WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Whysosocial

Wirtualna Polska przed Facebookiem. W górę Instagram, w dół Google+ (Gemius/PBI wrzesień 2018)

Whysosocial Czw Paź 11, 2018 9:58 am

Oho... to tylko czekać jak WP wypuści infografikę, że są lepsi od Marka Zuckerberga ;-)
Awatar użytkownika
Zwykły Janusz

Re: Wirtualna Polska przed Facebookiem. W górę Instagram, w dół Google+ (Gemius/PBI wrzesień 2018)

Zwykły Janusz Czw Paź 11, 2018 10:42 am

"Whysosocial" napisał(a): Oho... to tylko czekać jak WP wypuści infografikę, że są lepsi od Marka Zuckerberga

a Onet infografike, że i tak jest pierwszy, bo mają najwyższy z całej czwórki przyrost internautów miesiąc do miesiącą + 543 939 :)
Awatar użytkownika
pavv

Re: Wirtualna Polska przed Facebookiem. W górę Instagram, w dół Google+ (Gemius/PBI wrzesień 2018)

pavv Czw Paź 11, 2018 1:39 pm

Jak tam sprzedaż szyn tramwajowych w porównaniu do sprzedaży mleka pełnotłustego?
Awatar użytkownika
Ja Ja

Ja Ja Czw Paź 11, 2018 2:08 pm

Der one-t pójdzie w tym miesiącu mocno w góre po ujawnieniu szokujących taśm, chyba że wp ujawni coś na kowboja Scheta to będzie remis
Awatar użytkownika
Czytamy dane

Czytamy dane Czw Paź 11, 2018 4:38 pm

WP w górę, bo poszła na zakupy. E-commerce rulez. Redakcyjnie klapa, bo Onet odlatuje bardzo mocno. Zyski poszczególnych działów w WP notują straty 40-50 % w zyskach r/r. Kolos na glinianianych nogach, TM na spotkaniach nadal uprawia propagandę sukcesu :)
Awatar użytkownika
dziwne

dziwne Czw Paź 11, 2018 7:00 pm

Ale co tu porównywać? Jeden serwis (Facebook) kontra całą grupę WP składającą się z wielu portali? Dziwne to zestawienie.
Awatar użytkownika
tagoński tomasz

tagoński tomasz Czw Paź 11, 2018 7:46 pm

do tego średni czas na użytkownika dziennie na WP wyższy niż FB i Google i najwyższy w całym zestawieniu nie liczącz TVP- być może przez vod + polscy siatkarze. Tak na marginesie, gdyby zgodzili się wtedy na streaming siatki w WP Pilot, to zabrakłoby im do 1.
Awatar użytkownika
michał brański

michał brański Czw Paź 11, 2018 7:47 pm

Jak 🌪. Media + eCom to dobre małżenstwo.
Awatar użytkownika
Konkurencja

Konkurencja Pią Paź 12, 2018 9:15 am

Niezly wynik WP. Gratulacje
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości