiktor
Awatar użytkownika
Jinx

Jinx Czw Paź 31, 2019 8:00 pm

Nogaś bierz się do roboty zamiast bzdury wypisywać na forum.
Awatar użytkownika
Tru

Tru Czw Paź 31, 2019 8:32 pm

Peowskie trole wypisują bzdury o legendarnym radiu... A to od kilku dekad była komunistyczna synekura gdzie tylko swojacy lewacy trzymali stołki. Tak jak TVP pokolenia komuchów robiły kasę i kariery. Nawet drewna jak dowbory chincze i liski... A sluchalnosc spada od lat bo odbierają ja niszowe stacje choć oczywiście zmiany polityczne i hejt podkrecaja tempo.
Awatar użytkownika
trzy_3

trzy_3 Czw Paź 31, 2019 8:33 pm

"andrzej welna" napisał(a): Razem ze Stanisławczyk zniszczył najlepszą stację w Polsce. Zdeptał jej kult, historię, upolitycznił mądry bezstronny głos. Zrobili z tego radia propagandówkę, stracił wiernych słuchaczy. Gdy słuchalność sięga dna, składa rezygnację. Frajer za dyche z drobnych

Byłbym równie oburzony i radykalny w sądach, gdyby nie to, że doskonale pamiętam Trójkę za Magdy Jethon. Tę panującą wtedy "mądrość i bezstronność" w cudzysłowie wielkim, jak brzuch Manna.
Awatar użytkownika
lokolo

lokolo Czw Paź 31, 2019 8:46 pm

"blurppp" napisał(a): Doprowadził do upadku legendy eteru, a teraz sobie pójdzie, i pewnie wysoką odprawę dostanie. Tymczasem powinien być prokurator i zarzuty o działanie na szkodę spółki.

Jest nadzieja, że zmieni się rząd, to znaczy wróci ciepła woda z kranów, i znów trójka będzie trójką. Z orłem z czekolady i apolitycznymi prowadzącymi, bo tylko antyPiS jest prawdziwie apolityczny!
Awatar użytkownika
prawda w oczy

prawda w oczy Czw Paź 31, 2019 9:34 pm

W 2015 r. PiS nie miał mediów publicznych i wygrał wybory do Sejmu i do Senatu. W 2019 r. po 4 latach propagandy w mediach publicznych ma tyle samo mandatów w Sejmie i mniej w Senacie.
4 lata propagandy tak na prawdę nic nie dały.
Awatar użytkownika
kot_tym_na_

kot_tym_na_ Czw Paź 31, 2019 9:44 pm

"prawda w oczy" napisał(a): W 2015 r. PiS nie miał mediów publicznych i wygrał wybory do Sejmu i do Senatu. W 2019 r. po 4 latach propagandy w mediach publicznych ma tyle samo mandatów w Sejmie i mniej w Senacie.

Nie wiem, czy to zasługa mediów, ale PiS w tych wyborach zdobył ponad 8 milionów głosów, czyli jakieś 2,3 miliona więcej niż 4 lata wcześniej. Zatem Twoje porównywanie ilości mandatów jest ździebko demagogiczne.
Awatar użytkownika
Greg

Greg Czw Paź 31, 2019 9:47 pm

Grabarz Trójki. Zepsuł wszystko. Należy się medal za za patologię radia. W samochodzie zamiast 3 ustawiłem MeloRadio.
Awatar użytkownika
ajwaj

ajwaj Czw Paź 31, 2019 10:17 pm

"?" napisał(a):
"rzut na nowy odcinek" napisał(a): Po licznych sukcesach...
Ulicznych?

Nie, ulicznych też nie było. Jedyne, co mu wyszło, to włosy.
Awatar użytkownika
Kultura

Kultura Pią Lis 01, 2019 12:07 am

Tu nawet Skowroński by nie pomógł. A szkoda, bo jak pamiętam do niego nie było zarzutów, jak rządził w Trójce, ale jego też zwolnili. Ma teraz WNET. Publicystyka mnie nie pociąga, ale muzyka we WNECIE spoko. Od rapu przez bluesa do chilloutu. Trójka zastygła i jest jak wieża z marmuru zbudowana przez dziennikarzy muzycznych, którzy za sobą nie przepadają. Jednak w innych rozglosniach ich by nie chcieli. A co do Świetlika, to mojemu znajomemu kiedyś powiedział, że on na muzyce się nie zna. To jak tu robić dobre radio?
Awatar użytkownika
Dizel

Dizel Pią Lis 01, 2019 1:17 am

"mirek" napisał(a):
"Dizel" napisał(a): Widzę ze biedne sierotki co już w Trójce ich nie ma zaangażowali stado troli do hejtowania Swietlika. Szkoda tylko ze nie ma przytoczonych żadnych merytorycznych argumentów. Słucham Trójki od lat i jakoś nie zauważyłem aby za kadencji tego dyrektora nastąpiła rewolucja in minus

Obiektywny pomiar słuchalności z początków rządów tego pana i z końca. Starczy czy więcej dowodów na geniusz partyjnego nominanta ?
stary fan trójki wyjaśnił po kropce przyczyny gorszej słuchalności. Ja miałem na myśli iż Świetlik nie zbił w radiu rewolucji na miarę dużego spadku sluchalnosci. Niestety sporej części słuchaczy przeszkadza tylko i wyłącznie kontekst polityczny wśród zarządzających radiem a nie merytoryczne przesłanki.
Awatar użytkownika
słuchacz

słuchacz Pią Lis 01, 2019 2:21 am

świetlik to nie problem
wypalone gwiazdy to problem, 40 lat te same głosy, po prostu za dużo ich.
ps. dla fanów lewicy, życzę wam, żeby specjalnie dla was dyrektorem został nergal, a szefem publicystyki a. holland, rozmowy polityczne przeprowadzał k. durczok
Awatar użytkownika
tut

tut Pią Lis 01, 2019 10:32 am

"kot_tym_na_" napisał(a):
"prawda w oczy" napisał(a): W 2015 r. PiS nie miał mediów publicznych i wygrał wybory do Sejmu i do Senatu. W 2019 r. po 4 latach propagandy w mediach publicznych ma tyle samo mandatów w Sejmie i mniej w Senacie.

Nie wiem, czy to zasługa mediów, ale PiS w tych wyborach zdobył ponad 8 milionów głosów, czyli jakieś 2,3 miliona więcej niż 4 lata wcześniej. Zatem Twoje porównywanie ilości mandatów jest ździebko demagogiczne.

Lewica też dostała więcej głosów niż 4 lata temu i co z tego. O liczbę mandatów chodzi.
Awatar użytkownika
żelka

żelka Pią Lis 01, 2019 10:35 am

"Kultura " napisał(a): A co do Świetlika, to mojemu znajomemu kiedyś powiedział, że on na muzyce się nie zna. To jak tu robić dobre radio?

Mieć fachowców od muzyki. Prezes może nie wiedzieć nawet jak wygląda klucz wiolinowy.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości