[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Właściciel Play chce kupić UPC Polska za 7,3 mld zł

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
gosh

Właściciel Play chce kupić UPC Polska za 7,3 mld zł

gosh Pią Lip 30, 2021 9:24 am

a ta grupa Illad to kto?
Awatar użytkownika
korekta

Re: Właściciel Play chce kupić UPC Polska za 7,3 mld zł

korekta Pią Lip 30, 2021 9:42 am

"gosh" napisał(a): a ta grupa Illad to kto?

francuski koncern telekomunikacyjny
Awatar użytkownika
Xyz

Xyz Pią Lip 30, 2021 9:44 am

Iliad to francuska społka telekomunikacyjna działająca we Francji i we Włoszech. Niech kupują UPC - może zmienią się dekodery i usługi. Ten Play TV Box działający na Android TV jest ciekawszy niż box UPC TV 4K.
Awatar użytkownika
Art

Art Pią Lip 30, 2021 10:44 am

Oj, chyba urzędy na to nie pozwolą, prawda? Przecież to byłby już w wielu miejscach monopol Solorza.
Awatar użytkownika
Leszek Mieszek

Leszek Mieszek Pią Lip 30, 2021 11:19 am

"Xyz" napisał(a): Iliad to francuska społka telekomunikacyjna działająca we Francji i we Włoszech. Niech kupują UPC - może zmienią się dekodery i usługi. Ten Play TV Box działający na Android TV jest ciekawszy niż box UPC TV 4K.

Mam UPC i nawet nie najnowszy dekoder, bo nie chciałem i na co dzień w korzystaniu bije na głowę ten Playa z któym też mam styczność.
Przede wszystkim to, że w guide jak się kliknie program, trzeba dalej kliknąć oglądaj jest jakimś chorym wymysłem.
Awatar użytkownika
Janek

Janek Pią Lip 30, 2021 11:55 am

"Leszek Mieszek" napisał(a):
"Xyz" napisał(a): Iliad to francuska społka telekomunikacyjna działająca we Francji i we Włoszech. Niech kupują UPC - może zmienią się dekodery i usługi. Ten Play TV Box działający na Android TV jest ciekawszy niż box UPC TV 4K.

Mam UPC i nawet nie najnowszy dekoder, bo nie chciałem i na co dzień w korzystaniu bije na głowę ten Playa z któym też mam styczność.
Przede wszystkim to, że w guide jak się kliknie program, trzeba dalej kliknąć oglądaj jest jakimś chorym wymysłem.

Ale porównujesz dekoder iptv ze standardowym dekoderem kablówki? Przecież to dwa różne światy.
Z tego co się orientuję w UPC masz do wyboru ten klocek (Horizon to się chyba nazywa), którym ma żałosne możliwości i wsparcie, albo ten najnowszy w którym wszystko idzie po sieci internetowej - podobno niektórzy klienci uwierzyli w marketing i go zamówili (bo 4K, pewnie też... ze 4 programy dostępne w tym 4K ;-)
Awatar użytkownika
Leszek Mieszek

Leszek Mieszek Pią Lip 30, 2021 12:04 pm

"Janek" napisał(a):
"Leszek Mieszek" napisał(a):

Horizona nie ma, mam jeszcze poprzedni. Horizona, ani nowszych nie chciałem z wielu powodów.
Mnie 4k nie interesuje, moja plazma tego i tak nie wyświetli :)
Porównuję to co na pierwszy ogień idzie, czyli zwykłe wyszukiwanie programów, przeglądanie programu, wybieranie tego co chce się zobaczyć.
To od Play jest wg mnie bardzo nieczytelne. Czasem co za dużo to nie zdrowo. Tylko tyle i aż tyle.

Ale porównujesz dekoder iptv ze standardowym dekoderem kablówki? Przecież to dwa różne światy.
Z tego co się orientuję w UPC masz do wyboru ten klocek (Horizon to się chyba nazywa), którym ma żałosne możliwości i wsparcie, albo ten najnowszy w którym wszystko idzie po sieci internetowej - podobno niektórzy klienci uwierzyli w marketing i go zamówili (bo 4K, pewnie też... ze 4 programy dostępne w tym 4K
Awatar użytkownika
asd

asd Pią Lip 30, 2021 1:33 pm

No nie wiem czy jest się z czego cieszyć,bo od czasu zakupy Play przez IIiad oferta telewizyjna Play Now TV praktycznie nie jest rozwijana,dodali ostatnio tylko dwie stacje ale radiowe.
Awatar użytkownika
Janek

Janek Pią Lip 30, 2021 3:50 pm

"asd" napisał(a): No nie wiem czy jest się z czego cieszyć,bo od czasu zakupy Play przez IIiad oferta telewizyjna Play Now TV praktycznie nie jest rozwijana,dodali ostatnio tylko dwie stacje ale radiowe.

Oferta UPC też nie jest rozwijana właściwie od lat, więc nawet pasuje.
Awatar użytkownika
Kubuś z plaja

Kubuś z plaja Pią Lip 30, 2021 5:03 pm

Play najgorsza sieć
Awatar użytkownika
ConradRac

ConradRac Sob Lip 31, 2021 11:19 am

"Kubuś z plaja" napisał(a): Play najgorsza sieć

Merytorycznie najlepszy komentarz, jaki dziś przeczytałem :)
Awatar użytkownika
DOA

DOA Sob Lip 31, 2021 2:21 pm

"ConradRac" napisał(a):
"Kubuś z plaja" napisał(a): Play najgorsza sieć

Merytorycznie najlepszy komentarz, jaki dziś przeczytałem

Przy zakupie "no limit" na kartę dostajesz bonus chyba 15% w zł ale możesz go wykorzystać (na krajowe min. i sms bo MMSy to samo zuo) tylko w czasie pakietu "no limit" więc dostajesz kasę której nie można wykorzystać...Bo masz no limit ;-) Ale jak się zalogujesz do apki to jest to 1-sza pozycja z dostępnych środków tak żebyś na wejściu od razu się wq.....ł.
No i część pakietu zawsze przepada bo nie wszyscy zużywają np. Gb do zera ,a mogłyby się kumulować...
Promocja 100 Gb na lato... SUPER! ale tylko na 5 aplikacji: YT i sociale... Więc fajnie, ale YT nie oglądam a z apek nie korzystam - i znów dostałeś coś gratisik ale o sposobie wykorzystania decyduje fiolet glut ;-P
Więc - najgorsza. I sam się dziwię że ciągle tam jestem... To chyba niechęć do zmiany, nowych pakietów, apki...
A i te wyniki za 1-sze półrocze coś chyba podkręcone jak dane inflacyjne w PL, wzrost liczby klientów ? jak od 2 lat już chyba tracą non stop...
Awatar użytkownika
Bekas_Terek

Bekas_Terek Śro Sie 04, 2021 7:20 am

Play to niech popracuje nad jakością połączeń i zasięgów…nawet Wawie nie działa jak należy.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości