WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Adblock Power User

Wirtualna Polska tłumaczy internautom, że oglądanie reklam daje mediom wolność

Adblock Power User Pon Sie 07, 2017 11:12 pm

Ja na WP nie wchodzę (chyba że przypadkiem z Google News/Bing News) - nawet z włączonym Adblockiem nie da się tej strony oglądać, taka jest ciężka.
Awatar użytkownika
Gość

Re: Wirtualna Polska tłumaczy internautom, że oglądanie reklam daje mediom wolność

Gość Pon Sie 07, 2017 11:56 pm

Orwell "1984": "Wojna to pokój; Wolność to niewola; Ignorancja to siła". Wirtualna Polska - 2017: "Wolność mediów to reklama".
Awatar użytkownika
Polak

Re: Wirtualna Polska tłumaczy internautom, że oglądanie reklam daje mediom wolność

Polak Wto Sie 08, 2017 12:11 am

Ja dalej zatem będę "tłamsił wolność mediów". Teraz widać ładnie dzięki tej reklamie, które strony należą do wp, więc których warto unikać. Ja widzę ten symbol jedynie w miejscu wideo. I się cieszę, bo nie uruchamia się auto-odtwarzanie wideo i nie muszę doinstalowywać wtyczek stopujących atuoplayery.
Awatar użytkownika
Z pasji do mediów

Z pasji do mediów Wto Sie 08, 2017 12:22 am

Ja rozumiem wyświetlanie reklam w normalny sposób, bo z tego się utrzymują serwisy internetowe. Ale to co jest na WP to juz jest kpina. Proponuję najpierw zmienić stronę główna żeby była czytelna dla użytkowników. A potem reklamy ustawiać w najmniej uciążliwy sposob. I wtedy uczyć ludzi.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Wto Sie 08, 2017 1:04 am

A ktoś to jeszcze ogląda???
Awatar użytkownika
jhg

jhg Wto Sie 08, 2017 5:14 am

Niech więcej reklam naj...ą
Awatar użytkownika
Łot?

Łot? Wto Sie 08, 2017 7:12 am

Jak kampania wp? Wszyscy wydawcy ja robią .. no ale wirtualne to w koncu ich nieformalna przybudówka ... troche . drogie wwm
Awatar użytkownika
aZaliż

aZaliż Wto Sie 08, 2017 7:38 am

Wirtualny Pudelek - wymyśliłem to rozwinięcie kilka lat temu, nadal aktualne.
Awatar użytkownika
jan

jan Wto Sie 08, 2017 9:20 am

Otwieram lodówkę a tam na pampersach morda lewego brrrrr.........................
Awatar użytkownika
radykalnie umiarkowany

radykalnie umiarkowany Wto Sie 08, 2017 10:02 am

reklama to wolność? jaj sobie nie róbcie, przed laty jeden z koncernów z awanturą wrócił, że jego reklama obok artykułu o wojnie...
media mają dawać miła papkę żeby reklamy miały ładny kontekst, później dziennikarz nie napisze krytycznego artykułu o firmie, która łoży sporo na reklamę, itd...

wolność to płacenie za media przez ludzi, za media bez reklam
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Wto Sie 08, 2017 11:29 am

"Adblock Power User" napisał(a): Ja na WP nie wchodzę (chyba że przypadkiem z Google News/Bing News) - nawet z włączonym Adblockiem nie da się tej strony oglądać, taka jest ciężka.

Ja już od dobrych 2 lat nie wchodzę na Onet, na WP również, są na czarnej liście w routerze. Do tej listy dopisane są media Michnika, Lisa. Jeszcze miałem niezablokowaną Interię ale wczoraj postanowiłem wrzucić również Interię na czarną listę, po prostu mam dość propagandy i bezczelnego wypaczania faktów. Jak również mam dość cenzury jaką uprawia Interia.
Te serwisy nie mają nic wspólnego z rzetelnością więc zostały u mnie zablokowane na routerze.
Awatar użytkownika
Tom

Tom Wto Sie 08, 2017 12:45 pm

Kampania fałszywa. Celem jest tylko zwiększenie dochodów. Internet który rozwijał się w latach 90tych był znacznie ciekawszy niż ten który powstał gdy usdowili się w nim komercyjni gracze tacy jak wp.pl onet.pl czy inne media.
Awatar użytkownika
hahaha

hahaha Wto Sie 08, 2017 12:54 pm

hahaha
Awatar użytkownika
Internauta

Internauta Wto Sie 08, 2017 1:23 pm

Szach - mat specjaliści od marketingu, używam ad-blocka i co mi zrobicie!
Kiedy onet zaczął walkę z blokowaniem reklam - przestałem na niego wchodzić i zawsze tak robię a WP omijam jak ognia od dawna, tak więc szach - mat.
Awatar użytkownika
DE

DE Wto Sie 08, 2017 2:19 pm

Coraz mniej obiektywnych artykułów na WP, coraz więcej propagandy i reklamowej papki, coraz rzadziej zaglądam na ten portal
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości