WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kuba

Re: Wirtualna Polska zapowiada wypracowanie standardów pracy między redakcją a działem sprzedaży

Kuba Pon Sty 27, 2020 9:04 am

Wnioski z prac komisji - teksty reklamowe oznaczajmy jako teksty reklamowe. Prawie 30 lat im to zajęło, ale lepiej późno niż wcale.
Awatar użytkownika
Jerzi

Re: Wirtualna Polska zapowiada wypracowanie standardów pracy między redakcją a działem sprzedaży

Jerzi Pon Sty 27, 2020 9:08 am

Skoro potrzebny jest do tego standard to róbcie - standard na temat uczciwości. Jak już zrobicie to podzielcie się nim z TVP.
Awatar użytkownika
Waleria

Waleria Pon Sty 27, 2020 9:11 am

3 lata temu WP podjęła decyzję, że zamiast mieć portal informacyjny chcą mieć maszynkę do robienia klików. Teraz chce wypracować standardy, które kiedyś były tam oczywistością. Przyszedł pan M i je jednym ruchem zlikwidował. Stąd te kwiatki. Dobił projekt telewizji WP, dobija portal.
Awatar użytkownika
Ariadna

Ariadna Pon Sty 27, 2020 10:46 am

Telewizja - 25 minut reklam na godzinę emisji.
Internet - reklamy publikowane jako treści redakcyjne.

To są długofalowe skutki zaniechań w karaniu mediów za przeciąganie liny.
Awatar użytkownika
prawda

prawda Pon Sty 27, 2020 11:20 am

Krzysztof Suwart jest jednocześnie zatrudniony na stanowisko zastępcy redaktora Money.pl oraz stratega kontentu. patrz - pisarza od treści natywnych. Imię własne. Nazwisko panieńskie żony. Realny człowiek. Wszyscy wiedzieli. Kto był przeciwko był wyrzucany. Teraz dwie komisje. Zasady do spisania w 15 min. Śmiech na sali drodzy MANAGEROWIE.
Redaktorzy naczelni, którzy chodzą i chodzili na spotkania biznesowe. Dzieci we mgle. a to wszystko przez kase, kase, kase. Takie dziennikarstwo w Polsce.
Awatar użytkownika
Tomm

Tomm Pon Sty 27, 2020 1:33 pm

Klasyczny problem bezdusznego korpo: mają chłopaka który uzdrowił ten kołchoz ale wprowadził obóz koncentracyjny gdzie dosłownie zabija się ludzi, jako że wypłaty zarządu zależą od zysków a nie dobrobytu ludzi to ich poświecali całe te lata. Co teraz robić? Przywrócić go odcinając sales z odpowiedzialności, zatrudnić welness managera i dać pracownikom voucher na terapie. Sorry taki mamy klimat.
Awatar użytkownika
wesołek

wesołek Pon Sty 27, 2020 2:16 pm

a teraz dodatkowe zadanie na szóstkę: podnieście się wizerunkowo z tego szamba, w które sami chętnie wskoczyliście.
Awatar użytkownika
Ernest

Ernest Pon Sty 27, 2020 2:43 pm

dobrze, ze KLAUDIUSZ MICHALEC jest wciaz niezalnym swietnym dziennikarzem. Od liceum tropi afery:) jesteśmy z niego dumni Klaudiusz;)
Awatar użytkownika
Robert

Robert Pon Sty 27, 2020 7:08 pm

Wiarygodność WP upadła. Na jej gruzach można zacząć odbudowywać bezstronne dziennikarstwo. Jeśli za takie przekręty nie będzie kary to wszyscy będą robili nas w konia.
Chcemy tego?
Awatar użytkownika
szczeniaczek

szczeniaczek Pon Sty 27, 2020 7:32 pm

Komisja składa się z Zarządu, który doskonale zdawał sobie sprawę z działań Tomasza i je akceptował? A to jestem spokojny o wnioski. Ba, gdy TM przychodził do WP był przedstawiany jako najlepszy w Polsce specjalista od reklamy hehehe natywnej.
Awatar użytkownika
Z

Z Pon Sty 27, 2020 8:40 pm

Niech OKO lub WP przyjrzą się temu, co od dawna wyrabia portal pewnej komercyjnej stacji, bo mogłyby wyjść na jaw większe patologie...
Awatar użytkownika
Daft

Daft Śro Lut 05, 2020 5:52 pm

Wirtualna Polska bardziej niż skandali, obawia się umów o pracę dla sowich pracowników.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości