WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Klancyk

Wiktor Świetlik: Trochę nowości, trochę sprawdzonych audycji w jesiennej ramówce Trójki

Klancyk Czw Wrz 07, 2017 3:15 am

Uuuu, no to "wygładziłęś" Wiktor.
Awatar użytkownika
Jasnowidz

Re: Wiktor Świetlik: Trochę nowości, trochę sprawdzonych audycji w jesiennej ramówce Trójki

Jasnowidz Czw Wrz 07, 2017 6:19 am

Ta Trujka już jest dla nikogo. Ani dla lewicy i prawicy. Nudy z coraz gorszą muzyką. Nie da się zrobić radia dla wszystkich.
Awatar użytkownika
antyKOD

Re: Wiktor Świetlik: Trochę nowości, trochę sprawdzonych audycji w jesiennej ramówce Trójki

antyKOD Czw Wrz 07, 2017 6:44 am

Bardzo liczyłem na to, że Trójka zostanie solidnie "przewietrzona" i zostaną zatarte ślady po tym, co się na tej antenie wyprawiało przez kilkadziesiąt lat. Liczyłem na całkowite odlewaczenie Trójki i większe ukonserwatywnienie tej anteny. Liczyłem na to, gdy dyrektorem był Adam Hlebowicz i - muszę mu to oddać - kilka świetnych zmian wprowadził, ale to była tylko kosmetyka. Ogólnie - rozczarowanie, albo raczej niedosyt dobrych zmian. Wiktor Świetlik niestety też nie spełnia moich oczekiwań.

Nie potrafię słuchać Trójki przez dłuższy czas. Męczy mnie, szczególnie od strony muzycznej (wciąż za dużo szatańskiego rockowego jazgotu). Nastawiam się na fale Trójki tylko w porze audycji publicystycznych prowadzonych przez moich ulubionych konserwatywnych dziennikarzy, zdarza mi się też posłuchać nielicznych audycji muzycznych (np. "Studio el-muzyki", "Gitarą i piórem" i paru innych), przy których mam 100% pewności, że moje wrażliwe uszy nie będą pieszczone rockowymi szarpidrutami. Ale jako całość Trójka jest niestrawna do słuchania.
Awatar użytkownika
Zdzichu

Zdzichu Czw Wrz 07, 2017 7:19 am

Dobrze że tą publicystyke przenieśli bo popołudniami za dużo było tego pieprzenia o niczym.
Awatar użytkownika
albatrospl

albatrospl Czw Wrz 07, 2017 7:29 am

"antyKOD" napisał(a):
Nie potrafię słuchać Trójki przez dłuższy czas. Męczy mnie, szczególnie od strony muzycznej (wciąż za dużo szatańskiego rockowego jazgotu).

Chłopie ty się nie męcz tylko sobie włącz Złote przeboje, Tylko przeboje, Same przeboje - tam na pewno znajdziesz coś co zadowoli twój gust.
Tacy ludzie jak ty cieszyli się ze zmian w Trójce, a teraz nie chcą jej słuchać. Więc słuchalność będzie dalej spadać, a wieloletni słuchacze odchodzą.
Awatar użytkownika
lssrs

lssrs Czw Wrz 07, 2017 7:46 am

"antyKOD" napisał(a): Bardzo liczyłem na to, że Trójka zostanie solidnie "przewietrzona" i zostaną zatarte ślady po tym, co się na tej antenie wyprawiało przez kilkadziesiąt lat. Liczyłem na całkowite odlewaczenie Trójki i większe ukonserwatywnienie tej anteny. Liczyłem na to, gdy dyrektorem był Adam Hlebowicz i - muszę mu to oddać - kilka świetnych zmian wprowadził, ale to była tylko kosmetyka. Ogólnie - rozczarowanie, albo raczej niedosyt dobrych zmian. Wiktor Świetlik niestety też nie spełnia moich oczekiwań.

Nie potrafię słuchać Trójki przez dłuższy czas. Męczy mnie, szczególnie od strony muzycznej (wciąż za dużo szatańskiego rockowego jazgotu). Nastawiam się na fale Trójki tylko w porze audycji publicystycznych prowadzonych przez moich ulubionych konserwatywnych dziennikarzy, zdarza mi się też posłuchać nielicznych audycji muzycznych (np. "Studio el-muzyki", "Gitarą i piórem" i paru innych), przy których mam 100% pewności, że moje wrażliwe uszy nie będą pieszczone rockowymi szarpidrutami. Ale jako całość Trójka jest niestrawna do słuchania.

A wypłata za trolling z partii już przyszła w tym miesiącu, czy przelew dojdzie dopiero w miesięcznicę?
Awatar użytkownika
antyKOD

antyKOD Czw Wrz 07, 2017 8:38 am

"albatrospl" napisał(a):
Chłopie ty się nie męcz tylko sobie włącz Złote przeboje, Tylko przeboje, Same przeboje - tam na pewno znajdziesz coś co zadowoli twój gust.
Tacy ludzie jak ty cieszyli się ze zmian w Trójce, a teraz nie chcą jej słuchać. Więc słuchalność będzie dalej spadać, a wieloletni słuchacze odchodzą.

Hahahahaha! Odezwał się zabawny lewak, który wie lepiej, co zadowoli mój gust! Jeśli ktoś nienawidzi rocka, w twojej opinii automatycznie kwalifikuje się do słuchania komercji - nie, no po prostu leżę pod stołem i turlam ze śmiechu!
Otóż odpowiadam szanownemu lewakowi, że nie słucham ani Złotych przebojów, ani Tylko przebojów, ani Samych przebojów! Brzydzę się rozgłośniami komercyjnymi!
Ale ty oczywiście wiesz lepiej, czego mam słuchać, hahahahaha!

"lssrs" napisał(a):
A wypłata za trolling z partii już przyszła w tym miesiącu, czy przelew dojdzie dopiero w miesięcznicę?

Hahahahaha, następny lewak ze swoimi lewackimi teoriami spiskowymi!
Typowe, bo tacy lewacy jak ty nie potrafią się pogodzić z tym, że ktoś może mieć inne zdanie od nich i wyrazić je na forum tak z potrzeby serca, bez żadnych wypłat z żadnej partii.
Szczerze bawią mnie wasze teorie spiskowe.

Zabawni są ci lewacy. Przynajmniej taka z nich korzyść, że jest się z kogo pośmiać, a śmiech to zdrowie.
Awatar użytkownika
Tola

Tola Czw Wrz 07, 2017 9:01 am

A długo jeszcze będą męczyć sepleniąca Gacek, sapiący Mann czy całkiem zrani i niestrawni Michniewicz, Olszański, Kydryński czy Niedzwiedzki? Może czas na zmiany?
Awatar użytkownika
dor

dor Czw Wrz 07, 2017 9:06 am

Poranek fatalny. Audycja o tatusiach głupawa i banalna. Żal, bo nie ma czego rano słuchać...
Awatar użytkownika
Trójkofan

Trójkofan Czw Wrz 07, 2017 9:27 am

Twoje posty nie nadają się do czytania...

"antyKOD" napisał(a): Bardzo liczyłem na to, że Trójka zostanie solidnie "przewietrzona" i zostaną zatarte ślady po tym, co się na tej antenie wyprawiało przez kilkadziesiąt lat. Liczyłem na całkowite odlewaczenie Trójki i większe ukonserwatywnienie tej anteny. Liczyłem na to, gdy dyrektorem był Adam Hlebowicz i - muszę mu to oddać - kilka świetnych zmian wprowadził, ale to była tylko kosmetyka. Ogólnie - rozczarowanie, albo raczej niedosyt dobrych zmian. Wiktor Świetlik niestety też nie spełnia moich oczekiwań.

Awatar użytkownika
salty

salty Czw Wrz 07, 2017 9:49 am

"antyKOD" napisał(a): (...) wciąż za dużo szatańskiego rockowego jazgotu (...) moje wrażliwe uszy nie będą pieszczone rockowymi szarpidrutami. Ale jako całość Trójka jest niestrawna do słuchania.

Po co wywracać do góry nogami "Trójkę", skoro jest już radio które odpowiada na pańskie gusta - Radio Maryja.
Awatar użytkownika
3fan

3fan Czw Wrz 07, 2017 9:55 am

A co z przeglądami prasy w porannej ZD3?
Awatar użytkownika
antyKOD

antyKOD Czw Wrz 07, 2017 10:04 am

"Trójkofan" napisał(a): Twoje posty nie nadają się do czytania...

Posty niektórych lewaków też się nie nadają do czytania. Ale zaciskam zęby i jakoś czytam. Nie jęczę, jak robicie to wy, nie mogąc znieść czyjegoś odmiennego zdania...

"salty" napisał(a):
Po co wywracać do góry nogami "Trójkę", skoro jest już radio które odpowiada na pańskie gusta - Radio Maryja.

Wcale nie oczekuję od Trójki wiernej kopii Radia Maryja (co byłoby faktycznie bez sensu). Ale oczywiście wy lewacy wiecie lepiej ode mnie, czego oczekuję, jakie mam gusta itd.
Awatar użytkownika
edi

edi Czw Wrz 07, 2017 10:08 am

"3fan" napisał(a): A co z przeglądami prasy w porannej ZD3?

To był straszny bełkot. Zbliżonym koszmarem jest tylko śniadanie w Trójce które niestety po wakacjach wróciło
Awatar użytkownika
antyKOD

antyKOD Czw Wrz 07, 2017 10:24 am

"edi" napisał(a):
"3fan" napisał(a): A co z przeglądami prasy w porannej ZD3?

To był straszny bełkot. Zbliżonym koszmarem jest tylko śniadanie w Trójce które niestety po wakacjach wróciło

Wróciło też niewiele mniej koszmarne, a może i bardziej koszmarne "Za, a nawet przeciw", którego też nikt niestety nie odważył się "przewietrzyć".
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości