WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ramówkowy Potwór

Re: Wiktor Świetlik: Trochę nowości, trochę sprawdzonych audycji w jesiennej ramówce Trójki

Ramówkowy Potwór Czw Wrz 07, 2017 9:11 pm

Wincyj MetzoGacka...
Awatar użytkownika
Jacek Doliński

Re: Wiktor Świetlik: Trochę nowości, trochę sprawdzonych audycji w jesiennej ramówce Trójki

Jacek Doliński Czw Wrz 07, 2017 10:35 pm

"antyKOD" napisał(a): Bardzo liczyłem na to, że Trójka zostanie solidnie "przewietrzona" i zostaną zatarte ślady po tym, co się na tej antenie wyprawiało przez kilkadziesiąt lat. Liczyłem na całkowite odlewaczenie Trójki i większe ukonserwatywnienie tej anteny. Liczyłem na to, gdy dyrektorem był Adam Hlebowicz i - muszę mu to oddać - kilka świetnych zmian wprowadził, ale to była tylko kosmetyka. Ogólnie - rozczarowanie, albo raczej niedosyt dobrych zmian. Wiktor Świetlik niestety też nie spełnia moich oczekiwań.

Nie potrafię słuchać Trójki przez dłuższy czas. Męczy mnie, szczególnie od strony muzycznej (wciąż za dużo szatańskiego rockowego jazgotu). Nastawiam się na fale Trójki tylko w porze audycji publicystycznych prowadzonych przez moich ulubionych konserwatywnych dziennikarzy, zdarza mi się też posłuchać nielicznych audycji muzycznych (np. "Studio el-muzyki", "Gitarą i piórem" i paru innych), przy których mam 100% pewności, że moje wrażliwe uszy nie będą pieszczone rockowymi szarpidrutami. Ale jako całość Trójka jest niestrawna do słuchania.

Radzę zatem słuchać Radia Maryja na zmianę z radiem WNET.
Awatar użytkownika
polka

polka Czw Wrz 07, 2017 11:36 pm

"Zdzichu" napisał(a): Dobrze że tą publicystyke przenieśli bo popołudniami za dużo było tego pieprzenia o n przecież on ją wyrzucili tak naprawę kto slucha radia o 23iczym.
Awatar użytkownika
sajdjakdhjks

sajdjakdhjks Pią Wrz 08, 2017 1:01 am

Mniej polityki, więcej muzyki! Z księżyca oczywiście! TSK!
Awatar użytkownika
3 dyrekcje a sensu zero

3 dyrekcje a sensu zero Pią Wrz 08, 2017 1:10 am

Dobra zMINA moze nie umi robic radja,ale umi zadowolić finansowo swoje zaplecze. Stąd ci sepleniący, bez osobowości radiowej (że co to?) maruderzy co gadają trochę co ich interesuje, trochę co im kazali, trochę co usłyszeli u innych. Wynik: jedynka gra "feliczitaje" i luz antenowy z 1985r.,Trójka przynudza, a PR 24 sprawia wrażenie poklejonej puszki aluminiowej ze skupu. PRadio jest najpierw radiem SŁABYM, a dopiero później konserwatywnym, o elitrazymie to tylko dla fanów San Remo. No, jest bałagan, ale co się dziwić jak co 8 mies (średnio) nowy szefu. Nawet u zakonserwionegoM byłby BARdak..

PS. rozbawiła mnie info że p. Surmacz wymyślił formułę Winien i ma (bez tabel i procentów ale za to na wesoło). Widzę przyszłość przed tym caballero - stołki dyr i wice dyr rotują jak na wesołm miasteczku- czuj drut radiowcu!
Awatar użytkownika
anty anty

anty anty Pią Wrz 08, 2017 7:35 am

poproś Jarosława żeby założył Tobie i Wam podobnym z Radio Jarosław z dyr. Wolskim na czele. Będziesz wtedy zadowolony
Awatar użytkownika
antyKOD

antyKOD Pią Wrz 08, 2017 8:05 am

"Jacek Doliński" napisał(a):
Radzę zatem słuchać Radia Maryja na zmianę z radiem WNET.

Już kilku lewaków proponowało mi słuchać Radio Maryja. Wyśmiałem ich.
Ciebie też wyśmieję: hahahahaha!
Awatar użytkownika
Oj...

Oj... Pią Wrz 08, 2017 9:57 am

Jeszcze tylko 2 lata...
Awatar użytkownika
Rule of the thumb

Rule of the thumb Pią Wrz 08, 2017 11:08 am

Generalna zasada jest taka: im większy projekt, tym szef szefów powinien rzadziej zmieniać jego lidera. Przy każdej zmianie lidera stanowisko powinien obejmować ktoś bardziej doświadczony, żeby ogarnął nie tylko projekt, ale też uspokojenie sytuacji po zmianach.

Tymczasem tutaj, z całym szacunkiem dla Pana Wiktora Świetlika, wchodzi człowiek, którego głównym doświadczeniem ostatnich lat był "zawód dyrektor" oraz "zawód felietonista". A radio zmieniło się kolosalnie, dziesięć lat temu streaming był pieśnią przyszłości, dziś jest codziennością. Po zmianach nie widzę nawet, żeby zdecydował Pan świadomie o wyborze między stałym słuchaczem Trójki (tym 40-50+ dziś) a pozyskaniem nowych słuchaczy (tych 25+).

Trzymam kciuki, lecz spodziewam się katastrofy.
Awatar użytkownika
antyKOD

antyKOD Pią Wrz 08, 2017 11:32 am

"Oj..." napisał(a): Jeszcze tylko 2 lata...

Tak, jeszcze tylko 2 lata... do ponownego zwycięstwa PiS w wyborach!
Drżyjcie, lewacy!
Awatar użytkownika
Słuchacz od lat wielu

Słuchacz od lat wielu Sob Wrz 09, 2017 12:50 am

"To nam się świetnie sprawdziło....", wiec dlaczego notowania Trójki w dłuższym czasie nieustannie spadają? Polska muzyka? Jakie ona zajmuje miejsce na świecie? Marginalne. Lansowanie na siłę różnych niskiego lotu wykonawców tylko obniża poziom stacji.

Nie rozumiem osób łączących Trójkę z partiami, lewicą, prawicą itd. To ma być dobra stacja dla inteligentnych ludzi, piętnująca głupotę itd. A tu jakieś "odlewaczenie", "ani dla prawicy, ani dla lewicy" itd. Propaganda PiS-owska jest w Jedynce i PR24, oraz TVP. Tam proszę tego szukać.

Największa porażka i cios: likwidacja "Trzeciej Strony Księżyca" - komu to przeszkadzało? Pewnie chodzi o posady dla "pisiewiczów" i "Misiewiczów", żeby im pieniądze dać. Przed południem był Baron i Niedźwiecki, teraz jakieś panie na siłę próbują być miłe i ciekawe... Gdyby Pan Świetli istotnie przejął się oburzeniem, jakie wywołała likwidacja "Trzeciej Strony Księżyca", natychmiast podjąłby decyzję o jej przywróceniu. Przecież wrześniowa audycja była gotowa, skoro poinformowano autorów na dzień przed jej planową emisją o zdjęciu z anteny. Swoją drogą, widać poszanowanie dla drugiego człowieka i jego pracy. Ale to przecież cecha PiS - kto nie z nami, to "cała Polska z was się śmieje, komuniści i złodzieje". Mówi o przyszłym roku, żeby przeciągnąć sprawę i rozmyć temat. Ludzie zapomną i "TSK" przeszła do historii - cwane, ale nie z nami te numery.

"Winien i ma" był rewelacyjny w określonych warunkach i okolicznościach. Tamten czas sprzyjał piętnowaniu absurdów. A teraz? Co może piętnować Pan Surmacz - stały komentator TVP i piewca PiS-owskiej propagandy? Czy usłyszymy w tej audycji kiedykolwiek prawdę o faktycznym stanie polskiego budżetu i zadłużenia Polski? Zwłaszcza po przejściu kilkuset tysięcy osób na emeryturę już za kilka tygodni?

I tu PiS chce zrobić szopkę, jak w TVP. Coraz rzadziej słucham Trójki, bo trudno wytrzymać te akcje a"la PRL z PWPW itd. Albo te wyjazdy i promowanie na siłę, za pieniądze, nie zawsze atrakcyjnych miejsc...
Awatar użytkownika
Beholder

Beholder Sob Wrz 09, 2017 6:45 am

zastanawia mnie ta audycja podzwrotnikowa. Abstrahując od poglądów Cejrowskiego, to on przychodzi bez żadnego przygotowania, pieprzy coś co mu ślina na język przyniesie, to jakaś totalna amatorka. Facet myśli, że jest już tak dobry, że może sobie po prostu gadać.
To chyba nie ta stacja.
Awatar użytkownika
Obiektywnie

Obiektywnie Sob Wrz 09, 2017 10:01 pm

"Beholder" napisał(a): zastanawia mnie ta audycja podzwrotnikowa. Abstrahując od poglądów Cejrowskiego, to on przychodzi bez żadnego przygotowania, pieprzy coś co mu ślina na język przyniesie, to jakaś totalna amatorka. Facet myśli, że jest już tak dobry, że może sobie po prostu gadać.
To chyba nie ta stacja.

"Dobra zmiana" niszczy Trójkę bardziej niż Morzeł Oże, ale trzymajmy się faktów. Cejrowski był radiowcem i to nie tylko Trójki. Do Trójki wrócił, więc pisanie, że nie jest przygotowany to klasyczne samozaoranie.
Awatar użytkownika
lodówka słuchacza

lodówka słuchacza Sob Wrz 09, 2017 10:02 pm

"Ramówkowy Potwór" napisał(a): Wincyj MetzoGacka...

już mnie mdli na samą myśl...
Awatar użytkownika
mn

mn Nie Wrz 10, 2017 10:10 am

Zaraz wracam zepchnięte z niedzieli na noc ze środy/czwartek słabo
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości